Vodafone Mobil İnternet ve Tablet PC Kampanyası

Vodafone son dönemde başlattığı Cihaz Kampanyalarını şimdi de Tablet PC modelleri üstünde yoğunlaştırmaya başladı. Bu kapsamda da Vodafone Mobil İnternet ve Vodafone Tablet PC kampanyası düzenleme yoluna gitti.

Sizlere Vodafone tarafından hazırlanmış olan Tablet PC ve Mobil İnternet Paketleri hakkında bazı bilgiler sunacağız ve kampanya kapsamında kaç ay ne kadarlık bir ödeme yapacağınızla alakalı size veriler sunacağız.

Kampanya kapsamında Vodafone abonesi olan veya yeni Vodafone hattı alanlar için farklı koşullar bulunmaktadır. Bu koşullar için yazıyı ve Kampanya Detaylarını dikkatlice okumanız gerekmektedir.

Vodafone Mobil İnternet ve Tablet PC Kampanyası
Vodafone Mobil İnternet ve Tablet PC Kampanyası

Kampanyaya dahil olan modeller için aylık ne kadar ödeyeceğinizi ve kaç aylık sözleşme imzalayacağınızı aşağıdaki tablodan görebilirsiniz.

  Tavsiye Edilen Satış Fiyatı  1GB Esnek Paket * 6GB Süper Paket         Abonelik Süresi (Ay)
Huawei MediaPad 7” Youth” 335TL 25TL 45TL 24
Casper VIA 10″ 599TL 40TL 60TL 24
Samsung Tab 3 7″ 799TL 45TL 65TL 24
iPad Mini16GB 1.166TL 63TL 83TL 24
Samsung Galaxy Note 10.1 1.399TL 69TL 89TL 24
iPad Mini 32GB 1.417TL 73TL 93TL 24
iPad Retina 16GB 1.567TL 83TL 103TL 24
iPad Mini 64GB 1.665TL 86TL 106TL 24
iPad Retina 32GB 1.799TL 93TL 113TL 24
iPad Retina 64GB 2.041TL 103TL 123T 24
Casper VIA 10″ 599TL 65TL 85TL 12
Samsung Galaxy Note 10.1 1.399TL 125TL 145TL 12

* Kampanya dahilindeki 1 GB Esnek Paket’in, bir fatura döneminde 1 GB kullanım kotasına ulaşılması durumunda paket aşım bedeli olarak her 1 GB internet kullanımları, 10 TL (aylık cihaz taksiti hariç) olarak ücretlendirilecektir.

 

Normal bir kullanıcı Tablet Bilgisayarı ile yaptığı işlemlerde ortalama ne kadarlık bir veri harcar dilerseniz küçük bir tablo ile bakalım.

İşlem  Veri (GB)
Küçük boyutlu eke sahip 10 adet E-Posta okumak  0,5 GB
E-Posta hesabını takip etmek, Senkronize etmek  3 GB
Sosyal Medyayı Takipte Kalmak  0,25 GB
Sosyal Medya Profillerinde Fotoğraf Paylaşmak  1 GB
Müzik Dinlemek  0,75 GB
Toplam Kullanım Miktarı  6 GB

Yeni İnternet Paketleriyle Tabletimden Neler Yapabilirim
Yeni İnternet Paketleriyle Tabletimden Neler Yapabilirim

Bu tablo Vodafone tarafından hazırlanan bir tablo. Ancak günümüzde 2 GB’lık internet paketi birçok kullanıcı için 1 aylık süreçte yeterli gelmektedir.

