Vodafone Fatura Sorgulama ve Vodafone Fatura Ödeme Hizmetleri

Yazı İçinde Bulabileceğiniz Bilgiler Neler?

Vodafone Fatura Sorgulama Hizmeti ve Vodafone Fatura Ödeme Hizmeti günümüzde birçok kanaldan kolaylıkla yapılabilmekte ve yapılan sorgulama sonrasında ödeme imkânları açılmaktadır.

Özellikle Kredi Kartı ile ödeme imkânının olduğu Online Vodafone Fatura Sorgulama ve Ödeme noktaları günümüzde oldukça yaygın bir hal almaya başlamıştır.

Hem Vodafone.com.tr üzerinden, hem bankalar aracılığı ile hem de Vodafone Müşteri Hizmetleri üzerinden Vodafone Fatura Sorgulama ve Vodafone Fatura Ödeme hizmeti verilmektedir.

 

Vodafone Fatura Sorgulama ve Vodafone Fatura Ödeme Hizmetleri
Vodafone Fatura Sorgulama ve Vodafone Fatura Ödeme Hizmetleri

Vodafone Self Servis

 

Vodafone Telefon Numaranız ve Vodafone Şifreniz ile giriş yapabileceğiniz Vodafone Self Servis sistemi üzerinden son aya ait Vodafone Fatura Sorgulama işlemini yapabileceğiniz gibi aynı noktadan Vodafone Fatura Ödeme işlemlerinizi de yapabilirsiniz.

S yazıp 7000 nolu hatta gönderilen SMS sonrasında tarafınıza ulaşan Vodafone Şifresi ile Self Servis üzerinden rahatlıkla sorgulama ve ödeme yapabilirsiniz.

Bu arada birde bilgi Vodafone Self Servis üzerinden son 6 ayın fatura miktarlarına, fatura detaylarına ve güncel dönem kullanım oranlarına da ulaşabilirsiniz.

 

Vodafone Sesli Yanıt Self Servis

 

İnternet Bağlantısı sorunu yaşıyorsanız veya onunla uğraşmak istemiyorsanız o zaman Vodafone Sesli Self Servis sistemi olan 7000 nolu hattı arayarak da işlem yapabilirsiniz.

Çeşitli tuşlamalardan sonra borç miktarını öğrenebileceğiniz sistem üzerinden dilerseniz Kredi Kartı ile de ödeme yapabilir, kapanan hattınızın hızlı açılmasını sağlayabilirsiniz.

 

Anlaşmalı Bankalar ve PTT Şubeleri

 

Vodafone Faturası Sorgulama ve Vodafone Faturası Sorgulama işlemlerinde anlaşmalı bankaların İnternet Şubesi veya Gişelerini de kullanabilirsiniz.

Bu şekilde banka üzerinden yapılan ödemelerde bankalar tarafından belirlenen 50 Kuruş – 1 TL gibi ek ücretleri ödemeyi kabul etmeniz durumunda Kredi Kartı – Banka Hesabı gibi alternatifler ile bankanın güvenli sisteminden çıkmadan da ödeme yapabilirsiniz.

Günümüzde hemen hemen her bankla İnternet Şubesi üzerinden Vodafone firmasına Fatura Sorgulama ve Fatura Ödeme imkânı sağlamaktadır.

 

Vodafone Shop ve Abone Merkezleri

 

Son olarak elbette ki bir Vodafone Shop kanalı ile borç miktarınızı öğrenebilir, Fatura ödemenizi yapabilirsiniz.

 

Vodafone Fatura Sorgulama ve Vodafone Fatura Ödeme Hizmetleri

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. vodafone bize cepnet paketini getir vodafone bize cepnet paketini getir.
    daha başka birşey demiyorum dört gözle yeni cepnet paketlerini bekliyoruz

    Cevapla