Vodafone Katla Kazan 30 Kasıma Kadar Devam Ediyor

Yoğun istek üzerine Vodafone tarafından başlatılan Katla Kazan kampanyası 30 Kasım 2011 tarihine kadar devam edecektir. Faturasız hatlara özel olarak Mart ve Nisan aylarında gerçekleştirilen kampanya 1 ay daha kullanıcıların hizmetine açılacaktır.

Kampanya kapsamında “Katla” yazıp 1616 nolu hatta gönderilen 1. SMS ile hattınıza 50 TL, 2. SMS ile 5 TL karşılığında 100 TL, 3. SMS ile 5 TL karşılığında 150 TL, 4. SMS ile 5 TL karşılığında 200 TL Şebeke İçi Görüşme imkanı sağlanacaktır. Yani toplamda 4 SMS sonunda 20 TL karşılığı 500 Dakika görüşme imkanına sahip olabilirsiniz.

Kampanya kapsamında alınan Ücretsiz TL’ler 1 Hafta içerisinde tüketilmeli ve sadece Vodafone İçi Aramalar İçin kullanılmalıdır. Diğer yönleri aramalar Ücrete tabi olurken 1 Hafta sonunda tükenmeyen TL’ler silinecektir.

Aboneler 5 TL karşılığında hediye TL’ler almak için her seferinde “KATLA” yazıp 1616’ya ücretsiz SMS göndererek kayıt olmalıdır. Gönderdikleri SMS’ten sonra bakiyelerinden 5 TL düşecek ve karşılığında 1 hafta geçerli olacak hediye TL miktarı hatlarına yüklenecektir.

Abonelerimiz kampanyadan kazandıkları ve harcayabilecekleri hediye TL bakiyelerini ücretsiz sorgulamak için *123#1617# yazarak arama tuşuna basabilirler.

 

Kampanya Esasları

 • • Kampanya 4 Kasım – 30 Kasım 2011 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Ön ödemeli aboneler 4 Kasım – 30 Kasım 2011 arası bakiyelerinden alınan her 5 TL karşılığında hediye sebekeiçi TL’ler kazanacaklardır. İlk 5 TL karşılığında 50 TL, ikinci 5 TL karşılığında 100 TL, üçüncü 5 TL karşılığında 150 TL, dördüncü ve sonraki 5 TL karşılığında ise 200 TL kazanacaklardır. Hediye TL’ler yalnızca Şebekeiçi ses amaçlı kullanılır.
 • Hediye TL miktarını harcama, hesaptan 5 TL düşüldükten 1 hafta sonrasında saat 23:59’da sona ermektedir. 1 hafta sonrasında kullanmayan TL’ler silinecektir.
 • Abonelerin, kampanyaya belirtilen tarih aralığında katılım sıklığına ilişkin herhangi bir kısıtları bulunmamaktadır. Kampanyadan yararlanacak abone sayısına ilişkin bir sınır bulunmamaktadır.
 • Ön ödemeli aboneler, belirtilen tarih aralığında “KATLA” yazarak 1616’Ya kısa mesaj göndererek kampanyaya kayıt olabilirler. Aboneler, her 5 TL’lik katılım için 1 kez kayıt olmak durumundalardır. Örneğin 4 defa kayıt olan bir abone, toplam 20 TL karşılığında, ilk 5 TL karşılığında 50 TL, ikinci 5 TL karşılığında 100 TL, üçüncü 5TL karşılığında 150 TL, dördüncü 5 TL karşılığında 200 TL kazanır.
 • Kampanya kapsamında hediye kazanımına konu olacak görüşmeler sadece sebekeiçi ses çağrılarını içerir. Data kullanımları, SMS kullanımları, roaming , Türkiye sınırları içerisinden yapılan yurtdışı aramaları, özel servis aramaları, WAP dahil değildir.
 • Hediye kazanılan 1 haftalık dönemler arasında, kampanyaya katılan aboneler kampanyaya katıldıktan sonra şebekeler arası geçiş (ön ödemeli hattan faturalı hatta ya da faturalı hattan ön ödemeli hatta) veya devir yaparsa promosyonla ilgili haklarını kaybedeceklerdir. Böyle bir durumda abone kampanyaya ancak tekrar kayıt olarak baştan başlayabilirler.
 • Ön ödemeli hat aboneleri, kampanyadan kazandıkları ve harcayabilecekleri hediye TL bakiyelerini sorgulamak için *123#1617 yazarak arama tuşuna basabilirler.
 • Kampanyaya bakiye sorgulama ücretsizdir.
 • Kampanya kapsamında yüklenen hediye TL / dakikalar transfer edilemez.
 • Kampanya kazanma süresinde her tarifenin kendi TL ve dakika atış periyodu geçerli olacaktır.
 • Kampanyaya dahil olan abonelerin hediye TL’lerini kazandıkları ve harcayabilecekleri 1 hafta süre boyunca kampanya aboneliğini iptal etmeleri mümkün değildir. Kazanılan hediye TL’ler “Ön Ödemeli Abonelerin Bakiye İadesi” kapsamında iade edilemez.

Vodafone Katla Kazan 30 Kasıma Kadar Devam Ediyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir