Vodafone Free Zone Tarifelerine Geçenlere 10 Ay Boyunca Her Yöne +1000 Dakika ve 1000 MB İnternet

Vodafone Free Zone Gençlik Paketleri için yeni bir kampanya daha duyurdu. Bu kampamya kapsamında Vodafone Free Zone içerisinde bulunan Cep Özgür (Faturasız), Özgür Genç (Faturasız) veya Genç Avantaj (Faturalı) tarifelerinden birine taşıması yeterli olacaktır.

Kampanya kapsamında abonelere Her Yöne Görüşme Yapabilecekleri 1000  Dakika + 1000 MB SMS 10 Ay boyunca aylık olarak 100 Dakika + 100 MB olmak üzere hatlarına yüklenecektir.

Yani (Aylık 100 Dakika + 100 MB İnternet) * 10 Ay = 1000 Dakika Görüşme + 1000 MB İnternet şeklinde bir kampanya dönemi vardır.

Kampanyadan yararlanabilmek için  Genç Avantaj tarifesinde herhangi bir şart yokken, Cep Özgür ve Özgür Genç tarifelerinde aylık 20 TL yükleme şartı bulunmaktadır. Yani numara taşıması sonrasında hediyelerin gelmesi için o ay 20 TL yükleme yapmanız gerekiyor. Genç Avantaj Faturalı için böyle bir uygulama yada şart yok.

Kampanya 9 Haziran 2011 ile 30 Haziran 2011 tarihleri arasında geçiş yapan abonelere açık olacaktır. Daha sonraki geçişlerde kampanya uzatılmazsa eğer yararlanılamayacaktır.

Vodafone FreeZone’a Gel Kampanyası Esasları

 • FreeZone’a Gel Kampanyası şartları 09.06.2011- 30.06.2011 tarihi arasında numarasını diğer operatörlerden taşıyarak Vodafone’a gelme başvurusunda bulunan; Özgür Genç, Cep Özgür veya Genç Avantaj tarifelerinden birini seçen ve hattı 06.07.2011 tarihine kadar aktif hale gelen aboneler için geçerli olacaktır.
 • Kampanya kapsamındaki haklar, faturalı tarifelerde başarılı bir şekilde gerçekleşen numara taşıma işleminin ardından katılım SMS’i alınmasıyla; faturasız tarifelerde hattın aktif olması ile beraber tanımlanır.
 • Başarılı şekilde kampanyaya katılan aboneler 10 ay boyunca (ön ödemeli aboneler her 30 günde bir 20TL ve üstü yüklemelerinin ardından) yurtiçi heryönü ararken kullanabilecekleri bedava 100 dakika ve 100MB kazanacaklardır.
 • Hediye dakikalar her yöne yapılan aramalarda 60 saniyelik periyotlarla kullanılabilecektir.
 • 30 gün içinde yapılan 2. yüklemeye hediye dakika kazanımı olmayacaktır.
 • Hediye dakikalar katma değerli servisler ve uluslararası aramalar için kullanılamaz.
 • Kampanya dakikalarının kullanım önceliği bulunmaktadır.
 • Hattın iptal olması veya abonenin baska bir hatta geçiş yapması halinde hediye dakikalar kullanılamayacaktır.
 • Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabilecektir.
 • Başka bir MNT kampanyası ile birarada kullanılamaz (faturasız MNT Heryöne 500 dk Kampanyası).
 • Vodafone kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Vodafone Free Zone Tarifelerine Geçenlere 10 Ay Boyunca Her Yöne +1000 Dakika ve 1000 MB İnternet

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir