Vodafone Pass Nedir? Vodafone Pass Paketlerine Nasıl Abone Olunur?

Vodafone Pass Nedir? Vodafone Pass Paketlerine Nasıl Abone Olunur?

Vodafone tarafından son günlerde bolca reklamı yapılan Vodafone Pass Kampanyasını sizler için inceledik. Ne işe yaradığını, Nasıl kullanıldığını ve Abonelik İşlemlerini sizler için bir araya getirdik.


tarafından son günlerde bolca reklamı yapılan Pass Kampanyasını sizler için inceledik. Ne işe yaradığını, Nasıl kullanıldığını ve Abonelik İşlemlerini sizler için bir araya getirdik.

Pass kampanyası temelde Vodafone Pass Sosyal, Vodafone Pass Müzik, Vodafone Pass Video ve Vodafone Pass İletişim adı altında 4 farklı yapıda karşımıza çıkmaktadır.

Bu 4 farklı kampanya da kendi içerisinde Farklı Özelliklere sahip olmakla birlikte temel olarak Vodafone Faturalı Hat kullanıcıları için hazırlanan özel Kampanyalı Paketlerdir.

Sırasıyla 4 kampanyadan da bahsetmeye çalışıyor olacağız.

 

Vodafone Pass Sosyal

 

Vodafone Pass Sosyal Paketi Nedir

Bu paket Facebook, Twitter ve Instagram gibi en popüler 3 Sosyal Medya Sitesini kapsamaktadır.

Vodafone tarafından Faturalı Hatlar için sunulan bir tür Sosyal Medya Paketidir. Paket kapsamında Sosyal Medya Sitelerinde dolaşmanız Sınırsız hale getirilmiş olacaktır.

Alınan paket kapsamında Facebook, Instagram ve Twitter üzerinden yapılan Fotoğraf takipleri, Durum takipleri ve Video İzlemeleri için sizden herhangi bir ücret almamakta ve aktif olarak kullandığınız paketinden bu izlemeleri düşmemektedir.

 

Vodafone Pass Sosyal Paketini Aktif Etme ve Ücretler

Vodafone Pass Sosyal Paketini aktif etmek için aşağıdaki işlemleri yapmanız gerekecektir. Ücretlendirme ise listedeki şekilde yansıtılacaktır.

 

Tarife Kayıt İşlemi Ücretlendirme
Red 15 Ücretsiz Tanımlandı Ücretsiz
Red 20 Ücretsiz Tanımlandı Ücretsiz
Vodafone Red Tarifeleri SOSYALPASS yaz 3636’ya Gönder Aylık 15 TL
Diğer Faturalı Hatlar SPASS yaz 3636’ya Gönder Aylık 18 TL

 

Vodafone Pass Sosyal Dikkat Edilmesi Gerekenler

Reklam Gösterimleri: Reklam sağlayıcılar tarafından yapıldığı için reklamlar sırasında kullanılan tarifenizin her yöne internetinden ücretlendirilir.

Video İzleme: Facebook, Twitter ve Instagram’da izleyeceğiniz videolar internetinizden yemez. Eğer izlediğiniz videolar sizi başka bir uygulamaya/web sitesine yönlendiriyorsa buradaki kullanımlarınız tarifenizin her yöne internetinden ücretlendirilirsiniz.

 

Vodafone Pass Video

 

Vodafone Pass Video Paketi Nedir?

Bu paket Youtube ve İzlesene üzerinden sınırsız bir şekilde Video İzlemeniz mümkün hale getirilmiştir.

Vodafone Pass Video paketi kullandığınız tarifeye göre farklı ücretlendirmelere sahiptir. Vodafone Red 10, Vodafone Red 15 ve Vodafone Red 20 paketlerinde değişen sürelerde Hediye Kullanımlar kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmuştur.

 

Vodafone Pass Video Paketini Aktif Etme ve Ücretler

Vodafone Pass Video Paketini aktif hale getirmek için aşağıdaki numaralara SMS ile gereken kodu göndermeniz gerekmektedir. Ücretsiz olarak sunulan aylar SMS Gönderiminden sonra ilgili hatta tanımlanacaktır.

 

Paket Adı Kayıt İşlemi Ücretlendirme
Red 10 VIDEO2 yaz 3636’ya Gönder 2 Ay Ücretsiz, Aylık 12 TL
Red 15 VIDEO2 yaz 3636’ya Gönder 2 Ay Ücretsiz, Aylık 12 TL
Red 20 VIDEO12 yaz 3636’ya Gönder 12 Ay Ücretsiz, Aylık 12 TL
Diğer Red Paketleri VIDEOPASS yaz 3636’ya Gönder Aylık 12 TL
Diğer Faturalı Tarifeler PASSV yaz 3636’ya Gönder Aylık 18 TL

 

Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Vodafone Pass Video paketi tarifenize otomatik tanımlanmaz, deneme süresi siz başlatınca başlar. Deneme süresi bittikten sonra tarifenize ek ayda 12 TL’den ücretlendirilirsiniz.
 • Reklam sağlayıcılar tarafından yapıldığı için reklamlar sırasında kullanılan tarifenizin her yöne internetinden ücretlendirilir.

 

Vodafone Pass İletişim

 

Vodafone Pass İletişim Paketi Nedir?

Vodafone tarafından Faturalı Hatlara sahip olan kullanıcılar için özel olarak sunulan Vodafone Pass İletişim Paketi ile WhatsApp, Vodafone Call+ ve Messenger Uygulamalarını sınırsız bir şekilde kullanabilmeniz mümkün kılınmıştır.

 

Vodafone Pass İletişim Paketini Aktif Etme ve Ücretler

Vodafone Pass İletişim Paketi bazı tarifeler için Ücretsiz olarak sunulmakta olup bazı tarifeler için ise satın alma şeklinde aktif olmaktadır.

Ücretsiz olan paketlerde direkt olarak kullanımlar aktif hale gelmektedir.

 

Paket Adı Kayıt İşlemi Ücretlendirme
Red 10 Otomatik Ücretsiz
Red 15 Otomatik Ücretsiz
Red 20 Otomatik Ücretsiz
Diğer Red Tarifeleri ILETİSİMPASS yaz 3636’ya Gönder Aylık 6 TL
Diğer Faturalı Tarifeler IPASS yaz 3636’ya Gönder Aylık 9 TL

 

Dikkat Etmeniz Gerekenler

 • WhatsApp Mesajlaşmalarınız ve dosya, konum, fotoğraf, video gibi paylaşımlarınız Pass İletişim dahilindedir. Sesli Arama ve Görüntülü Arama hizmetleri için tarifenizin her yöne internetinden ücretlendirilirsiniz.
 • Vodafone Call+ Uygulama üzerinden yapacağınız HD görüntülü konuşma, arama ve mesajlaşma esnasındaki dosya, konum, fotoğraf, video paylaşımlarınız, Beni Takip Et ve Görüntülü Grup Sohbeti özellikleri, Vodafone Pass İletişim Paketi’yle tarifenizin her yöne internetinden yemez.
 • Facebook Messenger Mesajlaşmalarınız ve dosya, konum, fotoğraf, video gibi paylaşımlarınız Pass İletişim dahilindedir. Sesli Arama ve Görüntülü Arama hizmetleri için tarifenizin her yöne internetinden ücretlendirilirsiniz.

İnternetinizden yemeyen paketler; uygulamalar ve uygulamaların web sitelerinde geçerlidir.

 

Vodafone Pass Müzik

 

Vodafone Pass Müzik Paketi Nedir?

Vodafone Pass Müzik Paketi sayesinde ülkemizde oldukça popüler olan Spotify, Karnaval, Power App ve Radyo Fenomen Uygulamalarını ücretsiz olarak kullanabileceksiniz.

Burada Spotify Ücretlerinden bahsetmediğimizi, sadece İnternet Kullanımı noktasında Ücretsiz bir kullanım sürecine dahil edileceğinizi belirtmemiz gerek.

Vodafone Pass Müzik Paketini Aktif Etme ve Ücretler

Vodafone Pass Müzik Paketi tüm aboneler için belirli bir ücret karşılığında sunulmaktadır.

Buna göre,

Paket Adı Üyelik İşlemi Üyelik Ücreti
Red 10 Otomatik Ücretsiz
Red 15 Otomatik Ücretsiz
Red 20 Otomatik Ücretsiz
Tüm Red Tarifeleri MUZİKPASS yaz 3636’ya Gönder Aylık 6 TL
Diğer Faturalı Tarifeler PASM yaz 3636’ya Gönder Aylık 9 TL

 

Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

 • PowerApp TV Kanalları: Pass Müzik radyo yayınları için geçerli olup mobil uygulama ve internet sitelerinde sunulan televizyon kanalları (örneğin Power TV, Power Türk TV) tarifenizin her yöne internetinden ücretlendirilirsiniz.
 • Spotify Üyeliği: Üyelik ücretleri kullanıcıya aittir. İnternet bağlantıları Vodafone Pass Müzik tarafından karşılanmaktadır.

  Vodafone’dan Yeni Yurtdışı Kullanım Seçeneği “Vodafone Kırmızı Pasaport”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

 1. Bir kaç sorum olacak öncelikle. Bu paketleri bayilerden temin edebilir miyiz? Eğer bayiden olursa nasıl aktif edilir ve faturaya yansır mı ücret?

  • Bayiler ile görüşebilirsiniz. Detaylı bilgiyi onlar verecektir size.

  • Farklı bir pakete geçmek için Vodafone Bayileri veya Vodafone Müşteri Hizmetleri veya Vodafone self Servis hizmetini kullanabilirsiniz.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
 • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status