Vodafone Faturalı Gece Paketi

Özellikle gece uyumayan gece kuşlarına özel Vodafone’un sunduğu Gece Paketi tam size göre tasarlandı. Gündüzleri konuşmak bana yetmez gece de arkadaşlarımla konuşurum diyorsan bu avantajlı paketi kaçırma. Vodafone’un yeni Gece Paketi ile akşamları sevdiklerinizle, ailenizle, arkadaşlarınızla rahat rahat konuşup sohbet etmek çok kolay. Gece Paketi‘ne abone olun, ayda 9,9 TL’ye haftanın her günü akşam 21:00 – sabah 09:00 arası Vodafone’lu sevdiklerinizle konuşabileceğiniz 2.000 dakika cebinizde olsun.

Avantajlı Gece Paketi’ne abone olmak çok basit “GECE” yazıp 7580’e SMS gönderiyorsunuz 2000 dakika cebinize geliyor. Üstelik tarifenize ek olarak Gece Paketinden yararlanabiliyorsunuz. Gece Paketi bireysel faturalı ve faturasız abonelerin kullanımına sunulan bir pakettir. Paket sadece yurtiçi konuşmalarında geçerlidir yurtdışı konuşmaları dahil değildir. Ayrıca paket içerisindeki dakikalar bittiğinde tarifeniz ne ise tarifenize uygun ücretle ücretlendirilirsiniz.

Vodafone Faturalı Gece Paketi
Vodafone Faturalı Gece Paketi

Faturasız hat kullananlarında faydalanabileceği avantaj abone olunduktan sonra eğer faturasızsanız paketiniz her ay otomatik olarak yenilenir. Eğer paketinizin yenilenmesini istemiyorsanız ya da başka bir avantaja kaydolmak istiyorsanız Gece Paketinizi aylık paketiniz bitmeden iptal etmeniz gerekir. İptal etseniz dahi paketinizin süresi bitene kadar kullanmaya devam edersiniz paket silinmez. Paketinizi iptal etmek için ise “IPTAL GECE” yazıp 7580’e SMS gönderebilirsiniz. 7580 servis numarasına göndereceğiniz tüm SMS’lerden ücretsiz faydalanabilirsiniz.

Gece Paketi kampanyasından kurumsal hatlar faydalanamaz. Bireysel hatlar ise bir abone en fazla 3 hattında bu paketten faydalanabilir.

Vodafone Faturalı Gece Paketi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir