Vodafone’dan 15 Temmuz’a Özel Hediye Dakika, SMS ve İnternet

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinlikleri kapsamında Vodafone firması tüm abonelerine 15 Temmuz 2017 ile 16 Temmuz 2017 tarihleri arasında Bedava Konuşma, SMS ve İnternet hakları verdi.

Buna göre 15 Temmuz 2017 tarihi Saat 09.00’da başlayarak 16 Temmuz 2017 saat 09:00’a kadar tüm abonelere Şebeke İçi 600 Dakika, 1000 SMS ve 1 GB Mobil İnternet hakkı tanıdı.

Kullanıcılara bu kampanya ile alakalı bilgi SMS ile gönderilmeye başlandı.

 

Tören Alanlarından Ücretsiz Wi-Fi Hizmeti Sunulacak

Vodafone yine yaptığı yazılı bir açıklama ile 15 Temmuz gecesi Anma Programı ve Tören yapılmasına karar verilen noktalarda da Tüm Kullanıcıların kullanımına açık olarak Ücretsiz Wi-Fi Ağı kuruyor olacak.

Ancak yapılan açıklama da bu ağın her ilde kurulup kurulmayacağı bilgisi verilmedi. Bu kapsamda da Ücretsiz Wi-Fi ağının büyük ihtimalle katılımın geniş olacağı illerde kurulması muhtemel. Yani her ilde Ücretsiz Wi-Fi Ağı olmayabilir.

 

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Süel, şunları söyledi:

“15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde, vatanımız için yüreklerini ortaya koyan tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi saygıyla anıyoruz. 15 Temmuz’un birinci yıldönümünde tüm abonelerimize 15 Temmuz 09:00 ile 16 Temmuz 09:00 arası geçerli olmak üzere ücretsiz şebeke içi 600 dakika konuşma, 1000 SMS ve 1 GB mobil internet tanımlıyoruz. Abonelerimize kesintisiz ve kaliteli iletişim hizmeti sunma taahhüdümüz ve Vodafone Grubu’nun da genel uygulaması olarak, yoğun halk katılımının olduğu alanlarda ek kapsama ve kapasite desteği sağlıyoruz. Bu desteğe mobil altyapıyı tamamlayıcı olarak verilen ücretsiz Wi-Fi hizmeti de dâhil. Bu kapsamda, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü çerçevesindeki anma program ve törenlerinin gerçekleştirileceği noktalarda da abonelerimize ücretsiz Wi-Fi hizmeti sunacağız.”

 

Konuyla alakalı olarak Vodafone tarafından tüm kullanıcılara kademeli olarak SMS Bilgilendirmesi yapılmaya başlandı.

Bedava Dakikaların sadece Vodafone Şebekesi içinde yapılacak olan görüşmelerde geçerli olduğu bilgisini unutmadan aktaralım.

Vodafone’dan 15 Temmuz’a Özel Hediye Dakika, SMS ve İnternet

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir