Vodafone FreeZone’a Gel Kampanyası Uzatıldı

Vodafone FreeZone tarifelerinden faturasız Özgür Genç, Cep Özgür ya da faturalı Genç Avantaj‘dan birine numarasını taşıyanlara 10 ay boyunca toplamda her yöne 1.000 dakika + 1.000 MB hediye veren Vodafone FreeZone’a Gel Kampanyası tarihi uzatılmıştır.
Ön ödemeli Özgür Genç ve Cep Özgür tarifelerine numaralarını taşıyan abonelerin kampanyaya katılım yönteminde de değişiklik olmuştur.

FreeZone’a Gel Kampanyası şartları 09.06.2011-31.07.2011 tarihi arasında numarasını diğer operatörlerden taşıyarak Vodafone’a gelen (Özgür Genç, Cep Özgür, Genç Avantaj tarifelerinden birine) veya Vodafone ön ödemeli hattını faturalı hatta çeviren ve Genç Avantaj tarifesini seçen ve hattı 06.08.2011 tarihine kadar aktif hale gelen aboneler için geçerli olacaktır.

Genç Avantaj’a numarasını taşıyarak gelen aboneler, hediye dakikaları kazanabilmek için geçiş işlemleriyle birlikte kampanyaya katılma taleplerini hizmet noktasına beyan etmelidirler. Cep Özgür ve Özgür Genç tarifelerine numarasını taşıyarak gelen abonelerin kampanyadan faydalanmak için hatlarının aktive edilmesinin ardından 7507 servisine HERYONE yazarak kayıt yaptırmaları, ardından ilk 30 gün içinde en az 20 TL yüklemesi ve müteakip 9 ay boyunca 30 günde 1 en ez 20 TL yüklemeleri gerekmektedir.

Ön Ödemeli Tarifeler Özgür Genç ve Cep Özgür’deki Aboneler:

Dakika sorgusu için: *123#17#
MB sorgusu için: *123#34#

Vodafone FreeZone’a Gel Kampanyası Uzatıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. nasl iptal edebilirm

    Cevapla