Vodafone HTC One S Telefon Kampanyası ve Cihaz Detayları

1,7 Ghz lik Çift Çekirdekli bir işlemciye sahip olan HTC One S modeli Türkiye’de İlk Kez Vodafone ile ayda 39 TL’den başlayan ücretler ile satışa sunuldu.

24 Aylık sözleşme ile sahip olabileceğiniz HTC One S Modelinin Türkiye Satış Fiyatı ise 1699 TL olarak belirlenmiş durumda. Cihaz şu aşamada Sadece VODAFONE bayilerinden temin edilebilir durumda.

HTC firması tarafından birçok ülkede farklı bir işlemci ailesi ile satışa sunulan HTC One S modeli ülkemize ne yazık ki eski sürüm işlemci modeli ile geldi.

Fiyat bazında bakıldığında 1699 TL gibi bir fiyat seviyesi oldukça yukarıda kalmış durumda. Bu fiyatın üzerine 200 TL koyularak 4 Çekirdekli HTC One X veya Samsung Galaxy SIII modeli alınabilir.

Bakalım firma bu cihazın satışlarında nasıl bir oran yakalayabilecek.

HTC One S Vodafone Kampanyası
HTC One S Vodafone Kampanyası

Vodafone HTC One S Kampanyası Ücret Tablosu

Tarife

Tarife Ücreti

Cihaz Ücreti

Toplam Bedel

Cep Avantaj Her Yöne Ekstra 59 TL 59 TL 118 TL
Cep Avantaj Red Mini 85 TL  49 TL  134 TL
Cep Avantaj Red 105 TL  44 TL  149 TL
Cep Avantaj Red + 155 TL  39 TL  194 TL
Sözleşme Süresi  24 AY

 

