Vodafone ve Trendyol Alışveriş Yapana Ücretsiz Görüşme Kampanyası

Vodafone ile Trendyol arasında yapılan anlaşma kapsamında Trendyol.Com adresine üye olan ve 50 TL üzeri miktardaki bir alışveriş yapan Vodafone aboneleri Günlük 30 DK Ücretsiz Görüşme imkanına sahip oluyorlar.

 

Kampanya 15 Şubat 2011 tarihinde sona erecektir.

Kampanya Detayları

 • Kampanya, 15.12.2010 – 15.02.2011 tarihleri arasında Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir.
 • Kampanyaya Vodafone Türkiye aboneleri katılabilir.
 • Kampanyaya, Trendyol.com’a üye olanlar ve 50 TL ve katları alışveriş yapan Vodafone aboneleri katılabilir. Trendyol.com’a üye olanlar ve 50 TL ve katları alışveriş yapan Vodafone abonelerine gönderilecek SMS’e “Evet” yazarak veya gönderilecek olan şifreyi 1525’e SMS olarak atarak günlük 30 dakikalarını aktif hale getirebilirler.
 • Kampanyaya katılım sadece SMS yolu ile gerçekleşmektedir. Katılım 0,4 TL (ÖİV ve KDV dahil) olarak ücretlendirilir. Hatalı gönderimler ücretlendirilmektedir.. Geri dönüş mesajı katılımcılara ücretlendirilmez. Vodafone birim fiyatlarında meydana gelecek değişiklikleri yansıtma hakkını saklı tutar.
 • Şifreler sadece bir kere kullanılabilir. Aynı şifre ile mükerrer katılımlar kabul edilmeyecektir. Mükerrer katılılımlarda, ilk gönderilen şifre ve katılım kabul edilecektir.
 • Yüklenen hediye sadece Vodafone yönünde ses iletiminde kullanılacak olup, SMS gönderimini kapsamamaktadır. Yükleme yapılan faturalı ve ön ödemeli hatların numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre taşınması, iptali, devri ve ihyasında yüklemesi yapılan tüm hediyeler geçerliliğini yitirecektir.
 • Yüklenen hediye devredilemeyecek, başka bir hediyeye çevrilemeyecek, nakit karşılığı talep edilemeyecek ve Vodafone veya Vodafone Çözüm Ortaklarının sunmuş olduğu katma değerleri hizmetlerin satın almasında kullanılamayacaktır. Vodafone’un diğer kampanya ya da tariflerinden kazanılmış olan ücretsiz kontör/dakika veya SMS hakkı servis numarasına SMS gönderiminde kullanılamamaktadır.
 • Abonelerin sunulan hakları, 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmez. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilemez.
 • Adil Kullanım: Sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Vodafone Türkiye abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
  Kampanya kapsamında yükleme yapılan hatların iptal, devir ve ihyasında yüklemesi yapılan konuşma süresi geçerliliğini yitirecektir.
  Kazanılan hediye devredilemez ve paraya dönüştürülemez.
 • Kampanyaya katılan herkes kampanya şartlarını peşinen kabul etmiş sayılır.
 • DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Tic. A.Ş. ve Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. kampanya süresinde katılım şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Tic. A.Ş ve Vodafone Telekominikasyon A.Ş. kampanya boyunca, kampanya katılımlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde mobil ve/veya bilgisayar teknolojilerini ve/veya başka unsuları kullanarak hile yaptığı tespit edilen katılımcının o güne kadarki bütün katılım verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.

Vodafone ve Trendyol Alışveriş Yapana Ücretsiz Görüşme Kampanyası

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir