Vodafone Faturalı Hat 600 Dakika Geçiş Kampanyası Uzatıldı

Vodafone tarafından Geçişlerden gelen 600 Dakika Hediye Kampanyası Faturalı Hatlar için Mart 2011 sonuna kadar uzatılmıştır. Kampanya kapsamında ; Cep Avantaj Mini Heryöne (20 TL ) Cep Avantaj Midi (35 TL) Cep Avantaj Her Yöne (55 TL) Cep Avantaj Her Yöne + (75 TL) tarifelerinden birisine Diğer Operatörden Geçiş Yapanlar yada Vodafone Faturasız Hattan Geçiş […]Vodafone tarafından Geçişlerden gelen 600 Dakika Hediye Kampanyası Faturalı Hatlar için Mart 2011 sonuna kadar uzatılmıştır.

Kampanya kapsamında ;

  • Cep Avantaj Mini Heryöne (20 TL )
  • Cep Avantaj Midi (35 TL)
  • Cep Avantaj Her Yöne (55 TL)
  • Cep Avantaj Her Yöne + (75 TL)

tarifelerinden birisine Diğer Operatörden Geçiş Yapanlar yada Vodafone Faturasız Hattan Geçiş yapanlar hediye 600 Dakikalarını 31 Mart 2011 tarihine kadar alabileceklerdir.

Hediye 600 Dakika ayda 150 Dakika olmak üzere geçişi takip eden 4 ay içerisinde kullanıcıların hatlarına dahil edilmektedir.

Kampanya kapsamında gelen hediye dakikalar Yurt İçi aramalarında kullanılabilecek olup, Yurt Dışı aramalarında kullanılmamaktadır.

Mobil Numara Taşınabilirliği uygulama kuralları nedeni ile geçiş talebi 31 Mart 2011 tarihinde alınan aboneler, 6 Nisan 2011’e kadar geçiş işlemleri tamamlanması durumunda kampanyaya dahil edilebileceklerdir. Bu nedenle abonelerin mağdur olmaması için iletişimlerimizde 31 Mart tarihi kullanılacaktır.

 

 

  Vodafone FreeZone Paketine Geç 5000 SMS veya 250 DK Görüşme Kazan
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status