Vodafone Red New HTC One M8 Telefon Kampanyası

HTC One M8 modelinin Türkiye’ye gelmesine az bir zaman kala Vodafone Türkiye’de cihaz kampanyasını Vodafone RED Paketleri üzerinden aktife aldı.

24 Ay ve 36 Ay ödeme seçenekleri ile kullanıcı karşısına çıkacak olan New HTC One M8 modeli Vodafone RED, Vodafone RED Classic ve Vodafone RED Elite paketlerini kullanan müşterilere sunulacak.  Ayrıca ekstra paketler olan Faturasını Aşmayan Ekstra ve Genç Avantaj Ekstra paketlerine de New HTC One M8 kampanyası sunulacak.

Kampanya kapsamında dileyen kullanıcılar 24 aylık sözleşme imzalayabilecek dileyen kullanıcılarda 36 aylık bir sözleşme imzalayabilecekler. Bu sürece göre de aylık ödeyecekleri ücretler belirlenmiş olacak.

Cihazı PEŞİN FİYATINA almak isteyenler için Vodafone tarafından belirlenmiş olan ücret 2.499 TL’dir. Dileyen cebindeki nakit parası ile gidip ürünü Sözleşmeye Girmeden Nakit olarak satın alabilir.

Vodafone Red New HTC One M8 Telefon Kampanyası
Vodafone Red New HTC One M8 Telefon Kampanyası

Vodafone RED HTC One M8 Kampanya Detayları

 

Paket  Paket Ücreti  Cihaz Ücreti  Sözleşme Süresi
Red Classic 70 TL 100 TL 24 Ay
Red 95 TL 90 TL 24 Ay
Red Elite 150 TL 75 TL 24 Ay
       
Red Classic 70 TL 65 TL 36 Ay
Red 95 TL 60 TL 36 Ay
Red Elite 150 TL 40 TL 36 Ay

 

Vodafone tarafından kampanyaya dahil edilen diğer paketler ise şu şekilde.

Paket  Paket Ücreti  Cihaz Ücreti  Sözleşme Süresi
Genç Avantaj Ekstra  35 TL  105 TL  24 Ay
Faturasını Aşmayan Ekstra  40 TL  105 TL  24 Ay

 

Kampanya kapsamında sunulan paket içerikleri ise şu şekilde.

 

Özellik Red Classic  Red  Red Elite
Her Yöne Konuşma 1000 DK 4000 DK  8000 DK
Her Yöne SMS 1000 SMS 2000 SMS 4000 SMS
İnternet 1 GB 3 GB  5GB

 

Özellik  Genç Avantaj Ekstra  Faturasını Aşmayan Ekstra
Her Yöne Konuşma  500 DK 500 DK
Her Yöne SMS  5000 SMS 1000 SMS
İnternet  500 MB 1 GB

 

Paketler içerisinde İnternet Paketleri “Kotasını Aşmayan” paketlerdir. Kotanız dolması durumunda EK ÖDEME yaparak internet paketi almanız gerekmektedir.

 

 

Kampanya Detayları

Kampanya stoklarla sınırlıdır.

– Aboneler 24 ay taahhütle Red Elite üzerine  75 TL, Red üzerine  90 TL, Red Classic üzerine  100 TL, Genç Avantaj Ekstra üzerine 105 TL, Faturayı Aşmayan Ekstra üzerine 105 TL; 36 ay taahhütle Red Elite üzerine 40 TL, Red üzerine 60 TL, Red Classic üzerine 65 TL ek ödeme karşılığında cihaza sahip olabilecekler.

-Son 12 aydır faturalı Vodafone abonesi olan, son 12 ayda “dondurulmuş” veya “iptal” statüsüne girmemiş olan, son 6 aylık ödenmiş toplam faturalarının (son 6 aydaki faturaların toplam adedi 5 ,6 ya da 7 olabilir) tutarı en az 150 TL olup son 6 aydır faturalarını Son Ödeme Tarihi’nden sonraki 10 gün (abonelik yaşı 36 aydan küçükse) veya 15 gün (abonelik yaşı 36 aydan büyükse) içerisinde ödemiş olan aboneler kampanyaya kredi kartsız katılabileceklerdir. Kampanya kapsamında Vodafone Cep Merkezleri’nden yapılacak satışlarda Vodafone tarafından belirlenmiş olan kurallara uymayan aboneler belirlenmiş 12 aylık bedeli anlaşmalı bankaların kredi kartlarıyla ödeyeceklerdir; abonelerin kendisine ya da aboneyle aynı soyada sahip bir yakınına ait olması gereken kredi kartlarından çekilen bu tutarlar 12 ay süresince eşit olarak faturalarından düşecektir. Numara Taşıma ile gelen aboneler ve yeni aktivasyon yapan aboneler kampanyadan yalnızca kredi ile yararlanabilecektir. Yeni aktivasyon ile gelen abonelerin kredi kartı ile kampanyalardan yararlanabilmeleri için 6 aydır Vodafone abonesi olmaları gerekmektedir.

– Yeni bir cihaz kampanyasına girmek isteyen abone son 2 ay içerisinde kendi isteği ile herhangi bir cihaz kampanyasından çıkış yapmış ise, çıkış yaptığı kampanyanın cezasını ödemeden yeni cihaz kampanyasına giriş yapamayacaktır.

– Kredi kartsız katılma koşullarını sağlamayan abonelerin kredi kartlarından 24 aylık taahhütnamelerinde 1.200 TL, 36 aylık taahhütnamelerinde 1.265  TL çekilecektir.

