Vodafone Faturalı Cep Senle Ben Paketi

Vodafone’den özgürce konuşabilmenin bir yolu daha sizlerle. Sevdiklerinle, arkadaşlarınla, ailenle konuşabilmek için Vodafone’un Cep Senle Ben Paketleri’nden birini seçmeniz yeterli; bakiye, fatura derdi olmadan özgürce konuşmanın keyfini çıkarın.

Paketin içeriği ayda 9.90 TL’ye 30 saat sevdiklerinizle konuşma bedava. Aylık Senle Ben Paketi’nden hem faturalı hem faturasız hat sahibi Vodafone müşterileri faydalanabilir. Aylık Cep Senle Ben Paketi’ne abone olmak isteyen Vodafone müşterileri “AYLIK” yazıp boşluk bırakıp başında sıfır olmadan aramak istediği Vodafonu numarasını yazarak 7580’e mesaj atmaları yeterli.

Aylık Cep Senle Ben Paketinizde kalan dakikaları öğrenmek için “BAKIYE SENLE BEN”, arkadaş listenizdeki numaraları öğrenmek için “SORGU SENLE BEN” yazıp 7580’e SMS göndermeniz yeterlidir olacaktır. Bir Vodafone müşterisi en fazla 3 adet Senle Ben Konuşma Paketi alabilir. Ayrıca abone kişi seçtiği bir numara için sadece bir adet Senle Ben paketi satın alarak sadece o kişiyi aramada dakikalarını kullanabilir.Vodafone Faturalı Cep Senle Ben Paketi

30 saat paket aşımında görüşmeler abonenin kullandığı tarife üzerinden ücretlendirilir. 30 saatlik konuşma hakkını Yurtiçinden seçtiğiniz kişi için kullanabilirsiniz paket aramaları Yurtdışı aramalarda geçerli değildir. Ayrıca ay içinde kullanılmayan dakikalar diğer aya devredilmez paket bitiş tarihinde silinerek alınır. Hat iptalinde, şebeke içi değişimlerde, dondurma, devir, numara taşıma ile başka operatöre geçiş durumlarında varsa paketin dakika bakiyesi silinir daha sonra paket iptal edilir.

Vodafone’luların bu paketten yararlanabilmeleri için hattın aktif kullanılır durumda olması gerekir. Aynı zamanda dakika paketi, paket sahibi olmayan abonelerin satın alması durumunda Vodafone tarafından gönderilen onay mesajının ardından devreye girerek konuşmalara açılır.

Vodafone Faturalı Cep Senle Ben Paketi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir