Vodafone Yurtdışı Standart Görüşme Tarifesi Yenilendi

17 Aralık 2010 tarihinden geçerli olmak üzere Faturalı ve Faturasız hatların Yurtdışı Arama Ücretlendirme Periyodunda ve Ücretlerinden düzenleme yapılmıştır. Düzenleme Sonucunda Oluşan Yurtdışı Görüşme Ücretleri – Faturalı ve Faturasız hatlar standart yurtdışı arama tarifelerinde ücretlendirme periyodu tüm kademelerde GSM ve sabit telefon aramaları için 6 saniye olarak güncellenecektir. – Faturasız hatlar için standart yurtdışı arama […]17 Aralık 2010 tarihinden geçerli olmak üzere Faturalı ve Faturasız hatların Yurtdışı Arama Ücretlendirme Periyodunda ve Ücretlerinden düzenleme yapılmıştır.

Düzenleme Sonucunda Oluşan Yurtdışı Görüşme Ücretleri

– Faturalı ve Faturasız hatlar standart yurtdışı arama tarifelerinde ücretlendirme periyodu tüm kademelerde GSM ve sabit telefon aramaları için 6 saniye olarak güncellenecektir.

– Faturasız hatlar için standart yurtdışı arama tarifesinin ücretlendirmesi ise faturalı hatlarla aynı olacak şekilde güncellenecektir.

Bu durumda yeni ücretlendirme tablosu, hem faturalı hem de faturasız hatlar standart yurtdışı arama tarifeleri için aşağıdaki gibi olacaktır.

YURTDIŞI ARAMALARÜcretlendirme Periyodu (sn) *Görüşme Ücreti (TL/dk)
1. KADEME SABİT TELEFON60,40
1. KADEME GSM61,49
2. KADEME SABİT TELEFON60,84
2. KADEME GSM6 1,49
3. KADEME GSM+SABİT TELEFON61,49
4. KADEME GSM+SABİT TELEFON62,73

*Tek Dünya, Dünya Küçük, Tek Amerika yurtdışı arama seçeneklerinde ve Cep Almanya tarifesinde ise ücretlendirme periyodu ve dakika ücretleri ile ilgili herhangi bir değişiklik yapılmamıştır.

  Vodafone VF555 Facebook Destekli Cihaz Kampanyası Detayları
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

  1. türkiyeden isviçrede bulunan vodafon hattı kullanan yakınımızı numaranın önüne sıfır eklemedn arayabilirmiyiz

  2. türkiyeden almanya ya ne kadara konuşabiliriz yanlız almanyada olan ev numara nasıl bir tarife vardır. hattım kontorlu nasıl olur

    • Güncel tarifeleri öğrenmek ve daha net bir bilgi almak için 444 0542 nolu hattı aramanız daha iyi olacaktır.

  3. yurt dısı tarıfelerınde faturasız hatkar ıcın 9 tl ye gunluk 25 dk tarıfesını ogrenmek ıstıyo

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status