Vodafone Genç Avantaj Faturalı Tarife Yenilendi ( 25 TL’ye 500 DK Görüşme + 5000 SMS)

Vodafone Genç Avantaj Faturalı Tarifesi 2011 yılı başı itibariyle yenilendi. Yeni tarife kapsamında artık 300 Dk değil, Her yöne 500 Dk görüşme imkânına sahip olacaksınız.

Aynı şekilde her yöne 5000 SMS imkânı da yeni tarife ile devam ediyor olacak. Kısacası Vodafone Cep Avantaj Tarifesi 500 DK Görüşme ve 5000 SMS fırsatı ile kullanıcılara sunuluyor.

Tüm bu avantajlara sadece 25 TL ödeme yaparak sahip olacaksınız. Ekstra bir ödeme yapmayacaksınız.

Diğer operatörlerden geçiş yapan aboneler 1200 DK hediye görüşme kazanacaklar.

Vodafone Genç Avantaj Faturalı Hat Özellikleri:

 • Bugünden itibaren her yöne 300 değil artık 500 dk
 • Her yöne 5000 SMS
 • Cepten ücretsiz Facebook, Twitter ve Windows Live Messenger
 • Üstelik 9 Şubat’tan itibaren de hattını taşıyanlara veya faturasız’dan Genc Avantaj’a gecenlere tam 1200 dk hediye!!

  1200 DK Genc Avantaj MNT Kampanyası Esasları;

  • Kampanya 09 Şubat- 28 Şubat 2011 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
  • Her Yöne 1200 Dakika Kampanyasından, numarasını diğer operatörlerden taşıyarak Vodafone’a gelen veya Vodafone ön ödemeli hattını faturalı hatta çevirecek olan aboneler Genç Avantaj tarifesini secmeleri durumunda yararlanabilir. Genç Avantaj tarifesini seçip MNP ile gelen aboneler kampanyaya otomatik olarak dahil edilecektir. Vodafone faturasız abonesi iken kampanya döneminde faturalı Genç Avantaj tarifesine geçen aboneler kampanyaya manuel dahil edilecek olup kampanya kodu: FCK019’dir” Opsiyon değişikliği sair işleminden işlem gerçekleştirilecektir.
  • Kampanyaya dahil olan abonelerin hediye dakikaları kazanabilmeleri için geçiş işlemleriyle birlikte ilgili tarifelerden birini seçmeleri ve hizmet noktasına kampanyaya katılma talebini beyan etmeleri gerekmektedir.
  • Belirtilen şartları sağlayarak kampanyaya dahil olan Vodafone aboneleri ilave bir ücret ödemeden mevcut paketine uygun yurtiçi Vodafone,  Turkcell, Avea , sabit hat numaralarını ararken kullanabilecekleri toplam bedava 1200 dakika kazanacaklardır.
  • 1200 dakika abonelerin hesabına kampanyaya katılımlarının gerçekleştiği andan itibaren (Kampanya mesajı ile birlikte kampanya baslar.) 30 gün için 100 dakika ve izleyen 11 ay boyunca aynı tarifede olmaları durumunda ayda 100 dakika şeklinde toplam 12 ayda yüklenecektir.
  • 30 gün içinde kullanılmayan dakikalar bir sonraki aya aktarılmaz. İlgili hediye dakikalar fatura döneminden bağımsızdır.
  • Hediye dakikalar sadece yurtiçi ses görüşmelerini kapsayıp, katma değerli servisler ve uluslararası aramalar için kullanılamaz. 100 dakikanın kullanım önceliği bulunmaktadır
  • Hediye dakikaları kazanabilmek için abonenin Vodafone’a numarasını diğer operatörlerden taşıyarak yeni dahil olmuş olması veya ön ödemeli tarifelerden geçiş yapmış olması ve Genç Avantaj tarifesini seçmiş  olması gerekmektedir.
  • Kampanyaya katılan aboneler izleyen dönem içerisinde ilk girdikleri tarife değiştirdiklerinde, hattın iptal durumunda, şebekeiçi,dışı geçiş durumlarında kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir, herhangi bir cezai ücret yansıtılmayacaktır
  • Hediye dakikalar abonenin sahip olduğu paketin kontör atış periyotlarına göre harcanacaktır
  • Bir abone, sadece 1 GSM numarası ile bir kere kampanyadan yararlanabilecektir.

  SIKCA SORULAN SORULAR;

  Kampanyadan kimler faydalanabilir?

  Her Yöne 1200 Dakika Kampanyasından, numarasını diğer operatörlerden taşıyarak Vodafone’a gelen veya Vodafone ön ödemeli hattını faturalı hatta çevirecek olan aboneler Genç Avantaj tarifesini secmeleri durumunda yararlanabilir.

  Diğer operatör kullanıcısıyım, kampanyaya 28 Şubat’ta başvurdum ancak henüz numaram Vodafone’a taşınmadığı bu durumda kampanyadan faydalanabilecek miyim?

  Kampanyaya 28 Şubat’a kadar numarasını taşıyarak başvuran aboneler, numara taşıma işlemleri 28 Şubat sonrasında gerçekleşse bile kampanyadan yararlanabilir.

  Hediye 1200 dk’ı nasıl kullanabilirim? Aynı ay içerisinde kullanabilir miyim?

  1200 dakika abonelerin hesabına kampanyaya katılımlarının gerçekleştiği andan itibaren (Kampanya mesajı ile birlikte kampanya baslar.) 30 gün için 100 dakika ve izleyen 11 ay boyunca aynı tarifede olmaları durumunda ayda 100 dakika şeklinde toplam 12 ayda (360 gün) yüklenecektir.

  Kullanmadığım aya ait hediye dakikalarım bir sonraki aya devir olur mu?

  30 gün içinde kullanılmayan dakikalar abone hesabından silinir. İlgili hediye dakikalar fatura döneminden bağımsızdır.

  Kampanya son katılım tarihi nedir?

  Kampanyaya katılım için son gün 28 Şubat 2011

  Kampanyaya katıldığım anda hediye dakikalarımı kullanmaya başlayabilecek miyim?

  Belirtilen şartları sağlayarak kampanyaya dahil olan Vodafone aboneleri ilave bir ücret ödemeden mevcut paketine uygun yurtiçi Vodafone,  Turkcell, Avea , sabit hat numaralarını ararken kullanabilecekleri toplam bedava 1200 dakika kazanacaklardır.

  Hediye olarak verilen dakikaları yurdışı aramalarda da kullanabilir miyim?

  Hayır. Hediye dakikalar yurtdışı aramalar için kullanılamayacaktır.

  Kampanyaya katılım şartları nelerdir?

  Kampanyaya dahil olan abonelerin hediye dakikaları kazanabilmeleri için geçiş işlemleriyle birlikte ilgili tarifelerden birini seçmeleri ve hizmet noktasına kampanyaya katılma talebini beyan gerekmektedir.

  Numarasını 2./3. kez Vodafone’a taşıyacak aboneler bu kampanyadan faydalanabilecek midir?

  Bir GSM numarası sadece 1 kez yararlanabilmektedir.

  Kampanya dışında hediye dakilarım var, görüşmelerim öncelikle hangi hediye dakikalarımdan düşecektir?/  Bedava görüşme dakikalarının kullanım önceliği nedir?

  Hediye dakikalarının kullanım önceliği bulunmaktadır.

  Birden fazla hattım ile  bu kampanyadan faydalanabilirmiyim?

  Bir abone, sadece 1 GSM numarası ile kampanyadan yararlanabilecektir.

  Hediye dakilarımın ücretlendirme periyodu ne olacaktır?

  Hediye dakikalar abonenin sahip olduğu paketin kontör/sn atış periyotlarına göre harcanacaktır

  Kampanyaya katıldıktan bir ay sonra tarifemi değiştirdim/numaramı farklı operatöre taşıdım herhangi bir ceza ödeyecek miyim?

  Hayır. Kampanyaya katılan aboneler izleyen dönem içerisinde ilk girdikleri tarife değiştirdiklerinde, hattın iptal durumunda, şebekeiçi,dışı geçiş durumlarında kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir.

  Kampanyadan kazandığım hediye dakilarımı nasıl kullanabilirim?

  Hediye dakikalar sadece yurtiçi ses görüşmeleri için kullanılabilir, katma değerli servisler ve uluslararası aramalar için kullanılamaz.

  MNP geçiş ile port in olan ve MNP kampanyasına dahil olan abone diğer operatöre geçiş yaptığında ve tekrar geri geldiğinde kalan dakikaları devam eder mi?

  Hayır. Hediye dakikalar devem etmez.

