Vodafone FreeZone’lulara Özel, Burger King’te 3 kişilik FreeZone Menüsü 5 TL!

Vodafone ile Burger King arasında yapılan yeni kampanya sayesinde FreeZone Abonelerine özel olarak hazırlanan Burger King’te 3 kişilik FreeZone menüsü Sadece 5 Tl den satılıyor.

Kampanya kapsamında sunulan menüde Tavuk Burger, Küçük Boy Patates ve Küçük Boy İçecek den 3’er adet bulunmaktadır. Menüz özel olarak FreeZone aboneleri için hazırlanmıştır.

İsteyen FreeZone aboneleri TavukBurger Menü yerine +1 TL ödeme yaparak Hamburger Menü alabilmektedirler. Bu menü içerisinde de herbirinden 3 adet olacak şekilde Hamburger, Küçük Boy İçecek ve Küçük Boy Patates bulunmaktadır.

FreeZone Abonesi olabilmek için FREEZONE yazarak 1525 nolu hatta SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

Kampanya 20 Kasım 2011 tarihine kadar devam edecektir.

 

Kampanya Detayları

 • Kampanya 20 Eylül – 20 Kasım 2011 tarihleri arasındadır.
 • Kampanya Havalimanı, Mobil, Kapıkule Burger King® restaurantları ile paket servis hizmet hariç Burger King®’lerde geçerlidir.
 • Kampanyaya katılmak için Vodafone FreeZone’lu olmak ve faturasız aktif hat kullanıcıları için son 30 gün içinde en az 1 TL CepLira yüklemis olmak; faturalı aktif kullanıcılar içinse son fatura döneminde fatura üretmis olmak gereklidir.
 • FreeZone’lu olmak için “FREEZONE” yazıp 1525’e göndermek ve belirlenen kosulları tasımak gereklidir.
 • Bir GSM numarası kampanyaya günde bir defa, ayda 4 defa katılabilir.
 • Kampanya katılımı için BURGERKING yazıp 1005’e gönderilen SMS’lerin (0,40 TL) karsılıgında gelen onay kodunun kasa görevlisine bildirilmesi gerekmektedir.
 • Iki adet sifre kodu gelecektir. Biri Hamburger Menu, digeri de Tavukburger™ Menu içindir. Bu iki sifreden sadece bir tanesi kullanılabilir.
 • Tüm sifreler tek kullanımlıktır, kullanılmayan sifreler 24 saat içinde geçerliligini yitirir.
 • Kampanya sadece 3 Tavukburger™ Menü ve 3 Hamburger Menü için geçerlidir.
 • FreeZone’lulara özel olarak 3 Küçük Boy Tavukburger Menü 5 TL, 3 Küçük Boy Hamburger Menü 6 TL’dir.
 • Kampanya adeti 500.000 basarılı katılım ile sınırlıdır.
 • Vodafone Telekomünikasyon A.S. ve TAB GIDA Sanayi ve Ticaret A.S. kampanyada degisiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • TM & © 2011 Burger King® Corparation. Tüm hakları saklıdır. Burger King® Corparation , Burger King® markası ve ambleminin tek hak sahibidir.
 • Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Vodafone Türkiye abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.

 

Sık Sorulan Sorular

 Burger King FreeZone Kampanyası’na nasıl katılabilirim?

Kampanya katılım için BURGERKING yazıp 1005’e SMS gönderip, karşılığında gelen mesajın içerisindeki 2 kupondan birini Türkiye’deki, (Havalimanı, Mobil, Kapıkule restaurantları ve paket servis hizmeti hariç) tüm Burger King’lerde kullanabilirsiniz.

Burger King FreeZone Kampanyası’na kimler katılabilir?

Kampanyaya sadece FreeZone’lular katılabilir. (FREEZONE yazıp 1525’e gönderen 25 yaş ve altı aboneler). FreeZone’lu olmak için gerekli şartları www.vodafoneFreeZone.com adresinden ulaşabilirsiniz. Kampanyaya katılım için gerekli bir diğer şart ise, son 30 gün içinde hatlarına en az 1 TL yüklemiş olan faturasız hat aboneliği veya son fatura döneminde fatura üretmiş aktif faturalı hat aboneliğidir.

Burger King FreeZone Kampanyası’nda hediye olarak ne veriliyor?

İletilen mobil kuponlardan 1 tanesini, Türkiye’deki, (Havalimanı, Mobil, Kapıkule restaurantları ve paket servis hizmeti hariç) tüm Burger King’lerde aşağıdaki ürünleden biri için kullanabilirsiniz.

a. 3 Hamburger Menü 6 TL’ye – Küçük Boy

b. 3 Tavuk Burger Menü 5 TL’ye – Küçük Boy

İletilen mobil kuponlar tek kullanımlıktır. Ayrıca kampanyaya katılım GSM başına günlük 1, aylık 4 katılım ile sınırlıdır.

Burger King FreeZone Kampanyası’na SMS ile katılımlarda ücretlendirme nasıl yapılıyor?

Kampanyaya katılım hatalı olsa dahi 1 SMS (kısa mesaj) bedeli olan KDV (%18) ÖİV (%25) dâhil 0,40 TL olarak ücretlendirilecektir. Vodafone kısa mesaj birim fiyatlarında meydana gelecek değişiklikleri yansıtma hakkını saklı tutar.

Burger King FreeZone Kampanyası’na hangi saatler arasında katılabilirim?

Kampanya saat kısıtı bulunmamaktadır.

Burger King FreeZone Kampanyası hangi tarihler arasında geçerlidir?

20.09.2011 – 20.11.2011 tarihleri arasında geçerlidir.

Vodafone FreeZone’lulara Özel, Burger King’te 3 kişilik FreeZone Menüsü 5 TL!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir