Vodafone HTC HD Mini Telefon Kampanyası

Vodafone ile HTC arasında Desire ile başlayan telefon anlaşmaları HD Mini ile devam ediyor. Vodafone firması HTC HD Mini cep telefonunuda kampanyaya sokarak kullanıcılarına iki süpriz birden yapmış oluyor.

Kampanya kapsamında Vodafone abonelerine 18 AY ve 24 AY sözleşmeli paketler hazırladı. Kampanya kapsamında 1 GB internet paketini yada Aylık CepNet paketini seçebilirsiniz.

Kampanya ile ilgili detaylar aşağıda verildi. Ancak birkaç önemli noktaya değinelim buradan.

HTC HD Mini Paketleri

Paket özelliği 18 Ay 24 Ay
CepNet Paketi 57 TL 45 TL
1 GB İnternet 79 TL 67 TL

Kampanyaya kredi kartsız katılım koşulları

Yeni aboneler kredi kartsız kampanya seçeneklerine dahil olamayacaklardır.

Mevcut durumda Vodafone aboneliği bulunan aboneler, aşağıda yer alan her 2 kriteri de sağlamaları durumunda kredi kartsız kampanyaya dahil olabilirler.

Mevcut aboneler için kriterler:

1. En az 6 aydır faturalı VF abonesi olmak

2. Son 6 aydır “kısıtlı veya dondurulmuş” statüsüne girmemiş olmak

MNP ile geçiş yapan aboneler için özel bir durum söz konusudur. Aşağıda yer alan her 2 kriteri de sağlayan aboneler, yukarıda belirtilen diğer kriterlere bakılmaksızın kredi kartsız kampanyaya dahil olabilirler.

MNP ile geçiş yapan aboneler için kriterler:

1. Son 30 gün içinde MNP ile geçiş yapmış olmak

2. Geçiş yaptığı operatöre ait en son faturasının tüm vergiler 75 TL ve üstü olması (Fatura ibrazı şarttır)

Yukarıda yer alan kriterlerden herhangi birini sağlamayan aboneler taahhüt ettikleri tutarların ilk 12 aylık tutarını kampanya kapsamında yer alan kredi kartı 12 eşit taksitle ödeyerek kampanyaya dahil olabilecekler.

Vodafone HTC Cihaz Kampanya Esasları:

• Vodafone Yeni Nesil Cihaz Kampanyası’ndan sadece bireysel/kurumsal faturalı ses tarifelerinden birini seçen mevcut veya yeni tüm faturalı aboneler yararlanabilirler.

• Son 6 aydır faturalı Vodafone abonesi olan ve faturalarını düzenli ödeyen aboneler kampanyaya kredi kartsız katılabileceklerdir. Bu kriterleri sağlamayan aboneler taahhüt ettikleri ilk 12 aylık tutarı kampanya kapsamında yer alan banka kredi kartları ile 12 eşit taksit ile ödeyerek dahil olabilirler. MNP ile son 30 gün içerisinde geçiş yapmış ve geçiş yaptığı operatöre ait en son faturasının tüm vergiler dahil 75 TL veya üzeri (Fatura ibrazı şarttır) olduğunu ibraz eden aboneler kampanyaya kredi kartsız dahil olabilirler.

• Kampanya kapsamında sadece Yapıkredi WorldCard, Fortis WorldCard, Vakıfbank WorldCard, Anadolubank WorldCard, Garanti Bankası Bonus Card, Garanti Bankası Shop&Miles Card, Garanti Bankası American Express Card, Denizbank Bonus Card, TEB Bonus Card, Şekerbank Bonus Card’ları geçerlidir.

• Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlara cihaz bedeli, taahhüt süresi boyunca aylık CepNet ve 1 GB’lık internet paket bedeli dahildir. Kampanya kapsamında yer alan CepNet paketinin bedeli 7,99 TL olup, 1 GB’lık data kullanım bedeli 30 TL olacaktır. (Beliritlen fiyatlara tüm vergiler dahildir)

• Ses ve SMS kullanımları abonelerin bulunduğu tarife üzerinden ayrıca ücretlendirilecektir.

• Uluslararası aramalar, yurtdışında görüşme (roaming) ücretleri ve özel servis aramaları için Vodafone Abonelik Paketleri ve Ücret Tarifeleri geçerlidir.

• Uluslararası SMS gönderimleri için yurtdışı SMS ücretleri geçerlidir.

• 1 GB’lık internet paket aşımı ve yurt dışındaki data kullanımları abonelerin bulunduğu tarife üzerinden ayrıca ücretlendirilecektir.

• Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabileceklerdir. Bir abone bir GSM hattıyla aynı anda sadece bir cihaz kampanyasından yararlanabilir. Başka bir Vodafone cihaz kampanyasından yararlanabilmesi için ayrı bir GSM hattıyla kampanyaya dahil olması gerekmektedir.

• Bireysel bir müşteri numarası 3 farklı GSM numarasını kampanya kapsamına dahil edebilir.

• Kurumsal bir müşteri numarası 50 farklı GSM numarasını kampanya kapsamına dahil edebilir.

• Vodafone Yeni Nesil Cihaz Kampanyası tek fatura yapısını desteklememektedir. Tek fatura servisini kullanan kurumsal abonelerin, kampanyaya dahil edilebilmesi için öncelikle abone hattının tek fatura servisinden çıkartılması ve daha sonra kampanyaya dahil edilmesi gerekmektedir.

• Taahhüt geçerlilik süresi bitiminden önce; Vodafone GSM Abonelik Sözleşmesi ile tesis edilen aboneliğin abone tarafından tek taraflı olarak veya taahhütnamedeki yükümlülüklerini yerine getirmediği için Vodafone tarafından feshedilmesi ve/veya hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması ve/veya abonenin hattını iptal etmesi, dondurması, kısıtlaması, devretmesi, ön ödemeli hatta çevirmesi, kampanya kapsamında kullandığı data paketini değiştirmek istemesi, herhangi bir ses tarifesini kullanmaması, numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçmesi durumunda cezai şart olarak geri kalan aylar son gönderilecek faturaya yansıtılacaktır.

• Kampanya 26 Kasım 2010 tarihi itibari ile geçerli olacaktır.

Not:

Cihaz arızaları için ilgili teknik servis Teleservice firmasıdır :

Teleservice International Telefon Onarım ve Tic. Ltd. Şti, Adres: Atatürk Caddesi, Bağlarbaşı Mahallesi, Çağla Sokak, No:9 Maltepe İstanbul – Telefon numarası: 0216 458 97 17

HTC HD Mini Özellikleri

Marka / Model
Marka HTC
Model HD Mini
Diğer model adı HTC Photon
Form faktör Candybar
Renk Black
Şebeke
GSM şebeke EDGE, GPRS, GSM, HSDPA (3G), WCDMA
Servis 850, 900, 1800, 1900, 2100
Bağlantılar
Bluetooth v2.1 with A2DP
Kızılötesi Hayır
Wi-Fi(WLAN) Evet
USB Evet MicroUSB v2.0
Faks / Veri Evet
Ekran
Ana ekran Color TFT touchscreen
Renkli ekran 65.000 renkler
Boyutlar 81.28 mm.
Çözünürlük 320 x 480 piksel
Dış ekran Hayır
Bellek
Dahili bellek 256MB
Harici bellek 16GB
Bellek Kartı yuvaları Evet
Bellek kartı tipleri MicroSD, MicroSDHC
Temel özellikler
Pil Standard battery, Li-Ion 1300 mAh
Bekleme süresi Bilinmiyor
Konuşma süresi Bilinmiyor
Arama
Tireşim Evet
Foto ID Evet
Melodiler MP3, WAV
Kamera
Kamera Evet
Megapiksel 5 megapiksel
Maks. fotoğraf çözünürlüğü 2592×1944 piksel
Dijital zum Hayır
Optik zum Hayır
Otomatik netleme Evet
Flaş Hayır
Video kayıt Evet
İkinci (dahili) kamera Hayır
Mesaj
SMS Evet
MMS Evet
T9 metin girişi Evet
E-posta Evet
HTML tarayıcı Evet
Multimedya
FM radyo çalar Evet
Java desteği Evet
Ses çalar AAC, MP3, WAV, WMA9
Video oynatma DivX, H263, H264, MP4, WMV9
Özellikler
Melodi ekleme Hayır
Ajanda fonksiyonları Organiser, Voice memo
Görüntülü görüşme Hayır
Diğer özellikler OS: Microsoft Windows Mobile 6.5.3 Professional, IM, GPS with aGPS, Motion G sensor, 3.5 mm audio jack, Straight Talk Lite, People, TouchFLO 3D, Business card scanner, Facebook, Twitter
Format
Ağırlık Bilinmiyor
Boyutlar (Y x G x D) 104 x 57 x 10.9 mm.

Kaynak : http://www.kazancrehberi.net

Vodafone HTC HD Mini Telefon Kampanyası

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir