Vodafone Smart Mini 4

Vodafone’dan kullanıcılarına özel tarifenize ek Smart Mini 4 cep telefonu kampanyası. Vodafone’luysanız ve akıllı mini bir cep telefonuna ihtiyacınız varsa ayda ödeyeceğiniz çok ufak bir ücretle Smart Mini 4’e sahip olabilirsiniz. 3.2 MP kameraya sahip Smart Mini 4, 1.3 GHz Çift Çekirdek işlemci hızına sahip ve Android 4.2.2 Jellybean işletim sistemiyle, 4 inç ekran boyutuyla sizlere şık ve zarif bir tasarım sunuyor.

Kendinize uygun seçeceğiniz tarifeyle Smart Mini 4’e 24 aya kadar küçük ödemelerle sahip olabilirsiniz. Ayrıca internet avantajı olmayan tarifelerde, paket tutarını aşmayan Net Avantaj 250 MB’lık Süper İnternet paketi Smart Mini 4’ü aldığınızda 2 ay boyunca hediye.

Vodafone Smart Mini 4
Vodafone Smart Mini 4

Kampanyadan yararlanabilmeniz için vodafone’un size sunduğu tarifelerden birini (Komple Devreden Tarifesi, Cep Çiftçi 20/30/40, Duran Hepsi Bir Arada, Cep Kamu Mini/ Midi, Faturayı Aşmayan Ekstra, Duran Ekstra Tarifesi, Genç Avantaj Ekstra, Devreden Süper Tarifesi/ Ekstra, Vodafone Freezone’dan Faturayı Aşmayan Tarife, Red Classic/Classic Ekstra, Komple Devreden Tarifesi, Esnaf Zengin Paket Large Kampanyası, Red, Red Ekstra/Elite Ekstra/ Elite) taahhütlü olarak geçerek ya da tarifenize ek olarak ve değişik ödeme seçeneklerinden birini seçerek Smart Mini 4’e sahip oluyorsunuz.

Kampanya 15.08.2014 tarihine kadar Vodafone satış noktalarında geçerlidir.

Vodafone Smart Mini 4

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir