Vodafone Kamu 1000 Abonelerine Özel Nokia 7230 Kampanyası

Vodafone firması Kamu Tarifesi kullanan aboneleri için Nokia 7230 Cihaz Kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında 24 ay boyunca paketlerine ek olarak 10 TL ödemeyi kabul eden aboneler Nokia 7230 Cep telefonunu Sözleşmeli olarak alabilecekler. 09/12/2010 tarihinden itibaren geçerli olan kampanya kapsamında Vodafone Cep Kamu 1000 Mini, Vodafone Cep Kamu 1000 Midi ve Vodafone Cep Kamu 1000 […]firması Kamu Tarifesi kullanan aboneleri için 7230 Cihaz Kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında 24 ay boyunca paketlerine ek olarak 10 TL ödemeyi kabul eden aboneler 7230 Cep telefonunu Sözleşmeli olarak alabilecekler.

09/12/2010 tarihinden itibaren geçerli olan kampanya kapsamında Cep Kamu 1000 Mini, Cep Kamu 1000 Midi ve Cep Kamu 1000 Maxi paketlerinden birisini kullanan Kamu Çalışanları 24 aylık bir sözleşme kapsamında ayda 10 TL fazladan ödeme yaparak 7230 sahibi olabilecekler.

İhtiyaca göre farklı seçeneklerde sunulan Cep Kamu 1000 tarifeleri ile kamu çalışanı abonelerimizin GSM ihtiyaçlarını karşılarken, sosyal ağ telefonu olan Nokia 7230’ün bütün özelliklerinden VF ayrıcalıklarıyla yararlanabilmeleri için ilk ay boyunca 5.000 şebeke içi SMS ve 1 GB internet kullanımı hediye ediyoruz.

Paket AdıCep Kamu 1000 MiniCep Kamu 1000 MidiCep Kamu 1000 Maxi
Paket Fiyatı20 TL30 TL40 TL
Cihaz Bedeli10 TL10 TL10 TL
Toplam Bedel30 TL40 TL50 TL
Sözleşme Süresi24 AY24 AY24 AY
Her Yöne Görüşme150 DK500 DK1000 DK
İçi Görüşme850 DK500 DK

www.kazancrehberi.net

www.cepavantaj.com

Kredi kartsız katılım koşulları aşağıdaki şekildedir:

Mevcut  durumda Vodafone aboneliği bulunan aboneler, aşağıda yer alan her 2 kriteri de sağlamaları durumunda kredi kartsız kampanyaya dahil olabilirler.

Mevcut aboneler için kriterler:

 1. En az 6 aydır faturalı VF abonesi olmak
 2. Son 6 aydır “kısıtlı veya dondurulmuş” statüsüne girmemiş olmak

MNP ile geçiş yapan aboneler için özel bir durum söz konusudur. Aşağıda yer alan her 2 kriteri de sağlayan aboneler, yukarıda belirtilen diğer kriterlere bakılmaksızın kredi kartsız kampanyaya dahil olabilirler.

MNP ile geçiş yapan aboneler için kriterler:

 1. Son 30 gün içinde MNP ile geçiş yapmış olmak
 2. Geçiş yaptığı operatöre ait en son faturasının tüm vergiler 40 TL ve üzeri olması (Fatura ibrazı şarttır) gereklidir.

Yukarıda yer alan kriterlerden herhangi birini sağlamayan aboneler taahhüt ettikleri aylık bedelin ilk 12 aylık toplam tutarını kredi kartı 12 eşit taksitle ödeyerek kampanyaya dahil olabilecekler.

Vodafone Nokia 7230 Cihaz  Kampanyası Esasları:

 • Vodafone Nokia 7230 Cihaz Kampanyası’ndan sadece bireysel  faturalı ses tarifelerinden birini seçen mevcut veya yeni tüm bireysel  faturalı aboneler yararlanabilirler.
 • Son 6 aydır faturalı Vodafone abonesi olan ve faturalarını düzenli ödeyen aboneler kampanyaya kredi kartsız katılabileceklerdir. Bu kriterleri sağlamayan aboneler taahhüt ettikleri ilk 12 aylık tutarı kampanya kapsamında yer alan banka kredi kartları ile 12 eşit taksit ile ödeyerek dahil olabilirler. MNP ile son 30 gün içerisinde geçiş yapmış ve geçiş yaptığı operatöre ait en son faturasının tüm vergiler dahil 40 TL veya üzeri (Fatura ibrazı şarttır) olduğunu ibraz eden aboneler kampanyaya kredi kartsız dahil olabilirler.
 • Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlara cihaz bedeli, taahhüt süresi boyunca kampanya kapsamında seçilen Cep Avantaj tarife kullanımı dahildir.
 • Ses ve SMS kullanımları abonelerin bulunduğu tarife üzerinden ayrıca ücretlendirilecektir.
 • Uluslararası aramalar, yurtdışında görüşme (roaming) ücretleri ve özel servis aramaları için Vodafone Abonelik Paketleri ve Ücret Tarifeleri geçerlidir.
 • Uluslararası SMS gönderimleri için yurtdışı SMS ücretleri geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında bir seferlik 5000 şebeke içi sms ve 1 GB internet kullanımı yapılır.
 • Kampanya kapsamında verilen hakların kullanım süresi 30 gün olup kullanılmayan haklar devredilmeyecektir.
 • Kampanya kapsamında verilen bu haklar hat aktif ve kampanyada olduğu sürece geçerlidir.
 • Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabileceklerdir. Bir abone bir GSM hattıyla aynı anda sadece bir cihaz kampanyasından yararlanabilir. Başka bir Vodafone cihaz kampanyasından yararlanabilmesi için ayrı bir GSM hattıyla kampanyaya dahil olması gerekmektedir.
 • Bir müşteri numarasına bağlı en fazla 3 abonelik (GSM numaraları) aynı anda kampanyadan faydalanabilir.
 • Taahhüt geçerlilik süresi bitiminden önce;  Vodafone GSM Abonelik Sözleşmesi ile tesis edilen aboneliğin abone tarafından tek taraflı olarak veya taahhütnamedeki yükümlülüklerini yerine getirmediği için Vodafone tarafından feshedilmesi ve/veya hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması ve/veya abonenin hattını iptal etmesi, dondurması, kısıtlaması, devretmesi, faturasız hatta çevirmesi, kampanya kapsamında kullandığı Cep Avantaj paketini değiştirmek istemesi,  numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçmesi durumunda durumunda cezai şart aşağıdaki gibi hesaplaması aşağıdaki gibi olacaktır:Cihaz Taksit Bedeli X Kalan ay sayısı olarak hesaplanacaktır.
 • Kampanyaya ait cihazlarda oluşabilecek arıza veya herhangi bir nedenle yapılacak olan geri iade işlemlerinden sorumluluk ithalatçı firma, satışın yapıldığı mağazaya aittir. Bu gibi durumlarda Vodafone Telekomünikasyon A.Ş.’nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

…Yazımız www.kazancrehberi.net ve www.cepavantaj.com sitelerinde aynı anda yayınlanmaktadır…

  Nokia 808 PureView Fiyatı İle Rekor Kırma Peşinde
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

 1. Kampanya güzel aslında. 24 ay ayda 10 tl fazladan ödeme. 240 TL ediyor telefon.

  Acaba paketler arasında değişim mümkün müdür. Onu sordurmak lazım. Az gelirse paket bir üste geçebilirmiyim. Yoksa sabit bir pakette mi kalacağım?

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
 • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status