Vodafone Hesabını Bilen Tarife 23 Ocak 2012 Pazartesi (Reklam Filmi)

Vodafone Hesabını Bilen Tarife 23 Ocak 2012 Pazartesi (Reklam Filmi)

Vodafone tarafından yepyeni bir reklam filmi piyasaya sürüldü. Vodafone Hesabını Bilen Tarife adı altında TV kanllarında yayınlanmaya başlanan Korku Filmi tadındaki reklamı yakın dönemde gelecek olan Eski Bir Tarifenin güncellenmesi olarak ele alınabilir. Vodafone Hesabını Bilen Tarifesi  detayları açıklandı. Tarife Faturalı olarak kullanıcıya sunulan oldukçöa detaylı bir kampanya. Bu sebeple ayrı bir sekme üzerinden sizlere ulaştıyır olacağız. Vodafone […]tarafından yepyeni bir reklam filmi piyasaya sürüldü.  Hesabını Bilen Tarife adı altında TV kanllarında yayınlanmaya başlanan Korku Filmi tadındaki reklamı yakın dönemde gelecek olan Eski Bir Tarifenin güncellenmesi olarak ele alınabilir.

Vodafone Hesabını Bilen Tarifesi  detayları açıklandı. Tarife Faturalı olarak kullanıcıya sunulan oldukçöa detaylı bir kampanya. Bu sebeple ayrı bir sekme üzerinden sizlere ulaştıyır olacağız.

Hesabını Bilen Tarife Kampanya Detayları… 

 

  Türkiyenin En Büyük Veri Merkezi Vodafone Tarafından Açıldı
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status