Vodafone Freezone Esnek Tarife

Vodafone Freezone sizlere çok güzel tarifeler sunuyor. Esnek Tarife’ye geçmek için ESNEK yazıp 7000’e göndermeniz yeterli ancak 25TL yüklemeden önce gönderip tarifenizi esnetmeyi unutmayın. Esnek Tarifeyle hattınıza yüklenen SMS ve interneti kullanmaya başlamak için en az 25TL bakiyeniz bulunması gerekiyor. Tarifeyle gelen 250 Dakika, 1000 SMS ve 500MB’ından esnetmeyi istediğin 1 tane hakkın esneyerek büyütülür. Tarifenin içeriğini bir sonraki ay istediğin gibi değiştirmek değiştirme talebinde bulunabilirsin.

Esnek Tarife ile esnettiğin içeriği her ay ihtiyacına göre istediğin gibi değiştirebilir farklı içeriği esnetebilirsin. Değiştirmek için “DEGISTIR” boşluk değiştirmek istediğin paketin kodunu yazarak 7000’e göndermeniz yeterli olacaktır. Değiştirdiğiniz içerik bir sonraki ay otomatik olarak tarifenize yanşayacaktır.

Kullandığın esnek tarifeden ne kadar kullandığını sorgulamak istersen yapman gereken SOR ESNEK yazarak 7000’e göndermek. Sonrada esnettiğin içeriklerin ne kadarını kullandığını ve ne kadar kaldığını sorgulamak istersen de SOR ESNET paketinin kodu yazarak 7000’e göndermeniz yeterli olacaktır. Ay içinde istediğin esnetmeyi durdurabilirsin. Durdurduğun esneklik sonraki ay yansıyacaktır. Esnetmeyi durdurabilmen için ise, IPTAL ESNEK istediğin paket kodunu yaz ve 7000’a gönder durdurmak istediğin esneklik dursun.

Vodafone Freezone Esnek Tarife
Vodafone Freezone Esnek Tarife

Esnek Tarife ile her ay 25 TL yükleyerek kafana göre esnettiğin dakika, SMS ve MB’ları her ay kullanmaya devam edersin. Eğer tarifenin her ay yenilenme günlerinde yeterli bakiyeniz yoksa tarife içeriğin ve esnettiğin içerikler yenilenmez.

Vodafone Freezone Esnek Tarife

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir