Vodafone Günü Birlik Paket İle 1 TL’ye 15 Dk, 100 MB veya 100 SMS

Vodafone Faturasız Hat sahipleri için başlatılan “Günü Birlik Paket” sayesinde dakikalarınız bitse bile 1 TL ek ödeme yaparak Günlük 15 Dakika Görüşme, 100 MB İnternet veya 100 SMS satın alabiliyorsunuz. Günü Birlik Paketi satın aldığınız an kullanmak zorunda değilsiniz. Günü Birlik Paketi satın aldıktan sonra dilediğiniz bir gün kullanabilirsiniz. Oldu da sizin ihtiyacınız olmadı. O zaman […]Faturasız Hat sahipleri için başlatılan “Günü Birlik Paket” sayesinde dakikalarınız bitse bile 1 TL ek ödeme yaparak Günlük 15 Dakika Görüşme, 100 MB İnternet veya 100 SMS satın alabiliyorsunuz.

Günü Birlik Paketi satın aldığınız an kullanmak zorunda değilsiniz. Günü Birlik Paketi satın aldıktan sonra dilediğiniz bir gün kullanabilirsiniz.

Oldu da sizin ihtiyacınız olmadı. O zaman da başkaları ile paylaşabilir Sadece 1 TL ile arkadaşlarınızı sevindirebilirsiniz. Acil durumlarda da rahatlıkla Günü Birlik Paket ile işinizi görebilirsiniz.

 

Günü Birlik Paket Nasıl Satın Alınır?

Günü Birlik Paketler bir Kart halinde İletişim Merkezlerinde 1 TL Ücret ile satılmaktadır. Farklı bir yolla satın almanız mümkün değildir.

Günü Birlik Paket içerisinde aşağıdaki imkânlardan birisini tercih edebilirsiniz.

 • 10 Dakika Görüşme
 • 100 MB İnternet
 • 100 SMS
Vodafone Günübirlik Paket
Günübirlik Paket

Vodafone Günü Birlik Paket Nasıl Yüklenir?

Kullanmak istediginiz içeriği seçin.

 • 15 dk ise DAK,
 • 100 MB ise INT,
 • 100 SMS ise SMS

kısaltmasını telefonunuzun mesaj hanesine yazıp bir boşluk bırakın.

Kartın arka yüzünde bulunan yaldızlı bölgeyi, altında yer alan şifrenin zarar görmemesi için sivri olmayan bir cisimle kazıyın.

Yaldızlı bölgenin altında yer alan 17 haneli şifreyi, yalnızca son 5 haneden önce bir boşluk bırakacak şekilde, mesajınıza ekleyerek 7500’e ücretsiz gönderin.

Örnek:  DAK 123456789123 45678

Seçtiğiniz içeriğin hattınıza tanımlandığına dair gönderilecek onay mesajından ardından Günübirlik Paketinizi 24 saat boyunca kullanabilirsiniz.

Vodafone Günü Birlik Paket İle 1 TL’ye 15 Dk, 100 MB veya 100 SMS
Vodafone Günü Birlik Paket İle 1 TL’ye 15 Dk, 100 MB veya 100 SMS

Vodafone Günü Birlik Paket Esasları

 • Vodafone Faturasız Günübirlik Paket’ten 1 TL’lik fiziki kazıma kartları aracılığıyla tüm bireysel faturasız aboneler faydalanabilir.
 • Paket kapsamında aboneler kartın arka yüzündeki şifreyi SMS yoluyla 7500’e ücretsiz göndererek 24 saat boyunca kullanabilecekleri heryöne 15 dakika veya her yöne 100 SMS veya 100 MB internete sahip olurlar.
 • Kullanılmayan içerikler silinir ; devretmez. Tek seferlik olup, 1 gün sonunda otomatik tekrarlamaz.
 • Satın alınan kart arka yüzünde yazan son kullanma tarihine kadar kullanılabilir.
 • Yüklenen paketin iptali veya satın alınan kartın Vodafone’a iadesi söz konusu değildir.
 • Konuşma, SMS, İnternet seçenekeleri için ayrı kartlar bulunmamaktadır, abone kartı hangi ihtiyacı için kullanacaksa aldıktan sonra belirleyebilir. Konuşma, SMS ve internet seçeneklerinin her birinden bir kez olmak üzere, aynı günde en fazla 3 kez Günübirlik Paket’ten faydalanılabilir.
 • Paket dahilinde verilen haklar sadece yurtiçinden yapılan kullanımlar için geçerli olup, yurtdışında veya KKTC’de Roaming halindeyken yapılan kullanımlar, özel servis aramaları, ve diğer hizmetler dahil değildir. 444lü numaralara ve 1’le başlayan 3 haneli kısa numaralara doğru yapılan aramalar paket kapsamındadır.
 • Aboneler paket harici görüşmelerinde kendi tarife veya varsa hatlarına tanımlı diğer paketleri üzerinden ücretlendirilecektir
 • Şebeke içi geçiş, iptal, dondurma, devir, numara taşıma ile başka operatöre geçiş durumlarında eğer varsa paketin dakika bakiyesi silinir ve paket aboneliği iptal edilir. Numara değişikliği durumunda paket devam eder. Yüklenen içerikler transfer edilemez.
 • Vodafone tarife ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  Vodafone Güvenli İnternet Sistemini Kullanıcılarına Sunmaya Başladı
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

 1. Ya arkadaşlar acil yardim edin gunubirlik1 TL te olan paketten aldım 100 MB seçtim ve şuanda 30mb kaldı BN bunu iptal edip tekrar günübirlik paket yapmak istiyorum ama nasıl iptal edicem

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
 • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status