Vodafone HTC One S Kampanya Detayları

 • Kampanya taahhüt süresi 24 aydır.
 • Kampanya kapsamında abonelerin seçmiş oldukları paketlerde yer alan tarifelerin özellikleri mevcut tarife özellikleriyle aynıdır; tarife detaylarına vodafone.com.tr sayfasından erişilebilir.
 • Kampanya kapsamında tarifeye giriş yalnızca anlık olacaktır. Abonenin üzerinde ileri tarihli bir tarife değişikliği talebi var ise kampanyaya giriş yapılamaz. Mevcut tarifesinin şartları ile kampanyaya girmek isterse ileri tarihli tarife değişikliği iptal edilmelidir. Kampanyaya giriş ise anlık olarak gerçekleşir.
 • Abonenin tarife kapsamında kazandığı dakikalar, SMS’ler ve veri üçüncü şahıslara transfer edilemez; kullanılmayan dakika, SMS ve veri bir sonraki aya devretmez.
 • Abonenin seçmiş olduğu tarifenin esasları mevcuttakiyle aynıdır.
 • İlgili paketin bedeline satın alınan içerik ücretleri dâhil değildir. İçerik ücretleri ayrıca ücretlendirilir.
 • Yurtdışı kullanımlarda standart roaming tarifesi geçerli olur.
 • Abonelerin paketler arası geçiş yapmalarına belirli kurallar karşılığında izin verilmektedir: aboneler sadece kampanyaya giriş yaptıkları pakete göre daha üst bedelli paketlere geçiş yapabilirler ve daha sonra eski paketlerine geri dönebilirler. Aboneler üst pakete geçtiklerinde aldıkları indirim miktarı değişmez, kampanyaya giriş yaptıklarında hak ettikleri indirim miktarı tüm kampanya süreleri boyunca geçerli olur.
 • Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabileceklerdir.
 • Bireysel müşteri numarasına bağlı sadece 1 abonelik (GSM numaraları) aynı anda kampanyadan faydalanabilir.
 • Hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması, devredilmesi, faturasız hatta çevrilmesi, ve/veya numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçilmesi, kampanyaya özel internet paket kullanım aboneliğinin iptal edilmesi durumunda taahhüt süresi boyunca kullanabileceği roaming data kullanım hakkı ortadan kalkacak ve aboneye cezai şart tutarı yansıtılacaktır.
 • Son 8 aydır faturalı Vodafone abonesi olan ve son 8 aylık faturaları toplamı en az 350 TL olup faturalarını düzenli ödeyen aboneler kampanyaya kredi kartsız katılabileceklerdir. Bu kriterleri sağlamayan aboneler taahhüt ettikleri ilk 12 aylık tutarı kampanya kapsamında yer alan banka kredi kartları ile 12 eşit taksit ile ödeyerek dâhil olabilirler.
 • Cezai şart tutarı, cihazın taahhütname imza edildiği tarihte Vodafone tarafından belirlenen kampanyaya özel son kullanıcı fiyatından, kampanyaya aykırı durumun meydana geldiği tarihe kadar cihaz taksit bedeli altında yapılmış ödemelerin düşülmesi suretiyle, kurumun cezai şartlarla ilgili kararına uygun olarak hesaplanacaktır. Bu tutara ayrıca tarife bedeli üzerinden verilmiş indirimler de eklenecektir. Kampanyadan kredi kartlı olarak yararlanacak aboneler için abone kampanyadan ilk 12 ay içerisinde çıkmışsa 12 aya kadarki dönemde hesaplanan cezai şart avans olarak abonenin faturasına yansıtılacak ve bu tutar bankadan tahsil edilecektir, geri kalan 12 aya ait cezai tutar ise abonenin çıkacak ilk faturasına yansıtılacaktır. Kredi kartsız yararlanan abonelerde cezai şart tutarı abonenin çıkacak ilk faturasına yansıtılacak ve aboneden tamamı tahsil edilecektir.
 • Kampanyadan kredi kartıyla yararlanacak müşteriler sadece anlaşmalı bankaların kredi kartıyla kampanyaya dahil olabileceklerdir. Aboneler kampanyadan Garanti Bankası, Yapı ve Kredi Bankası ve Akbank kredi kartı kullanıcıları yararlanabilir. Yapıkredi WorldCard, Fortis WorldCard, Vakıfbank WorldCard, Anadolubank WorldCard, Garanti Bankası Bonus Card, Garanti Bankası Shop&Miles Card, Garanti Bankası American Express Card, Denizbank Bonus Card, TEB Bonus Card, Teb World Card, Şekerbank Bonus Card, Akbank Axess Card, Akbank Carrefour Axess Card, Akbank Citi Axess Card, Akbank Fish Card, Flexi ve Akbank Wings Card’ları ile kampanyadan yararlanabilir.
 • Kampanya kapsamında yer alan aboneler aksini belirtmediği sürece kampanya taahhüt süreleri bitmiş olsa dahi, aylık paket (cihaz temlik bedeli hariç) kullanımına devam edecek olup, indirim bedelleri sona erecektir.
 • Kampanyaya ait cihazlarda oluşabilecek arıza veya herhangi bir nedenle yapılacak olan geri iade işlemlerinden sorumluluk ithalatçı firma, satışın yapıldığı mağazaya aittir.
 • Kampanyaya Red tarifelerini seçerek katılan bireysel aboneler Vodafone Red ayrıcalıklar dünyasından yararlanmaya hak kazanır. Vodafone Red dünyasına bireysel aboneler katılabilir. Red’e katılan aboneler redvodafone.com’da yer alan Vodafone Red dünyasına ait bütün koşulları kabul etmiş sayılırlar.
 • Vodafone, tarife ve kampanya özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkının saklı tutar.
 • Abone HTC One S modeli için Cep Avantaj Her Yöne Ekstra kapsamında aylık toplam 118 TL (52,30 TL tarife bedeli, 65,70 TL cihaz taksit bedeli), Red Mini kapsamında aylık toplam 134 TL (68,50 TL tarife bedeli, 65,50 TL cihaz taksit bedeli), Red kapsamında aylık toplam 149 TL (84,00 TL tarife bedeli, 65,00 TL cihaz taksit bedeli), Red+ kapsamında aylık toplam 194 TL (129,00 TL tarife bedeli, 65,00 TL cihaz taksit bedeli ödemekle yükümlüdür.
 • Tarife üzerinden yapılan indirimler kampanya süresince geçerli olup, taahhüt süresinin sonunda abone kullandığı tarifenin güncel indirimsiz fiyatı üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Cihazın kampanyasız satışı yapılabilir.
 • Yabancı uyruklu aboneler kampanyadan yararlanamazlar.
 • Bir abone aynı anda sadece 1 kampanyadan yararlanabilir (dolayısı ile bu kampanyaya dahil olan aboneler MNP kampanyasından yararlanamazlar.)
 • Kampanya sonlanma tarihi 30.09.2012’dir.
 • Stoklarla sınırlıdır