  Vodafone Genç Avantaj Faturalı Tarife Yenilendi ( 25 TL’ye 500 DK Görüşme + 5000 SMS)

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  79 Yorum

  1. sıfırdan yeni faturalı hat alsam 500 dk+5000 sms heryöne tarifesinden yararlana bilir miyim ??

   Cevapla
   • Aşağıdaki madde dışında tüm kampanyalara sahip olursunuz..

    Diğer operatörlerden geçiş yapan aboneler 1200 DK hediye görüşme kazanacaklar.

    Cevapla
  2. sms ve konuşma süresi ne zaman sıfırlanıyor ?

   Cevapla
  3. Bu tarifede yaş var mı?

  4. yaş sınırı kaç acaba ???

   Cevapla
  5. ebuddy anlik mesajlama programı kapasamındaki internet ücrendirilecek diyor nasıl iptal edilebilir çözümü yokmu arkadaşlar vodofendan mesaj geldi bana bu konuda yardımcı olunuz lütfen

   • E-Buddy kullanmıyorsanız sorun yok. Bu mesaj tüm abonelere gönderildi. Telefon üzerinden E-Buddy kullanıyorsanız tarifeniz üzerinden ücret yansımaya başlayacak.

    Cevapla
  6. vadofon faturalı hat aldım. 25 tl olanlarından 500 dk bedava 5000 sms bedava veriyor öğrenmek istediğim faturama hat parası yansıyacak mı

   Cevapla
  7. genç avantaj geçtimizde tekrarda istedimiz zaman çıkabiliriz sözleşme veya tahatütneme yok degilmi

   Cevapla
  8. faturamın kaç para ve kaç dakika oldugunu nasıl soracagız

   Cevapla
  9. genç vantaj tarifesine geçeli bir ay olmadi.başka bir operatöre geçecek olsam herhangi bir ceza ödeyecek miyim.bu soru sorulmuş ve hayır ceza ödenmiyor denmiş fakat genç avantaj tarifesi esaslarında “Dönem içerisinde yapılan tarifeden her türlü çıkış ve iptal işlemi durumunda toplu süre ücretinin tamamı ödenmelidir.”
   diyor.toplu süre ücreti ne demek.yani bulunmuş olduğu ayın fatura tutarı olan 25 tl’yi öder demek mi oluyor.

   Cevapla
   • Kampanyaya katıldıktan bir ay sonra tarifemi değiştirdim/numaramı farklı operatöre taşıdım herhangi bir ceza ödeyecek miyim?

    Hayır. Kampanyaya katılan aboneler izleyen dönem içerisinde ilk girdikleri tarife değiştirdiklerinde, hattın iptal durumunda, şebekeiçi,dışı geçiş durumlarında kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir.

    Ancak +1 Kampanyası, Cihaz Kampanyası gibi ek kampanyalara girmeniz ve sözleşme imzalamanız durumunda (Geçiş Formu değil, Ayrıca bir sözleşme) bu durumda doğan cezai bedel sizden tahsil edilecektir.

    Cevapla
  10. BU KAMPANYA TARİHİ HALA GEÇERLİ Mİ

   Cevapla
  11. arkadaşıma fotoğraf gönderebilirmiyim gönderirsem faturama nasıl yansır?

   Cevapla
  12. Her yöne derken sabit hatlar yani ev ve iş yeri aramak da bunun içindemi..saygılar

   Cevapla
  13. ben avea den geçiş yaptım telsime acaba ne hediyeler varmı ve genç tarifede bedava faceye girebilme itimali varmı saygılarımla a.e.olun kendinize iyi bakın byy

   • Kampanya kapsamında size sunlabilecek paketleri bir Vodafone bayisinden inceleyebilirsiniz. Geçişten dolayı ve paketinizden ötürü çeşitli hediyeler kazanmanız mümkündür.

   • ücretsiz face booktan nasıl yararlanacagım masıl kayıt olacam

    • Ebuddy platformu üzerinden kullanılan anlık mesajlaşma servisleri ücretsiz olarak sunulmaktadır. Facebook ve Twitter’da yer alan, ancak Facebook ve Twitter dışı sunuculara bağlanarak çalışan üçüncü parti uygulamalar kullanıcının mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Bu tarifede konferans görüşme servisi kullanılamaz.

  14. smsi mi ve kalan dkkamı nasıl ögreneblirim ?

  15. 7 Aralık 2011, 09:36

   hattımda nekadar sms kaldıgını nasıl öğrenebilirim?