Vodafone Tablet PC Kampanyası - Tablet PC Modelleri
Vodafone Tablet PC Kampanyası – Tablet PC Modelleri

Kampanya Detayları

24 Ay Kontratlı Süper İnternetli Tablet Kampanyaları

 •  24 ay süresince kampanyaya özel Aylık 1 GB Esnek İnternet Paketi, Aylık 6 GB Süper İnternet Paketi’nden birini kullanmayı taahhüt eden aboneler, her bir internet paketi ve her bir cihaz için ayrı ayrı belirlenmiş aylık ödemeler karşılığında kampanya kapsamında sunulan tabletlerin sahibi olabileceklerdir.
 • Abonelere yansıtılacak aylık ücretin bir kısmı indirimli internet paketi bedeli, bir kısmı ise cihaz taksit bedeli olacaktır.
 • Aboneler, 24 ayın sonunda paketlerin indirimsiz/güncel fiyatları üzerinden ücretlendirileceklerdir.
 •  Kampanya kapsamındaki internet paketlerine abone olabilmek için GSM hattının ses’e kapalı, internete açık olması gerekmektedir.
 • Abonelerin SMS kullanımları ve/veya bu paket haricinde eşzamanlı olarak kullanabilecekleri mobil internet paketleri kullanımları faturada ayrıca ücretlendirilecektir.
 • Satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. Vodafone tarafından belirlenmiş olan kurallara uymayan aboneler belirlenmiş 12 aylık bedeli, anlaşmalı bankaların kredi kartlarıyla ödeyeceklerdir; bu tutarlar 12 ay süresince eşit olarak faturalarından düşecektir, kredi kartıyla çekilen tutar dışında kalan tutarlar aboneden ayrıca aylık fatura yoluyla tahsil edilecektir.
 • Kampanya dahilinde geçerli kredi kartı olmayan ve Vodafone tarafından belirlenen kurallara uymayan aboneler bu kampanyaya dahil edilemeyeceklerdir.
 •  Abonelerin kampanyaya dahil etmek istedikleri hattı aşağıdaki kurallara uyması durumunda aboneler için kredi kartıyla ödeme zorunluluğu bulunmamaktadır.
 • Huawei MediaPad 7”, Casper Via TAB10 ve Samsung Tab 37” cihazları için, son 6 aydır faturalı Vodafone abonesi olmak ve/veya son 6 aydır kısıtlı (son 6 aydır faturalarını Son Ödeme Tarihi’nden sonraki 10 gün [abonelik yaşı 36 aydan küçükse] veya 15 gün [abonelik yaşı 36 aydan büyükse] içerisinde ödemiş olmak durumunda kısıtlamaya girilmez) / dondurulmuş/ iptal statüsüne girmemiş olmak ve bu hatta ait son 6 aylık fatura tutarının en az 150 TL olması kredi kartıyla ödeme zorunluluğu olmaması için aranan şartlardır.
 • iPad Mini 16 GB, 32 GB, 64 GB, iPad Retina 16 GB, 32 GB, 64 GB ve Samsung Galaxy Note 10” cihazları için ise son 12 aydır faturalı Vodafone abonesi olmak ve/veya son 12 aydır kısıtlı (son 6 aydır faturalarını Son Ödeme Tarihi’nden sonraki 10 gün [abonelik yaşı 36 aydan küçükse] veya 15 gün [abonelik yaşı 36 aydan büyükse] içerisinde ödemiş olmak durumunda kısıtlamaya girilmez) /dondurulmuş/iptal statüsüne girmemiş olmak ve bu hatta ait son 6 aylık fatura tutarının en az 150 TL olması kredi kartıyla ödeme zorunluluğu olmaması için aranan şartlardır.
 • Abonenin kampanyaya dahil etmek istediği hattı yukarıdaki kuralları sağlamıyorsa müşteri numarası altındaki diğer hatlara bakılır. Bu hatlardan en az birinin yukarıda yer alan tüm kriterleri sağlaması durumunda (son 6 aylık fatura tutarın en az 150 TL yerine en az 200 TL olmalıdır), kritere uymayan hatları ile kredi kartsız kampanyaya dahil olabileceklerdir.
 • Hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması, kapatılması, devredilmesi, faturasız hatta çevrilmesi, numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçilmesi, kampanyaya girişte seçilen tarifeden daha az bedelli bir pakete geçilmesi ve/veya kampanyada geçerli tarifeler haricinde bir pakete geçilmesi durumunda aboneye cezai şart tutarı yansıtılacaktır.
 • Kampanya kapsamında yer alan aboneler aksini belirtmediği sürece, kampanya taahhüt süreleri bitmiş olsa dahi, aylık paket (cihaz temlik bedeli hariç) kullanımına devam edecek olup, indirim bedelleri sona erecektir.
 • Kampanyaya özel aylık 1GB Esnek paketin, bir fatura döneminde 1GB kullanım kotasına ulaşılması durumunda paket aşım bedeli olarak her 1GB internet kullanımları, 10TL(Aylık Cihaz Taksidi hariç) olarak ücretlendirilecektir.
 • Bir fatura döneminde toplam 1GB Esnek paket için 4GB’lık kullanım kotasına ve/veya Kampanyaya özel aylık 6GB İnternet Paketinin aylık kullanım limitine ulaşılması durumunda ise fatura dönemi sonuna kadar bağlantı hızı “1” Kbps’ye düşerek internet erişimi sonlanır. Daha fazla ücretlendirme yapılmaz.
 • Abonelerin, bir fatura dönem içerisinde, kotaları bittikten sonra tekrar internete bağlanabilmek için ek internet paketi satın almaları gerekir.
 • Kampanyaya özel aylık 6 GB İnternet Paketi’nin aylık kullanım limitlerine ulaşılması durumunda fatura dönemi sonuna kadar bağlantı hızı “1” Kbps’ye düşer, internet bağlantısı sonlandırılır ve paket aşım ücreti uygulanmaz.
 • Abonelerin, bir fatura dönem içerisinde, kotaları bittikten sonra tekrar internete bağlanabilmek için ek internet paketi satın almaları gerekir. İlgili paket ile internet üzerinden ses iletişimi (VOIP) ve doğrudan dosya paylaşımı (P2P) programları vb. hizmetler kullanılamaz.
 •  İlgili fatura dönemi içerisinde paket kapsamında kullanılmayan kapasite bir sonraki aya devretmez. Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.
 • Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
 • Aboneler, paketler arası geçiş yapamaz.
 • Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabilecektir.
 • Bireysel müşteri numarasına bağlı en fazla 2 abonelik (GSM numaraları) aynı anda kampanyadan faydalanabilir.
 •  Abonelerin pakete yeni abone olmaları durumunda kampanyaya giriş anlık olup, ilk girişlerde ücret ve kullanım kapasitesi ilk fatura döneminin kalan gününe göre hesaplanıp, “eşit olarak bölünmüş” kullanıma sunulur.
 • Mevcut data paketi kullanıcılarının kampanyaya girişleri ise dönem sonu itibariyle olacaktır.
 • Cihaz taksiti ise tam olarak bölünmeden yansır.
 • Dönem içerisinde yapılan paket iptal işlemleri fatura kesim tarihinde gerçekleşir, abone iptal işlemi yaptığında fatura kesim tarihine kadar hizmetten yararlanmaya devam edip servis ücretini öder.
 • Vodafone, tarife/paket/kampanya özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • İlgili kanun maddeleri gereğince; bir kereye mahsus ilk abonelik tesisi için Özel İletişim Vergisi (ÖİV), Telsiz Ruhsat Ücreti aboneden alınır. Hattın kullanımından doğan Telsiz Kullanım Ücreti abone tarafından ödenecektir. Abonenin hattını kullanmaması veya kendi isteği ile tekrar kullanmak üzere kapatması durumlarında tüm aylık bedeller abonenin faturasına yansıtılır.
 • Kampanya 30 Ekim 2013 Tarihine kadar geçerlidir.

 

12 Ay Kontratlı Süper İnternetli Tablet Kampanyaları

 • 12 ay süresince kampanyaya özel Aylık 1 GB Esnek İnternet Paketi, Aylık 6 GB Süper İnternet Paketi’nden birini kullanmayı taahhüt eden aboneler her bir internet paketi ve her bir cihaz için ayrı ayrı belirlenmiş aylık ödemeler karşılığında kampanya kapsamında sunulan tabletlerin sahibi olabileceklerdir.
 • Abonelere yansıtılacak aylık ücretin bir kısmı indirimli internet paketi bedeli, bir kısmı ise cihaz taksit bedeli olacaktır.
 • Aboneler, 12 ayın sonunda paketlerin indirimsiz/güncel fiyatları üzerinden ücretlendiriliyor olacaklardır.
 • Kampanya kapsamındaki internet paketlerine abone olabilmek için GSM hattının ses’e kapalı, internete açık olması gerekmektedir.
 • Abonelerin SMS kullanımları ve/veya bu paket haricinde eşzamanlı olarak kullanabilecekleri mobil internet paketleri kullanımları faturada ayrıca ücretlendirilecektir.
 • İlgili paketin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. Paket sadece yurtiçi kullanımları için geçerlidir.
 • Yurtdışı kulanımlarda standart roaming tarifesi geçerli olur. Vodafone tarafından belirlenmiş olan kurallara uymayan aboneler belirlenmiş 12 aylık bedeli, anlaşmalı bankaların kredi kartlarıyla ödeyeceklerdir; abonelerin kredi kartlarından çekilen bu tutarlar 12 ay süresince eşit olarak faturalarından düşecektir, kredi kartıyla çekilen tutar dışında kalan tutarlar aboneden ayrıca aylık fatura yoluyla tahsil edilecektir.
 • Kampanya dahilinde geçerli kredi kartı olmayan ve Vodafone tarafından belirlenen kurallara uymayan aboneler bu kampanyaya dahil edilemeyeceklerdir.
 • Abonelerin kampanyaya dahil etmek istedikleri hattı aşağıdaki kurallara uyması durumunda aboneler için kredi kartıyla ödeme zorunluluğu bulunmamaktadır.
 • Casper Via TAB10 cihazı için, son 6 aydır faturalı Vodafone abonesi olmak ve/veya son 6 aydır kısıtlı (son 6 aydır faturalarını Son Ödeme Tarihi’nden sonraki 10 gün [abonelik yaşı 36 aydan küçükse] veya 15 gün [abonelik yaşı 36 aydan büyükse] içerisinde ödemiş olmak durumunda kısıtlamaya girilmez) /dondurulmuş/iptal statüsüne girmemiş olmak ve bu hatta ait son 6 aylık fatura tutarının en az 150 TL olması kredi kartıyla ödeme zorunluluğu olmaması için aranan şartlardır.
 • Samsung Galaxy Note 10” cihazları için ise, son 12 aydır faturalı Vodafone abonesi olmak ve/veya son 12 aydır kısıtlı (son 6 aydır faturalarını Son Ödeme Tarihi’nden sonraki 10 gün [abonelik yaşı 36 aydan küçükse] veya 15 gün [abonelik yaşı 36 aydan büyükse] içerisinde ödemiş olmak durumunda kısıtlamaya girilmez)/dondurulmuş/iptal statüsüne girmemiş olmak ve bu hatta ait son 6 aylık fatura tutarının en az 150 TL olması kredi kartıyla ödeme zorunluluğu olmaması için aranan şartlardır.
 • Abonenin kampanyaya dahil etmek istediği hattı yukarıdaki kuralları sağlamıyorsa müşteri numarası altındaki diğer hatlara bakılır.
 • Bu hatlardan en az birinin yukarıda yer alan tüm kriterleri sağlaması durumunda (son 6 aylık fatura tutarın en az 150 TL yerine en az 200 TL olmalıdır), kritere uymayan hatları ile kredi kartsız kampanyaya dahil olabileceklerdir.
 • Hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması, kapatılması, devredilmesi, faturasız hatta çevrilmesi, numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçilmesi, kampanyaya girişte seçilen tarifeden daha az bedelli bir pakete geçilmesi ve/veya kampanyada geçerli tarifeler haricinde bir pakete geçilmesi durumunda aboneye cezai şart tutarı yansıtılacaktır.
