Vodafone VF555 Facebook Destekli Cihaz Kampanyası Detayları

Vodafone tarafından Facebook seven gençlere özel olarak uyarlanmış VF 555 modelini kullanıcılarının beğenisine sundu. Tüm Vodafone Shoplardan kolaylıkla ulaşabileceniz Facebook VF 555 cep telefonu hakkında sizlere birkaç bilgi sunalım istiyorum.

Cihaza sahip olmak için size 2 seçenek sunuluyor.

Faturasız Hat Abonelerine Özel Seçenek: Cihaza 229 TL ödeme yaparak sahip olabilirsiniz. 12 Ay boyunca Facebook ise Ücretsiz olarak sunuluyor olacaktır. Axcess kartı olanlar cihaza 12 ay taksit imkanı ile sahip olabileceklerdir.

Faturalı Hat Abonelerine Özel Seçenek: Genç Avantaj tarifesine abone olanlara özel 24 ay boyunca ayda 1 TL ek ödeme ile Ücretsiz sahip olabilirsiniz telefona. Ayrıca Facebook kullanımı da Ücretsiz.

 

 Faturalı Hat Kampanya Detayları

Kampanya kapsamında hediye olarak verilen Facebook erişimi Genç Avantaj tarifesi içerisinde yer alan kullanım hakkıdır. Aboneni kampanya süresi bitmiş olsa dahi, Genç Avantaj tarifesini kullanmaya devam ettiği sürece, Facebook erişim hakkı devam edecektir.

Aboneler Facebook adresi üzerinden başka sayfalara yönlendirilecek olurlarsa, örneğin www. youtube.com veya www.hurriyet.com.tr, abonler data kullanımları için ücretlendirilirler. 

Önemli Not: Ek ödeme ile kast edilen cihaz taksit bedeli değildir. Kampanya kapsamındaki cihaz taksit bedeli: 9,54 TL (tüm vergiler dahil.) Abonelerin taahhüt ettikleri tarifeden ise 8,54TL değerinde indirim verilecektir. Verilecek olan indirimler ile beraber abone ek 1 TL ödeme yapacaktır.

Örnek vermek gerekirse:

Kredi kartsız katılım koşulları aşağıdaki şekildedir:

Mevcut  durumda Vodafone aboneliği bulunan aboneler, aşağıda yer alan her 2 kriteri de sağlamaları durumunda kredi kartsız kampanyaya dahil olabilirler.

Mevcut aboneler için kriterler:

 1.  En az 8 aydır faturalı VF abonesi olmak
 2.  Son 8 aydır “kısıtlı, dondurulmuş veya iptal” statüsüne girmemiş olmak

MNP ile geçiş yapan aboneler için özel bir durum söz konusudur. Aşağıda yer alan her 2 kriteri de sağlayan aboneler, yukarıda belirtilen diğer kriterlere bakılmaksızın kredi kartsız kampanyaya dahil olabilirler.

MNP ile geçiş yapan aboneler için kriterler:

 1. Son 30 gün içinde MNP ile geçiş yapmış olmak
 2. Geçiş yaptığı operatöre ait en son faturasının tüm vergiler 35 TL ve üzeri olması (Fatura ibrazı şarttır) gereklidir.

Yukarıdaki kriterlere uymayan aboneler kampanyaya kampanya kapsamında yer alan anlaşmalı banka kartları ile yer alabilirler.

Fatura bedel kontrolleri hariç diğer tüm kampanya katılım koşulları ICCB ekranlarından otomatik olarak kontrol edilecektir.

Yukarıda yer alan kriterlerden herhangi birini sağlamayan aboneler  taahhüt ettikleri aylık bedelin ilk 12 aylık toplam tutarını kredi kartı 12 eşit taksitle ödeyerek  kampanyaya dahil olabilecekler.

 

Vodafone Facebook Cihaz  Kampanyası Esasları:

 • Vodafone Facebook Cihaz Kampanyası’ndan sadece faturalı Genç Avantaj tarifesini kullanan mevcut veya yeni tüm bireysel  faturalı aboneler yararlanabilirler.
 • Son 8 aydır faturalı Vodafone abonesi olan ve faturalarını düzenli ödeyen aboneler kampanyaya kredi kartsız katılabileceklerdir. Bu kriterleri sağlamayan aboneler, 15 TL değerindeki tutarı kapsamında yer alan banka kredi kartları ile 12 eşit taksit ile ödeyerek dahil olabilirler. MNP ile son 30 gün içerisinde geçiş yapmış ve geçiş yaptığı operatöre ait en son faturasının tüm vergiler dahil 35 TL veya üzeri (Fatura ibrazı şarttır) olduğunu ibraz eden aboneler kampanyaya kredi kartsız dahil olabilirler.
 • Kampanya kapsamında sadece Yapıkredi WorldCard, Fortis WorldCard, Vakıfbank WorldCard, Anadolubank WorldCard, Garanti Bankası Bonus Card, Garanti Bankası Shop&Miles Card, Garanti Bankası American Express Card, Denizbank Bonus Card, TEB Bonus Card, Teb World Card, Şekerbank Bonus Card, Akbank Axess Card, Akbank Carrefour Axess Card, Akbank Citi Axess Card, Akbank Fish Card, Flexi ve Akbank Wings Card’ları geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlara cihaz bedeli, taahhüt süresi boyunca kampanya kapsamında seçilen tarife kullanımı dahildir.
 • Ses ve SMS kullanımları abonelerin bulunduğu tarife üzerinden ayrıca ücretlendirilecektir.
 • Uluslararası aramalar, yurtdışında görüşme (roaming) ücretleri ve özel servis aramaları için Vodafone Abonelik Paketleri ve Ücret Tarifeleri geçerlidir.
 • Uluslararası SMS gönderimleri için yurtdışı SMS ücretleri geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında verilen bu haklar hat aktif ve kampanyada olduğu sürece geçerlidir.
 • Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabileceklerdir. Bir abone bir GSM hattıyla aynı anda sadece bir cihaz kampanyasından yararlanabilir. Başka bir Vodafone cihaz kampanyasından yararlanabilmesi için ayrı bir GSM hattıyla kampanyaya dahil olması gerekmektedir.
 • Bir müşteri numarasına bağlı aynı anda en fazla 1 abonelik (GSM numaraları) aynı anda kampanyadan faydalanabilir.
 • Taahhüt geçerlilik süresi bitiminden önce;  Vodafone GSM Abonelik Sözleşmesi ile tesis edilen aboneliğin abone tarafından tek taraflı olarak veya taahhütnamedeki yükümlülüklerini yerine getirmediği için Vodafone tarafından feshedilmesi ve/veya hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması ve/veya abonenin hattını iptal etmesi, dondurması, kısıtlaması, devretmesi, faturasız hatta çevirmesi, kampanya kapsamında kullandığı tarife paketini değiştirmek istemesi,  numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçmesi durumunda durumunda cezai şart; kampanya kapsamında yer alan cihazların cari fiyatından kampanya kapsamında yapılan cihaz taksit bedelerinin düşürülmesi ile hesaplanmaktadır. Kampanya kapsamında yapılan cihaz taksit bedeli ile kast edilen: Kampanya kapsamında kalınılan ay sayısı X cihaz taksit bedelidir. VF markalı cihazların son kullanıcı bedelleri aşağıda verilmiştir.
 • Kampanyaya ait cihazlarda oluşabilecek arıza veya herhangi bir nedenle yapılacak olan geri iade işlemlerinden sorumluluk ithalatçı firma, satışın yapıldığı mağazaya aittir. Bu gibi durumlarda Vodafone Telekomünikasyon A.Ş.’nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Cihazlar sim kilitsizdir.
 • Kampanyaya yabancı uyruklu aboneler dahil olamamaktadır.
 • Cihazlar kampanyasız da satılabilmektedir.

 

Faturasız Hat Kampanya Detayları

Katılım koşulları aşağıdaki şekildedir:

 1. 15/09/2011  tarihinden önce Aktivasyon gerçekleştiren
 2. 15/09/2011 tarihinden sonra  MNP ile numarasını Vodafone’a taşıyan müşteriler

Vodafone Facebook Cihaz  Kampanyası Esasları (Faturasız):

 • Vodafone Facebook Cihaz Kampanyası kapsamında yer alan VF 555 modelini Vodafone bayilerinden satın alan abonelere 12 ay boyunca Kampanyalı 20 TL yükleme yapmaları durumunda 30 gün boyunca geçerli olacak şekilde Facebook’a erişim sağlayacaktır. Facebook erişimi ile kast edilen: m.facebook.com adresidir.
 • Aboneler Facebook adresi üzerinden başka sayfalara yönlendirilecek olurlarsa, örneğin www. youtube.com veya www.hurriyet.com.tr, abonler data kullanımları için ücretlendirilirler.
 • Kampanya kapsamında tavsiye edilen VF 555 modelinin son kullanıcı fiyatı (tüm vergiler dahil) 229TL’dir. Kampanyasız satışlar için tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı ise 269TL’dir.
 • Kampanya 15.09.2011 tarihi itibari ile geçerli olacaktır.
 • Kampanya kapsamında belirlenen VF 555 model dışında farklı bir cihazla kampanyaya giriş yapılamaz.
 • Kampanya sadece bireysel faturasız aboneler için geçerlidir.
 • Kurumsal faturasız aboneler kampanyadan yararlanamaz.
 • Kampanya kapsamında verilen Facebook erişimimin hızı 1 mbps’dir.
 • Kampanya kapsamına faturasız ses tarife kullanıcıları dahil olabilecektir, kampanya kapsamında herhangi bir faturasız tarife kullanıcısı yer alabilir.
 • Kampanya kapsamında taahhütname alınmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında yer alan aboneler seçmiş oldukları ses, sms ve data (kampanya kapsamında verilen Facebook erişimi hariç) ücretlendirilecektir.
 • 15/09/2011 tarihinden önce Vodafone şebekesinde yer alan veya 15/09/2011 tarihinden sonra  MNT ile numarasını Vodafone şebekesine taşıyan aboneler kampanyaya dahil olabilecektir.
 • Kampanyalı Facebook erişim hakkı  sadece kampanyaya dahil olan abonelere açık olacaktır.
 • Abonenin Facebook erişim hakkı 20TL yükleme yaptıktan sonra bir ay (30 gün) boyunca bu opsiyonu kullanma hakkı olur.
 • Aboneler kampanyaya katıldığı tarihten itibaren 12 ay boyunca kampanyadan faydalanabilirler. Aboneler kampanya kapsamında en fazla 12 kere Facebook erişim hakkından yararlanabilir. Kampanya süresi dolduktan sünra aboneler herhangi bir data paketi seçerek Facebook’a erişim sağlayabilirler.
 • Kampanya süresinin dolması durumunda, abonenin Facebook erişim hakkı sona erer.
 • Abonelerin cihaz kampanyasından çıkması durumunda abonelere herhangi bir ceza yansımayacak olup, Facebook erişim hakkı iptal edilir.
 • Kampanya kapsamından çıkan bir abone, tekrar kampanyaya dahil olamaz.
 • Abonenin faturalı bir hatta geçmesi, numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçilmesi ve/veya abone isteği ile kampanyadan çıkma talebinde bulunması durumunda abone hem kampanyadan çıkartılır,  hem de kampanya kapsamında verilen opsiyon kullanımı sona erer.
 • Kampanyadan yapılan çıkışlarda herhangi bir ceza uygulaması bulunmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında bireysel müşteri numarasına bağlı en fazla 3 abonelik (GSM numaraları) aynı anda kampanyadan yararlanabilir.
 • Kampanya kapsamında yer alan Akbank Axess kredi kartı ile abonelere 12 ay taksit imkanı sunulmaktadır.
 • Kampanya kapsamında verilen VF 555 cihazlarında simkilit bulunmamaktadır.
 • Kampanyaya ait cihazlarda oluşabilecek arıza veya herhangi bir nedenle yapılacak olan geri iade işlemlerinden sorumluluk ithalatçı firma, satışın yapıldığı mağazaya aittir. Bu gibi durumlarda VF A.Ş. herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

 

 

Vodafone VF555 Facebook Destekli Cihaz Kampanyası Detayları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum

 1. 27 Mart 2012, 17:20

  Ben vodafone 555 telefonunu aldım ve facebooka girdim ama simdi çıkamıyorum lütfen yardımcı

  Cevapla
  • No’ya basmayı deneyin.

  • Arkadaşlar bence bilerek yapılan kasıtlı bir şey bu. Bende geçen yıl aldım telefonu facebook açtım ama bir daha kapatamadım. Bir yılı doldurur doldurma uyarı mail’i gelmeksizin 1 aylık ücret 25 TL’den 80 TL oldu.sözleşme biter bitmez vodafonu bir daha kullanmayacağım. sizlerde bu oyuna gelmeyin.