 

HTC One S Cihaz Özellikleri

Boyutlar  130,9 x 65 x 7,8mm (“bump” ile 8,7)
Ağırlık 119,5g, pil ile
Ekran boyutu 4.3 inç
Ekran 4,3″ AMOLED qHD; 590 x 960 çözünürlü ve daha iyi keskinlik, netlik artı daha az ısık yansıması sağlayan optik laminasyonlu; Gorilla® Glass ile çok daha dayanıklı.
Kamera 8MP CMOS çift örtücülü, ‘Anında Çekim’ kamerası, Arka Aydınlatma Sensörü ve F2.0 diyafram açıklığı yetersiz ısıkta en iyi çekimi sağlar; Otomatik ayarlanabilir 5 güç ayarlı LED flas ve Stereo ses kayıt özellikli 1080p HD video kaydedici. HTC ImageChip – “profesyonel” kalitede görüntü alma deneyimi sağlayan birçok özelliği birlestiriyor. ‘Kesintisiz Arka Arkaya Çekim’ fonksiyonu, panaroma modu ve Yüksek Dinamik Aralık (HDR), artı ön kamera VGA.
Ses Beats AudioTM özellikli
İşletim sistemi HTC Sense™ 4.0 ile Android™ 4.0
Bağlantı Wireless (Wi-Fi 802.11b/g/n), Bluetooth® 4.0 /DLNA
İşlemci Qualcomm MSM8260A Chipseti süper hızlı 1,7GHz Çift Çekirdekli islemci
Uygulama Kaynağı Android Market
Radio Stereo FM Radyo
Navigasyon Dahili GPS ve aGPS desteği
Bellek 16 GB eMMc, 1GB RAM; 25GB Dropbox – 2 yılücretsiz
Ağ HSDPA 21 Mbps HSUPA 5,76 Mbps
Pil 1650 mAh
3G 14.4 Mbps HSDPA bağlantı hızı / HSUPA 5.76 Mbps
2G Frekans Bandı 850/900/1800/1900MHz
3G Frekans Bandı HSDPA 850/900 /2100

 

Editör Yorumu:  

Cihaz her ne kadar pazardaki birçok cihazdan daha hızlı olsa da yine de 4 Çekirdekli cihazlardan alt bir seviyede kalıyor. HTC One X ve Samsung Galaxy S3 modellerinin 1799 – 1999 TL arasında satıldığı bir pazarda HTC One S ne kadar iş yapar bilinmez.

 

 

Vodafone HTC One S Telefon Kampanyası ve Cihaz Detayları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum

 1. GÜZEL BİR CİHAZ…

  Cevapla
 2. Neden S3 işlemci kullanıyorsunuz arkadaş. İyi bir cihaz diye bekledik. Ne çıktı karşımıza.

  Cevapla
 3. Güzel bir cihaz ama fiyat çok pahalı.

  Cevapla