 • Cezai şart tutarı, cihazın taahhütname imza edildiği tarihte Vodafone tarafından belirlenen kampanyaya özel son kullanıcı fiyatından, kampanyaya aykırı durumun meydana geldiği tarihe kadar cihaz taksit bedeli altında yapılmış ödemelerin düşülmesi suretiyle, kurumun cezai şartlarla ilgili kararına uygun olarak hesaplanacaktır.
 • Bu tutara ayrıca tarife bedeli üzerinden verilmiş indirimler de eklenecektir. Cezai şart tutarı abonenin çıkacak ilk faturasına yansıtılacak ve aboneden tamamı tahsil edilecektir.
 • Kampanya kapsamında yer alan aboneler aksini belirtmediği sürece, kampanya taahhüt süreleri bitmiş olsa dahi, aylık paket (cihaz temlik bedeli hariç) kullanımına devam edecek olup, indirim bedelleri sona erecektir.
 •  Kampanyaya özel aylık 1GB Esnek paketin, bir fatura döneminde 1GB kullanım kotasına ulaşılması durumunda paket aşım bedeli olarak her 1GB internet kullanımları,
 • 10TL(Aylık Cihaz Taksidi hariç) olarak ücretlendirilecektir. Bir fatura döneminde toplam 1GB Esnek paket için 4GB’lık kullanım kotasına ve/veya Kampanyaya özel aylık 6GB İnternet Paketinin aylık kullanım limitine ulaşılması durumunda ise fatura dönemi sonuna kadar bağlantı hızı “1” Kbps’ye düşerek internet erişimi sonlanır. Daha fazla ücretlendirme yapılmaz.
 • Abonelerin, bir fatura dönem içerisinde, kotaları bittikten sonra tekrar internete bağlanabilmek için ek internet paketi satın almaları gerekir. Kampanyaya özel aylık 6 GB İnternet Paketi’nin aylık kullanım limitlerine ulaşılması durumunda fatura dönemi sonuna kadar bağlantı hızı “1” Kbps’ye düşer, internet bağlantısı sonlandırılır ve paket aşım ücreti uygulanmaz.
 • Abonelerin, bir fatura dönem içerisinde, kotaları bittikten sonra tekrar internete bağlanabilmek için ek internet paketi satın almaları gerekir. İlgili paket ile internet üzerinden ses iletişimi (VOIP) ve doğrudan dosya paylaşımı (P2P) programları vb. hizmetler kullanılamaz.
 • İlgili fatura dönemi içerisinde paket kapsamında kullanılmayan kapasite bir sonraki aya devretmez.
 • Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.
 • Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
 • Aboneler, paketler arası geçiş yapamaz. Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabilecektir. Bireysel müşteri numarasına bağlı en fazla 2 abonelik (GSM numaraları) aynı anda kampanyadan faydalanabilir.
 • Abonelerin pakete yeni abone olmaları durumunda kampanyaya giriş anlık olup, ilk girişlerde ücret ve kullanım kapasitesi ilk fatura döneminin kalan gününe göre hesaplanıp, “eşit olarak bölünmüş” kullanıma sunulur.
 • Mevcut data paketi kullanıcılarının kampanyaya girişleri ise dönem sonu itibariyle olacaktır.
 • Cihaz taksiti ise tam olarak bölünmeden yansır.
 • Dönem içerisinde yapılan paket iptal işlemleri fatura kesim tarihinde gerçekleşir, abone iptal işlemi yaptığında fatura kesim tarihine kadar hizmetten yararlanmaya devam edip servis ücretini öder.
 • Vodafone, tarife/paket/kampanya özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • İlgili kanun maddeleri gereğince; bir kereye mahsus ilk abonelik tesisi için Özel İletişim Vergisi (ÖİV), Telsiz Ruhsat Ücreti aboneden alınır. Hattın kullanımından doğan Telsiz Kullanım Ücreti abone tarafından ödenecektir.
 • Abonenin hattını kullanmaması veya kendi isteği ile tekrar kullanmak üzere kapatması durumlarında tüm aylık bedeller abonenin faturasına yansıtılır.
 • Kampanya 30 Ekim 2013 Tarihine kadar geçerlidir.

Vodafone Mobil İnternet ve Tablet PC Kampanyası

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir