Vodafone LG G5 Modelinin Sözleşmeli Satışına Başladı

Uzunca bir süredir beklenen LG G5 serisinin 24 Ay ve 36 Ay Sözleşmeli Satış İşlemlerine Vodafone tarafından başlandı.

Gecikmeli olarak Satışa Sunulan G5 serisinin Sözleşmeli Satış Rakamları da nihayet belli oldu.

Vodafone tarafından 24 Ay ve 36 Ay Sözleşmeli olarak son kullanıcıya ulaştırılmaya başlanılan LG G5 serisinin Taksitleri ise 80 TL başlayarak yukarı doğru çıkıyor.

Ortalama olarak 80 TL ödeme yaparak 36 Ayda alınan bir LG G5 serisi bu sayede Vodafone üzerinden 2.880 TL gibi bir rakama gelmiş oluyor. Ürünün şuan Nakit Satış Fiyatı ise 2.799 TL.

Bankaların Teknoloji Marketler üzerinden Akıllı Telefon alımlarında 36 Ay için duruma göre %10 ile %30 arasında bir komisyon koydukları düşünülürse Operatör kampanyası çok daha uyguna G5 almamıza imkân tanımış oluyor.

 

LG G5 Türkiye
LG G5 Türkiye

 

LG G5 Vodafone Sözleşmeli Satış Paketleri

G5 serisi için Vodafone tarafından sunulan 24 Ay ve 36 Ay Sözleşmeli Satış Paketlerinin her daim güncel tutulması zor olabiliyor.

Bu sebeple de siz değerli ziyaretçilerin her daim Güncel Veriye ulaşmaları adına siteye bir link eklemesi yapıyoruz.

Aşağıdaki link üzerinden direkt Vodafone firmasının sitesine giriş yaparak G5 serisinin Güncel Sözleşmeli Satış Rakamlarına ulaşabilirsiniz.

http://www.vodafone.com.tr/online-satis/cep-telefonlari/lg-g5.php

 

Vodafone LG G5 Sözleşmeli Satış Rakamları
Vodafone LG G5 Sözleşmeli Satış Rakamları

 

LG G5 Modelinin Teknik Özellikleri

Daha önce cihazın incelemesini yaparak Teknik Özelliklerine detaylı bir şekilde değinmiştik. O sebeple burada size sadece bazı öne çıkan özelliklerini anlatacağız.

Android 6.0 Marshmallow İşletim Sistemi ve SnapDragon 820 serisi 2.1 GHz’lik hıza sahip 4 çekirdekli bir işlemci kullanan G5 serisinde 5.3 inçlik 2K Ekran mevcut.

2.800 mAh’lik bir bataryaya sahip olan cihaz Modüler Yapısı sayesinde farklı modüllerle kullanılabiliyor yâda farklı Batarya Çözümleri ile cihaz daha güçlü bir batarya yapısına kavuşturulabiliyor.

16 MP değerinde Arka ve 8 MP değerinde Ön kamerası bulunan G5 serisinin Fotoğraf ve Video çekimi konusunda sorun yaşatmayacağına kesin gözüyle bakabilirsiniz. Cihazın arka kamerası ile 4K Video çekebildiği gerçeğini de unutmamak lazım.

Pazara sürülecek olan Ek Modülleri ile de ciddi anlamda Özelleştirilebilme İmkanı sunacak olan seri şimdiden kullanıcıların ilgi odağı olmaya başlamış durumda.

2016 yılı Sancak Gemisi kontenjanında bulunan LG G5 serisi yakın dönemde ciddi satış rakamlarına ulaşacaktır. Dileyen bu süreçte Vodafone Sözleşmeli Paket detaylarına da bakabilir.

Vodafone LG G5 Modelinin Sözleşmeli Satışına Başladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir