Vodafone Samsung Galaxy S3 Cihaz Kampanyası Detayları

Vodafone Galaxy S3 Cihaz Kampanyası
Vodafone Galaxy S3 Cihaz Kampanyası

Samsung firması tarafından ülkemize büyük bir organizasyon ile getirilmeye başlanılan Samsung Galaxy S3 modeli için Vodafone Sözleşmeli olarak satış yapmaya başladı.

Samsung Galaxy S3 modeli için Kampanya düzenleyen ve 4 Haziran 2012 tarihinden itibaren cihazı kullanıcıları ile buluşturan Vodafone firması Samsung Galaxy S3 için oldukça uygun ödeme koşullarına sahip paketleri kullanıcıları ile paylaştı.

Vodafone Galaxy S3 Cihaz Kampanyası
Vodafone Galaxy S3 Cihaz Kampanyası

Kampanya kapsamında aylık 49 TL den başlayan fiyatlar sunan Vodafone yine Telefon Kampanyası noktasında klasını konuşturmayı başardı.

Samsung Galaxy S3 16 GB

Tarife  Paket Ücreti  Cihaz Ücreti  Toplam Ödeme
Cep Avantaj Her Yöne Ekstra  59 TL  75  134 TL
Red Mini  79 TL  69 TL  148 TL
Red  99 TL  59 TL  158 TL
Red +  149 TL  49 TL  198 TL

 

Samsung Galaxy S3 32 GB

Tarife  Paket Ücreti  Cihaz Ücreti  Toplam Ödeme
Cep Avantaj Her Yöne Ekstra  59 TL  85  144 TL
Red Mini  79 TL  75 TL  154 TL
Red  99 TL  65 TL  164 TL
Red +  149 TL  55 TL  204 TL

 

Vodafone firması artı olarak Görüşme vererek hem de 32 GB’lık versiyonu pazara sunarak büyük bir hava yapmış olacak.

Vodafone Samsung Galaxy S3 Kampanyası Detayları

 • Kampanya 04.06.2012 tarihinden itibaren geçerlidir.
 • Kampanya taahhüt süresi 24 aydır.
 • Kampanya kapsamında abonelerin seçmiş oldukları paketlerde yer alan tarifelerin özellikleri mevcut tarife özellikleriyle aynıdır; tarife detaylarına vodafone.com.tr sayfasından erişilebilir.
 • Kampanyaya giriş yapan abonelerin 3G servisi otomatik olarak açılır.
 • Abonenin tarife kapsamında kazandığı dakikalar, SMS’ler ve veri üçüncü şahıslara transfer edilemez; kullanılmayan dakika, SMS ve veri bir sonraki aya devretmez.
 • Abonenin seçmiş olduğu tarifenin esasları mevcuttakiyle aynıdır.
 • İlgili paketin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik ücretleri ayrıca ücretlendirilir.
 • Yurtdışı kullanımlarda standart roaming tarifesi geçerli olur.
 • Abonelerin paketler arası geçiş yapmalarına belirli kurallar karşılığında izin verilmektedir: aboneler sadece kampanyaya giriş yaptıkları pakete göre daha üst bedelli paketlere geçiş yapabilirler ve daha sonra eski paketlerine geri dönebilirler. Aboneler üst pakete geçtiklerinde aldıkları indirim miktarı değişmez, kampanyaya giriş yaptıklarında hakettikleri indirim miktarı tüm kampanya süreleri boyunca geçerli olur.
 • Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabileceklerdir.
 • Bireysel müşteri numarasına bağlı sadece 1 abonelik (GSM numaraları) aynı anda kampanyadan faydalanabilir.
 • Hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması, devredilmesi, faturasız hatta çevrilmesi, ve/veya numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçilmesi, kampanyaya özel internet paket kullanım aboneliğinin iptal edilmesi durumunda taahhüt süresi boyunca kullanabileceği roaming data kullanım hakkı ortadan kalkacak ve aboneye cezai şart tutarı yansıtılacaktır.
 • Cezai şart tutarı, cihazın taahhütname imza edildiği tarihte Vodafone tarafından belirlenen kampanyaya özel son kullanıcı fiyatından, kampanyaya aykırı durumun meydana geldiği tarihe kadar cihaz taksit bedeli altında yapılmış ödemelerin düşülmesi suretiyle, kurumun cezai şartlarla ilgili kararına uygun olarak hesaplanacaktır. Bu tutara ayrıca tarife bedeli üzerinden verilmiş indirimler de eklenecektir.
 •  Kampanyadan kredi kartlı olarak yararlanacak aboneler için abone kampanyadan ilk 12 ay içerisinde çıkmışsa 12 aya kadarki dönemde hesaplanan cezai şart avans olarak abonenin faturasına yansıtılacak ve bu tutar bankadan tahsil edilecektir, geri kalan 12 aya ait cezai tutar ise abonenin çıkacak ilk faturasına yansıtılacaktır.
 • Kredi kartsız yararlanan abonelerde cezai şart tutarı abonenin çıkacak ilk faturasına yansıtılacak ve aboneden tamamı tahsil edilecektir.
 • Kampanyadan kredi kartıyla yararlanacak müşteriler sadece anlaşmalı bankaların kredi kartıyla kampanyaya dahil olabileceklerdir. Aboneler kampanyadan Garanti Bankası, Yapı ve Kredi Bankası ve Akbank kredi kartı kullanıcıları yararlanabilir. Yapıkredi WorldCard, Fortis WorldCard, Vakıfbank WorldCard, Anadolubank WorldCard, Garanti Bankası Bonus Card, Garanti Bankası Shop&Miles Card, Garanti Bankası American Express Card, Denizbank Bonus Card, TEB Bonus Card, Teb World Card, Şekerbank Bonus Card, Akbank Axess Card, Akbank Carrefour Axess Card, Akbank Citi Axess Card, Akbank Fish Card, Flexi ve Akbank Wings Card’ları ile kampanyadan yararlanabilir.
 • Kampanya kapsamında yer alan aboneler aksini belirtmediği sürece kampanya taahhüt süreleri bitmiş olsa dahi, aylık paket (cihaz temlik bedeli hariç) kullanımına devam edecek olup, indirim bedelleri sona erecektir.
 • Kampanyaya ait cihazlarda oluşabilecek arıza veya herhangi bir nedenle yapılacak olan geri iade işlemlerinden sorumluluk ithalatçı firma, satışın yapıldığı mağazaya aittir.
 • Kampanyaya Red tarifelerini seçerek katılan bireysel aboneler Vodafone Red ayrıcalıklar dünyasından yararlanmaya hak kazanır. Vodafone Red dünyasına bireysel aboneler katılabilir. Red’e katılan aboneler redvodafone.com’da yer alan Vodafone Red dünyasına ait bütün koşulları kabul etmiş sayılırlar.
 • Vodafone, tarife ve kampanya özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkının saklı tutar.

 

Abone Samsung Galaxy S III 16GB modeli için;

 1. Cep Avantaj Her Yöne Ekstra kapsamında aylık toplam 134 TL (50,74 TL tarife bedeli, 83,26 TL cihaz taksit bedeli),
 2. Red Mini kapsamında aylık toplam 148 TL (65,20 TL tarife bedeli, 82,80 TL cihaz taksit bedeli),
 3. Red kapsamında aylık toplam 158 TL (79,20 TL tarife bedeli, 78,80 TL cihaz taksit bedeli),
 4. Red+ kapsamında aylık toplam 198 TL (119,20 TL tarife bedeli, 78,80 TL cihaz taksit bedeli);

Samsung Galaxy S III 32GB modeli için;

 1. Cep Avantaj Her Yöne Ekstra kapsamında aylık toplam 144 TL (56,57 TL tarife bedeli, 87,43 TL cihaz taksit bedeli),
 2. Red Mini kapsamında aylık toplam 154 TL (68,20 TL tarife bedeli, 85,80 TL cihaz taksit bedeli),
 3. Red kapsamında aylık toplam 164 TL (79,20 TL tarife bedeli, 84,80 TL cihaz taksit bedeli),
 4. Red+ kapsamında aylık toplam 204 TL (119,20 TL tarife bedeli, 84,80 TL cihaz taksit bedeli) ödemekle yükümlüdür.

 

 • Tarife üzerinden yapılan indirimler kampanya süresince geçerli olup, taahhüt süresinin sonunda abone kullandığı tarifenin güncel indirimsiz fiyatı üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Cihazın kampanyasız satışı yapılamayacaktır.
 • Yabancı uyruklu aboneler kampanyadan yararlanamazlar.
 • Bir abone aynı anda sadece 1 kampanyadan yararlanabilir (dolayısı ile bu kampanyaya dâhil olan aboneler MNP kampanyasından yararlanamazlar.)
 • 32 GB’lık versiyon 12.Haziran.2012 tarihinden sonra Vodafone Cep Merkezleri’nde bulunacaktır
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Kampanya sonlanma tarihi 30.09.2012 ‘dir.

 

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

18 Yorum

 1. 9 sene önce

  anlamadım 49 tl vernce ayda ek olarak ne kadar vercez ne kadar gelmiş olacak

 2. 9 sene önce

  2000 TL telefon olunca tabi böyle operatörler sıraya girerler. Paketleri 3 ayrı operatörden inceleyeip en doğru kararın hangisinde olduğunu görebiliyorsunuz.

 3. 9 sene önce

  Güzel bir kampanya olmuş. En azından Turkcell Samsung Galaxy S3 Kampanyasından daha başarılı.

 4. 9 sene önce

  faturalı hattımla kimle konuştum ayrıntılı olarak numaraları görmek istiyorum

  • 9 sene önce

   Vodafone internet sitesinde fatura detayları ve kullanım analizi menüsünden hangi saatte kaç dk kiminle görüştüğünüzü tek tek görebiliyorsunuz,ama online işlemler yani internet sitesine ücretsiz üye olmanız gerekiyor.

 5. 9 sene önce

  bana kalıra firmalar artık böyle tanıtım çerçeveleri yerine daha çok sosyal medyayı kullanarak bu işe girişmeli sosyal medyanın önemi fazla fakat insanları sosyal medyadan sadece reklam yaptırabilirsiniz diğer türlü hiç bir şey

 6. 9 sene önce

  Bu kampanyadan sonra avea’da bir samsung s3 kampanyası başlattı sektör giderek kızaşmaya başlıyor zaten sıcaktı ama bu kadar değildi her geçen gün firmalar sektörü elde tutmak için daha fazla tanıtım ihtiyaçı hissediyorlar.

 7. 9 sene önce

  Samsung galaxy s3 tam bir teknoloji harikası zarif tasarımı, kullanıcılara sunduğu üstün performans ve kalitesi ile tam bir teknoloji harikası olarak piyasaya çıktı.

 8. 9 sene önce

  vodafone nun yaptığı bir çok kampanya avantajlı ve güzel
  Iphone da yaptığı red+ tarifesi çok ilgimi çekti, aynısını samsung galaxy s3 içinde yapmalarını istiyorum.

 9. 9 sene önce

  Doğa için tasarlanmış falan filan. Bence fazla abartıyorlar bir telefon ne kadar doğaya uygun olabilir ki? Hem radyasyon baz istasyonlarına göre değerlendirilmiyor mu? ama diğer telefonlarda olmayan özellikleri iyimiş o ayrı.

 10. 9 sene önce

  Arkadaşlar söylemişti duyduğuma göre bu telefonda direkt arama denen bir şey varmş siz direk ismini söyleyip kulağınzıa götürdüğünde direkt olarak arayabiliyormuşsunuz. Doğru mu bu bir bilgin var mı?

 11. 9 sene önce

  Bu telefonda bizi anlayan özellikler var cidden de bakar mısınız şuna. Akıllı bekleme diye bir şey var ve biz internette dolaşırken göz hareketlerimizi okuyup buna göre makale okduuğumuzu anlaıyp ekran kararmıyor

 12. 9 sene önce

  çektiğimiz fotoğrafların otomatik olarak tanınıp etiketlenen kişiye mail olarak gönderilmesi özelliğini çok beğendim ben. facebook üzerindende mail olarak geriyormuş elbette. akıllı telefon.

 13. 9 sene önce

  Galaxy samgun telefonunun sosyal etiket dediğimiz kavrama uyması çok hoş. Örneğin rehberimiz ile facebook hesabımızı entegre edebiliyoruz. Bu senkronize sayesinde arkadaşımızın telefon numaralarından direk olarak ulaşabiliriz.

 14. 9 sene önce

  Samsung galaxy telefonunun 4 haziradan gelmesi biraz geç oldu sanki. yalnız 32 gb olması hakikaten inanılmaz bir şey. İphone türü kullanmak istemeyen kullanıcılara alternatif sunmuş samsung.

 15. 9 sene önce

  samsung galaxy telefonunu arkadaşlarımdan çok fazla duymaya başladım. Sanırsam bu özellikli telefonlarından çok var. Samsung Galaxy G3 Telefonunun işletimin sistemi nedir?

 16. Vodafone’un Türkiye’ye bu gibi kampanyaları getirmesi çok hoş. Sizin de bileceğiniz gibi daha önceki kampanyalarıda mevcut. Bu şekilde hem kendisine abone ediniyor hem de kullanıcıları teknolojiyle buluşturuyor.

 17. 10 sene önce

  Vodafone bu tür kampanyaları genelde tutuyor. Daha önceki dağıttığı telefon blackbery miydi neydi, nokia’ nın telefonuydu sanırım. O telefonu benim 2-3 arkadaşım almıştı.