Vodafone Yurtdışını Arama Ücretleri

Vodafone Yurtdışını Arama Ücretleri

Hattınızla yurtdışındaki sevdiklerinizi arayabilmek için öncelikle hattınızı ULUS AC yazıp 7000’e kısa mesaj göndererek uluslararası aramalara açmanız gerekmektedir. Hattınızı uluslararası aramalara kapatmak içinse ULUS KAPAT yazıp 7000’e gönderebilirsiniz. Türkiye’den yurtdışındaki bir numarayı arayabilmek için sırasıyla, Türkiye uluslararası çıkış kodu Aranılan kişinin ülke kodu Aranılan kişinin kullandığı şebekenin prefiksi Aranılan kişinin numarasını tuşlayabilirsiniz. Eğer yurtdışındaki bir […]yorumlar.net

Hattınızla yurtdışındaki sevdiklerinizi arayabilmek için öncelikle hattınızı ULUS AC yazıp 7000’e kısa mesaj göndererek uluslararası aramalara açmanız gerekmektedir.

Hattınızı uluslararası aramalara kapatmak içinse ULUS KAPAT yazıp 7000’e gönderebilirsiniz.

Türkiye’den yurtdışındaki bir numarayı arayabilmek için sırasıyla,

  • Türkiye uluslararası çıkış kodu
  • Aranılan kişinin ülke kodu
  • Aranılan kişinin kullandığı şebekenin prefiksi
  • Aranılan kişinin numarasını tuşlayabilirsiniz.

Eğer yurtdışındaki bir numarayı aramak istediğinizde, Türkiye dışındaysanız, yukarıdaki sıralamada 1. Adımda, o sırada bulunduğunuz ülkenin uluslararası çıkış kodunu tuşlayabilirsiniz. Aradığınız numara, o an bulunduğunuz ülkedeki bir operatöre kayıtlıysa, yalnızca GSM numarasını tuşlamanız yeterlidir.

Aranılan kişi yurtdışında kullanımda olan bir Vodafone müşterisi ise sadece GSM numarasının tuşlanması yeterlidir. Ücretlendirmenin nasıl olduğuna baktığımızda:

1. Kademe ülkeleri: Faturalı aboneler için, GSM numaralarının aranması              1,55 TL, Sabit hatların aranması 0,45 TL’dir. Faturasız aboneler için, GSM numaralarının aranması 2,00 TL, Sabit hatların aranması 0,60 TL’dir.

2. Kademe ülkeleri: Faturalı aboneler için, GSM numaralarının aranması              1,55 TL, Sabit hatların aranması 0,90 TL’dir. Faturasız aboneler için, GSM numaralarının aranması 2,00 TL, Sabit hatların aranması 1,55 TL’dir.

3. Kademe ülkeleri: Faturalı aboneler için, Sabit hatların aranması 1,55 TL’dir. Faturasız aboneler için, GSM numaralarının aranması 2,00 TL, Sabit hatların aranması 2,00 TL’dir.

4. Kademe ülkeleri: Faturalı aboneler için, Sabit hatların aranması 2,75 TL’dir. Faturasız aboneler için, GSM numaralarının aranması 3,40 TL, Sabit hatların aranması 3,40 TL’dir.

  Vodafone Yurtdışı Standart Görüşme Tarifesi Yenilendi
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Ezgi Eroğlu
Ezgi Eroğlu 5 yılı aşkın bir süredir gazetecilik yapan yazarımız, teknolojik gelişlemeleri takipçilerimiz için haberleştirmektedir.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status