Vodafone Sözleşmeli Apple iPhone 5 Cihaz Kampanyası ve Detayları

Vodafone firması da sözleşmeli olarak satışa sunacağı Apple iPhone 5 modelleri için sözleşmeli fiyatlarını aktife aldı. 14 Aralık 2012 tarihinden itibaren geçerli olacak Vodafone iPhone 5 Sözleşmeli fiyatları rakiplerine göre Vodafone firmasında biraz daha uygun tutulmuş durumda.

Vodafone paket fiyatlarını belirlerken Eski Müşteri – Yeni Müşteri ayrımı yaparak diğer operatörlerde olan ve Vodafone geçerek cihaz kampanyasına dâhil olanlar için ayrı bir seçenek daha eklemiş. Bu kapsamda yeni müşteriler için aylık 10 TL ile 20 TL gibi avantajlar sağlanmış durumda.

Ancak Vodafone firması henüz iPhone 5 modeli için Nakit Satış Fiyatı belirlememiş durumda. O noktada içerisinde Resmi Satışlar başladıktan sonra bir fiyat bilgisi verilecektir diye düşünüyorum.

Vodafone Apple iPhone 5 Sözleşmeli Cihaz Kampanyası
Vodafone Apple iPhone 5 Sözleşmeli Cihaz Kampanyası

Eski Vodafone Müşterileri İçin Sözleşmeli Apple iPhone 5 Paketleri

 

Cihaz Modeli  Her YöneHer Yöne Ekstra  Midi  Red Mini  Red  Red+
iPhone 5 16GB 91 TL  89 TL  79 TL  69 TL  59 TL
iPhone 5 32GB 101 TL  99 TL  89 TL  79 TL  69 TL
iPhone 5 64GB 111 TL  109 TL  99 TL  89 TL  79 TL

 

Yeni Vodafone Müşterileri İçin Sözleşmeli Apple iPhone 5 Paketleri

 

Cihaz Modeli  Her YöneHer Yöne Ekstra  Midi  Red Mini  Red  Red+
iPhone 5 16GB 85 TL  79 TL  69 TL  59 TL  49 TL
iPhone 5 32GB 95 TL  89 TL  79 TL  69 TL  59 TL
iPhone 5 64GB 105 TL  99 TL  89 TL  79 TL  69 TL

 

iPhone 5 16GB

 • Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31 Mart 2013’e kadar geçerlidir.
 • Aboneler Red+ üzerine 59 TL, Red üzerine 69 TL, Red Mini üzerine 79 TL, Cep Avantaj Her Yöne ve Cep Avantaj Her Yöne Ekstra üzerine 89 TL, Cep Avantaj Midi üzerine 91 TL ek ödeme karşılığında iPhone 5 16GB sahibi olabilecektir.
 • Son 30 gün içerisinde Numara Taşıma ile Vodafone’a gelen aboneler ise Red+ üzerine 49 TL, Red üzerine 59 TL, Red Mini üzerine 69 TL, Cep Avantaj Her Yöne ve Cep Avantaj Her Yöne Ekstra üzerine 79 TL, Cep Avantaj Midi üzerine 85 TL ek ödeme karşılığında iPhone 5 16GB sahibi olabilecektir.
 • Son 8 aydır faturalı Vodafone abonesi olan ve son 8 aylık faturaları toplamı en az 350 TL olup faturalarını düzenli ödeyen aboneler kampanyaya kredi kartsız katılabileceklerdir.
 • Bu kriterleri sağlamayan aboneler ile Numara Taşıma ile gelen aboneler Vodafone tarafından belirlenen tutarları, kampanya kapsamında yer alan banka kredi kartları ile 12 eşit taksit ile ödeyerek dahil olabilirler.
 • Kredi kartsız katılma koşullarını sağlamayan abonelerin kredi kartlarından 1.800 TL 12 eşit taksitte çekilecektir. Kampanya kapsamında iPhone 5 16GB’ın Vodafone’a maliyeti 2.139 TL’dir.
 • Vodafone, tarife ve kampanya özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Fiyatlara KDV (%18) ve ÖİV (%25) dahildir.

 

Genel Esaslar

 • Kampanya taahhüt süresi 24 aydır.
 • Kampanya kapsamında abonelerin seçmiş oldukları paketlerde yer alan tarifelerin özellikleri mevcut tarife özellikleriyle aynıdır; tarife detaylarına vodafone.com.tr sayfasından erişilebilir.
 • Abonenin tarife kapsamında kazandığı dakikalar, SMS’ler ve veri üçüncü şahıslara transfer edilemez; kullanılmayan dakika, SMS ve veri bir sonraki aya devretmez.
 • Abonenin seçmiş olduğu tarifenin esasları mevcuttakiyle aynıdır.
 • İlgili paketin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik ücretleri ayrıca ücretlendirilir.
 • Yurtdışı kullanımlarda standart roaming tarifesi geçerli olur.
 • Abonelerin paketler arası geçiş yapmalarına belirli kurallar karşılığında izin verilmektedir: aboneler sadece kampanyaya giriş yaptıkları pakete göre eşit veya daha üst bedelli paketlere geçiş yapabilirler ve daha sonra eski paketlerine geri dönebilirler. Aboneler üst pakete geçtiklerinde aldıkları indirim miktarı değişmez, kampanyaya giriş yaptıklarında hakettikleri indirim miktarı tüm kampanya süreleri boyunca geçerli olur.
 • Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabileceklerdir
 • Bireysel müşteri numarasına bağlı sadece 1 abonelik (GSM numaraları) aynı anda kampanyadan faydalanabilir.
 • Hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması, kapatılması, devredilmesi, faturasız hatta çevrilmesi, ve/veya numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçilmesi, kampanyada yer alan tarife paketleri dışında bir pakete veya daha düşük bedelli bir pakete geçilmesi durumunda tarifeden verilen indirim kaldırılacak ve aboneye cezai şart tutarı yansıtılacaktır.
 • Cezai şart tutarı, cihazın taahhütname imza edildiği tarihte Vodafone tarafından belirlenen kampanyaya özel son kullanıcı fiyatından, kampanyaya aykırı durumun meydana geldiği tarihe kadar cihaz taksit bedeli altında yapılmış ödemelerin düşülmesi suretiyle, kurumun cezai şartlarla ilgili kararına uygun olarak hesaplanacaktır. Bu tutara ayrıca tarife bedeli üzerinden verilmiş indirimler de eklenecektir. Kampanyadan kredi kartlı olarak yararlanacak aboneler için abone kampanyadan ilk 12 ay içerisinde çıkmışsa, kalan avans tutarının da yansıtılarak ceza faturasından düşülecek, geri kalan aylara ait cezai tutar ise abonenin çıkacak ilk faturasına yansıtılacaktır. Kredi kartsız yararlanan abonelerde cezai şart tutarı abonenin çıkacak ilk faturasına yansıtılacak ve aboneden tamamı tahsil edilecektir.
 • Son 8 aydır faturalı Vodafone abonesi olan ve son 8 aylık faturaları toplamı en az 350 TL olup faturalarını düzenli ödeyen aboneler kampanyaya kredi kartsız katılabileceklerdir. Bu kriterleri sağlamayan aboneler Vodafone tarafından belirlenen tutarı kampanya kapsamında yer alan banka kredi kartları ile 12 eşit taksit ile ödeyerek dahil olabilirler.
 • Numara Taşıma’ya özel tekliflerden yararlanacak aboneler kampanyadan sadece kredi kartıyla yararlanabilir.
 • Kampanyadan kredi kartıyla yararlanacak müşteriler sadece anlaşmalı bankaların kredi kartıyla kampanyaya dahil olabileceklerdir. Aboneler kampanyadan Garanti Bankası, Yapı ve Kredi Bankası ve Akbank kredi kartı kullanıcıları yararlanabilir. Yapıkredi WorldCard, Fortis WorldCard, Vakıfbank WorldCard, Anadolubank WorldCard, Garanti Bankası Bonus Card, Garanti Bankası Shop&Miles Card, Garanti Bankası American Express Card, Denizbank Bonus Card, TEB Bonus Card, Teb World Card, Şekerbank Bonus Card, Akbank Axess Card, Akbank Carrefour Axess Card, Akbank Citi Axess Card, Akbank Fish Card, Flexi ve Akbank Wings Card’ları ile kampanyadan yararlanabilir.
 • Kampanya kapsamında yer alan aboneler aksini belirtmediği sürece kampanya taahhüt süreleri bitmiş olsa dahi, aylık paket (cihaz temlik bedeli hariç) kullanımına devam edecek olup, indirim bedelleri sona erecektir.
 • Kampanyaya ait cihazlarda oluşabilecek arıza veya herhangi bir nedenle yapılacak olan geri iade işlemlerinden sorumluluk ithalatçı firma, satışın yapıldığı mağazaya aittir.
 • Kampanyaya Red tarifelerini seçerek katılan bireysel aboneler Vodafone Red ayrıcalıklar dünyasından yararlanmaya hak kazanır. Vodafone Red dünyasına bireysel aboneler katılabilir. Red’e katılan aboneler redvodafone.com’da yer alan Vodafone Red dünyasına ait bütün koşulları kabul etmiş sayılırlar.
 • Vodafone, tarife ve kampanya özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkının saklı tutar.
 • Tarife üzerinden yapılan indirimler kampanya süresince geçerli olup, taahhüt süresinin sonunda abone kullandığı tarifenin güncel indirimsiz fiyatı üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Yabancı uyruklu aboneler kampanyadan yararlanamazlar.
 • Bir abone aynı anda sadece 1 kampanyadan yararlanabilir (dolayısı ile bu kampanyaya dahil olan aboneler MNP kampanyasından yararlanamazlar.)
 •  Kampanya sonlanma tarihi 31.03.2013’tür.
 • DR. ACAİP’ler tarafından tüketicilere sağlanacak bilgiler cihaz üreticilerinden temin edilmektedir. Hizmet, ücretsizdir ve yalnızca DR. ACAİP’lerin sahip oldukları teknik bilgileri kapsamında üreticilerden alınan cihaz bilgileri ile müşterilerin talepleri doğrultusunda tüketicilere sunacakları önerilerden oluşur. Üreticilerden alınan cihaz bilgilerinin hatalı olması veya tüketicilerin ihtiyaçlarını eksik/hatalı ifade etmeleri halinde ve/veya hizmet kapsamında tüketicilere sunulacak öneriler sonucu tüketicilerin yapacakları cihaz seçimlerinden kaynaklanan memnuniyetsizlikler nedeniyle DR. ACAİP’lerin sorumlulukları bulunmamaktadır.

Vodafone Sözleşmeli Apple iPhone 5 Cihaz Kampanyası ve Detayları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

 1. 21 Mayıs 2012, 08:16

  Bu iPhone 5’in fiyatlandırması nasıl olacak bunun hakkında bilgisi olan var mıdır acaba? Kimileri 3.000 diyor kimileri 5.000 diyor kimi saçma sapan insanlar ise 45.000 e kadar çıkar diyor :D Neymiş bu böyle be.

  Cevapla