Vodafone En Çok Abone Kazanan Operatör Oldu

Vodafone En Çok Abone Kazanan Operatör Oldu

Ülkemizde faaliyet gösteren bağımsız araştırma kurumlarından birisi olan GFK tarafından yapılan araştırma sonuçlarına göre 2009 yılından günümüze kadar en fazla abone kazanmayı başaran operatör Vodafone oldu. Ülke GSM Pazarına Telsim markasını satın alarak giriş yapan ve ondan geriye kalan izleri silerek yolunda ilerlemeye devam eden Vodafone günümüzde en fazla abone alan firma olmayı başardı. Sözleşmeli […]


Ülkemizde faaliyet gösteren bağımsız araştırma kurumlarından birisi olan GFK tarafından yapılan araştırma sonuçlarına göre 2009 yılından günümüze kadar en fazla abone kazanmayı başaran operatör oldu.

Ülke GSM Pazarına Telsim markasını satın alarak giriş yapan ve ondan geriye kalan izleri silerek yolunda ilerlemeye devam eden günümüzde en fazla abone alan firma olmayı başardı.

Sözleşmeli Cihaz satışı gibi günümüzde her operatör tarafından yürütülen çalışmaların ülkemizde ilk uygulayıcısı olan firmasının Üst Yönetim dediğimiz CEO ve Yönetim Kurulu da pazarı ve tüketiciyi iyi tanımanın getirdiği çalışma ile yükselmeye devam ediyor.

Vodafone En Çok Abone Kazanan Operatör Oldu
Vodafone En Çok Abone Kazanan Operatör Oldu

 

Kısacası hali hazırda en fazla Abone Sayısına sahip Turkcell için önümüzdeki birkaç yıl daha zorlu bir rekabet ortamı oluşacak gibi görünüyor.

  Vodafone Her Yöne SMS Paketi Nasıl Yapılır, Nasıl İptal Edilir?

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status