– Kampanya kapsamında cihazın Vodafone’a maliyeti 2.520 TL’dir. Fiyatlara KDV (%18) ve ÖİV (%25) dahildir.

-İlgili kampanya bireysel aboneler için geçerlidir.

-Kampanya süresi Res Classic, Red ve Red Elite için 24 ve 36 ay; Genç Avantaj Extra ve Faturayı Aşmayan Ekstra tarifeleri için 24 aydır.

-Abonenin seçmiş olduğu tarifenin esasları mevcuttakiyle aynıdır, tarife detaylarına vodafone.com.tr sayfasından erişilebilir.

– İlgili paketin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik ücretleri ayrıca ücretlendirilir.

– Yurtdışı kulanımlarda standart roaming tarifesi geçerli olur.

– Abonelerin üzerinde ileri tarihli paket değişikliği varsa fakat aboneler kampanyaya bu ileri tarihli paket ile giriş yapmak istiyorsa, aboneler ancak ileri tarihli paket değişiklikleri tamamlandıktan sonra kampanyaya giriş yapabilirler.

– Bireysel aboneler kampanyaya dahil olan belirtilen bireysel tarifeler arasında geçiş yapabilirler. Ancak abonelerin tarifeler arası geçiş yapmalarına belirli kurallar karşılığında izin verilmektedir:

Genç Avantaj Ekstra tarifesinden Red Classic, Red veya Red Elite tarifesine

Red Classic tarifesinden Red veya Red Elite tarifesine

Red tarifesinden Red Elite tarifesine geçebilir.

Faturayı Aşmayan Ekstra tarifesi ile kampanyaya katılan aboneler kampanya süresince diğer tarifelere geçiş yapamamaktadırlar.

Aboneler üst pakete geçtiklerinde aldıkları indirim miktarı değişmez, kampanyaya giriş yaptıklarında hakettikleri indirim miktarı tüm kampanya süreleri boyunca geçerli olur.

-Kampanyadan kredi kartıyla yararlanacak müşteriler sadece anlaşmalı bankaların kredi kartıyla kampanyaya dahil olabileceklerdir. Aboneler kampanyadan Garanti Bankası, Yapı ve Kredi Bankası ve Akbank kredi kartı kullanıcıları yararlanabilir. Yapıkredi WorldCard, Fortis WorldCard, Vakıfbank WorldCard, Anadolubank WorldCard, Garanti Bankası Bonus Card, Garanti Bankası Shop&Miles Card, Garanti Bankası American Express Card, Denizbank Bonus Card, TEB Bonus Card, Teb World Card, Şekerbank Bonus Card, Akbank Axess Card, Akbank Carrefour Axess Card, Akbank Citi Axess Card, Akbank Fish Card, Flexi ve Akbank Wings Card’ları ile kampanyadan yararlanabilir.

– Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabileceklerdir.

– Bireysel müşteri numarasına bağlı en fazla 2 abonelik (2 GSM numarası ile) aynı anda kampanyadan faydalanabilir.

-Yabancı uyruklu aboneler kampanyadan yararlanamazlar.

– Hattın iptal edilmesi, dondurulması, kapatılması, devredilmesi, faturasız hatta çevrilmesi, numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçilmesi, kampanyaya girişte seçilen tarifeden daha az bedelli bir pakete geçilmesi ve/veyaya kampanyada geçerli tarifeler haricinde bir pakete geçilmesi, durumunda aboneye cezai şart tutarı yansıtılacaktır.

– Cezai şart tutarı, cihazın taahhütname imza edildiği tarihte Vodafone tarafından belirlenen kampanyaya özel son kullanıcı fiyatından, kampanyaya aykırı durumun meydana geldiği tarihe kadar cihaz taksit bedeli altında yapılmış ödemelerin düşülmesi suretiyle, kurumun cezai şartlarla ilgili kararına uygun olarak hesaplanacaktır. Bu tutara ayrıca tarife bedeli üzerinden verilmiş indirimler de eklenecektir. Cezai şart tutarı abonenin çıkacak ilk faturasına yansıtılacak ve aboneden tamamı tahsil edilecektir.

-Kampanya kapsamında yer alan aboneler aksini belirtmediği sürece kampanya taahhüt süreleri bitmiş olsa dahi, aylık paket (cihaz temlik bedeli hariç) kullanımına devam edecek olup, indirim bedelleri sona erecektir.

-Vodafone, tarife ve kampanya özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkının saklı tutar.

– Kampanya sonlanma tarihi 26.05.2014’tür.

 

DR. ACAİP’ler tarafından tüketicilere sağlanacak bilgiler cihaz üreticilerinden temin edilmektedir. Hizmet, ücretsizdir ve yalnızca DR. ACAİP’lerin sahip oldukları teknik bilgileri kapsamında üreticilerden alınan cihaz bilgileri ile müşterilerin talepleri doğrultusunda tüketicilere sunacakları önerilerden oluşur. Üreticilerden alınan cihaz bilgilerinin hatalı olması veya tüketicilerin ihtiyaçlarını eksik/hatalı ifade etmeleri halinde ve/veya hizmet kapsamında tüketicilere sunulacak öneriler sonucu tüketicilerin yapacakları cihaz seçimlerinden kaynaklanan memnuniyetsizlikler nedeniyle DR. ACAİP’lerin sorumlulukları bulunmamaktadır.

 

Vodafone Red New HTC One M8 Telefon Kampanyası

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir