Vodafone’dan Ayda 11 TL’ye Nokia N8, Samsung Wave 2, HTC HD Mini veya HTC Desire HD Cep Telefonu Kampanyası

Vodafone yeni telefon kampanyalarına bir yenisi daha ekledi. Kampanya kapsamında abonelere ayda sadece 11 TL ödemek koşulu ile Nokia N8, Samsung Wave 2, HTC HD Mini veya HTC Desire HD ürünlerinden bir tanesini 24 aylık sözleşme ile teslim ediliyor.

Şubat ayı itibariyle başlayan kampanya sayesinde Vodafone Red veya Vodafone Red+ tarifelerinden birine geçen aboneler 24 aylık sözleşme imzalayarak ayda sadece 11 TL cihaz bedeli ödeyerek Nokia N8, Samsung Wave 2 veya HTC HD Mini telefonlarından birine sahip olabiliyorlar.

Aynı şekilde Vodafone Red + tarifesini seçen aboneler HTC Desire HD modeline yine ayda sadece 11 TL cihaz bedeli ödeyerek 24 aylık sözleşme ile sahip olabiliyorlar. HTC Desire HD modeli ülkemize ilk olarak Vodafone kampanyası ile sunulmuştur.

Piyasada 800 TL ile 1600 TL arasında bir fiyata satılan bu ürünler Vodafone ile ayda 11 TL ödeme yapılarak 24 ayda toplamda  264 TL ye sizlere sunuluyor. Kampanya kapsamında sadece Vodafone Red ve Vodafone Red+ aboneleri cihazlara sahip olabiliyorlar.

Kampanya ile sunulan cihazlar NAKİT olarak satılmamakta, Kampanya ile sözleşmeli olarak satılmalıdır…

Kampanya kapsamında müşterilere sunulan paketler şu şekildedir.

Özellikler

Vodafone Her Yöne Ekstra

(Vodafone Red)

95 TL

Vodafone Her Yöne Ekstra +

(Vodafone Red +)

145 TL

Şebeke İçi Görüşme Sınırsız Sınırsız
Sabit Hatlarla Görüşme Sınırsız Sınırsız
Turkcell – Avea – Yurtdışı Görüşme 1500 Dakika 3000 Dakika
Ücretsiz SMS 1500 SMS 3000 SMS
Ücretsiz İnternet 1 GB 4 GB

Kampanyalar kapsamında Vodafone RED Hizmetleri Ücretsiz olarak verilmektedir.

Vodafone Red Müşteri Hizmetleri sayesinde beklemeden işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Özel Marka İndirimleri – 1 Senelik Ücretsiz Check-Up ve daha birçok hizmetten yararlanabilirsiniz.

KAMPANYA DETAYLARI

Kredi kartsız katılım koşulları aşağıdaki şekildedir:
Mevcut durumda Vodafone aboneliği bulunan aboneler, aşağıda yer alan her 2 kriteri de sağlamaları durumunda kredi kartsız kampanyaya dahil olabilirler.
Mevcut aboneler için kriterler:
1. En az 6 aydır faturalı VF abonesi olmak
2. Son 6 aydır “kısıtlı, dondurulmuş veya iptal” statüsüne girmemiş olmak

MNP ile geçiş yapan aboneler için özel bir durum söz konusudur. Aşağıda yer alan her 2 kriteri de sağlayan aboneler, yukarıda belirtilen diğer kriterlere bakılmaksızın kredi kartsız kampanyaya dahil olabilirler.
MNP ile geçiş yapan aboneler için kriterler:
1. Son 30 gün içinde MNP ile geçiş yapmış olmak
2. Geçiş yaptığı operatöre ait en son faturasının tüm vergiler 75 TL ve üzeri olması (Fatura ibrazı şarttır) gereklidir.

Fatura bedel kontrolleri hariç diğer tüm kampanya katılım koşulları ICCB ekranlarından otomatik olarak kontrol edilecektir.

Yukarıda yer alan kriterlerden herhangi birini sağlamayan aboneler taahhüt ettikleri aylık bedelin ilk 12 aylık toplam tutarını kredi kartı 12 eşit taksitle ödeyerek kampanyaya dahil olabilecekler.

Kredi Kartı İşleyişi:


Kampanya kapsamına kredi kartı ile dahil olma zorunluluğu bulunan abonelerden;
Nokia N8 cihazı ilk 12 ay için 60 TL değerinde ucu Vodafone hesabına bağlı Akbank, YKB ve Garanti Bankası POS’larından çekim işlemi yapılacaktır. Kredi kartından çekilen 60 TL (aylık) değerindeki tutarın kampanya kapsamında ödenmesı gereken aylık tutar 106 TL olup, abone kampanyada kaldığı sürece avans olarak faturasına iade edilecektir. Abonelerimize bu süre boyunca tarifenin toplam taahhüdü (106 TL ) fatura bedeline yansıtılacak olup, avans kaleminde ise 60 TL değerinde alacaklı olacaktır. Dolayısı ile abone kredi kartından yapmış olduğu 60 TL tutarındaki bedeli tekrar ödemeyecektir. 12 ayın sonunda ise aboneye paket ücreti 95 TL + cihaz taksit bedeli 11 TL toplam 106 TL yansıtılacak olup, avans kaleminde artı bir tutar olmayacaktır.
Samsung Wave 2 cihazı ilk 12 ay için 60 TL değerinde ucu Vodafone hesabına bağlı Akbank, YKB ve Garanti Bankası POS’larından çekim işlemi yapılacaktır. Kredi kartından çekilen 60 TL (aylık) değerindeki tutarın kampanya kapsamında ödenmesı gereken aylık tutar 106 TL olup, abone kampanyada kaldığı sürece avans olarak faturasına iade edilecektir. Abonelerimize bu süre boyunca tarifenin toplam taahhüdü (106 TL) fatura bedeline yansıtılacak olup, avans kaleminde ise 60 TL değerinde alacaklı olacaktır. Dolayısı ile abone kredi kartından yapmış olduğu 60 TL tutarındaki bedeli tekrar ödemeyecektir. 12 ayın sonunda ise aboneye paket ücreti 95 TL + cihaz taksit bedeli 11 TL toplam 106 TL yansıtılacak olup, avans kaleminde artı bir tutar olmayacaktır.
HTC HD Mini cihazı ilk 12 ay için 60 TL değerinde ucu Vodafone hesabına bağlı Akbank, YKB ve Garanti Bankası POS’larından çekim işlemi yapılacaktır. Kredi kartından çekilen 60 TL (aylık) değerindeki tutarın kampanya kapsamında ödenmesı gereken aylık tutar 106 TL olup, abone kampanyada kaldığı sürece avans olarak faturasına iade edilecektir. Abonelerimize bu süre boyunca tarifenin toplam taahhüdü (106 TL) fatura bedeline yansıtılacak olup, avans kaleminde ise 60 TL değerinde alacaklı olacaktır. Dolayısı ile abone kredi kartından yapmış olduğu 60 TL tutarındaki bedeli tekrar ödemeyecektir. 12 ayın sonunda ise aboneye paket ücreti 95 TL + cihaz taksit bedeli 11 TL toplam 106 TL yansıtılacak olup, avans kaleminde artı bir tutar olmayacaktır.

Vodafone Cihaz Kampanyası Esasları:
• Vodafone Red Tarifelerine Özel Cihaz Kampanyası’ndan sadece belirtilen bireysel faturalı ses tarifelerinden birini seçen mevcut veya yeni tüm bireysel faturalı aboneler yararlanabilirler.
• Son 6 aydır faturalı Vodafone abonesi olan ve faturalarını düzenli ödeyen aboneler kampanyaya kredi kartsız katılabileceklerdir. Bu kriterleri sağlamayan aboneler, samsung Wave 2, HTC Mibi HD ve Nokia N8 modeli için 60 TL değerindeki tutarı, HTC Desire HD modeli için 80TL değerindeki tutarı kampanya kapsamında yer alan banka kredi kartları ile 12 eşit taksit ile ödeyerek dahil olabilirler. MNP ile son 30 gün içerisinde geçiş yapmış ve geçiş yaptığı operatöre ait en son faturasının tüm vergiler dahil 75 TL veya üzeri (Fatura ibrazı şarttır) olduğunu ibraz eden aboneler kampanyaya kredi kartsız dahil olabilirler.
• Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlara cihaz bedeli, taahhüt süresi boyunca kampanya kapsamında seçilen tarife kullanımı dahildir.
• Ses ve SMS kullanımları abonelerin bulunduğu tarife üzerinden ayrıca ücretlendirilecektir.
• Uluslararası aramalar, yurtdışında görüşme (roaming) ücretleri ve özel servis aramaları için Vodafone Abonelik Paketleri ve Ücret Tarifeleri geçerlidir.
• Uluslararası SMS gönderimleri için yurtdışı SMS ücretleri geçerlidir.
• Kampanya kapsamında verilen bu haklar hat aktif ve kampanyada olduğu sürece geçerlidir.
• Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabileceklerdir. Bir abone bir GSM hattıyla aynı anda sadece bir cihaz kampanyasından yararlanabilir. Başka bir Vodafone cihaz kampanyasından yararlanabilmesi için ayrı bir GSM hattıyla kampanyaya dahil olması gerekmektedir.
• Bir müşteri numarasına bağlı en fazla 3 abonelik (GSM numaraları) aynı anda kampanyadan faydalanabilir.
• Kampanya kapsamında paketler arası geçişe izin verilmemektedir.
• Taahhüt geçerlilik süresi bitiminden önce; Vodafone GSM Abonelik Sözleşmesi ile tesis edilen aboneliğin abone tarafından tek taraflı olarak veya taahhütnamedeki yükümlülüklerini yerine getirmediği için Vodafone tarafından feshedilmesi ve/veya hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması ve/veya abonenin hattını iptal etmesi, dondurması, kısıtlaması, devretmesi, faturasız hatta çevirmesi, kampanya kapsamında kullandığı tarife paketini değiştirmek istemesi, numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçmesi durumunda durumunda cezai şart; kampanya kapsamında yer alan cihazların cari fiyatından kampanya kapsamında yapılan cihaz taksit bedelerinin düşürülmesi ile hesaplanmaktadır. Kampanya kapsamında yapılan cihaz taksit bedeli ile kast edilen: Kampanya kapsamında kalınılan ay sayısı X cihaz taksit bedelidir. VF markalı cihazların son kullanıcı bedelleri aşağıda verilmiştir.
 Samsung Wave 2: 899 TL
 HTC Mini HD: 899 TL
 Nokia N8: 1099 TL
 HTC Desire HD: 1399 TL
• Kampanyaya ait cihazlarda oluşabilecek arıza veya herhangi bir nedenle yapılacak olan geri iade işlemlerinden sorumluluk ithalatçı firma, satışın yapıldığı mağazaya aittir. Bu gibi durumlarda Vodafone Telekomünikasyon A.Ş.’nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Sizi Vodafone Red Ayrıcalıklar Dünyası’na Davet Ediyoruz!


Vodafone Red ile müşterilerimize özel olarak hazırlanmış, hayatlarını kolaylaştıracak ve her an özel hissettirecek ayrıcalıklar dünyası değerli abonelerimizi bekliyor.
Abonelerimizin Vodafone Red Dünyası’na katılmaları için aşağıdaki koşulları yerine getirmeleri gerekmektedir.


• Bireysel ve faturalı hat sahibi olmaları
• Son 3 aylık ortalama fatura tutarının vergiler dahil 150 TL ve üzeri olması veya
• Blackberry ve iPhone kontratlı paketlerinden birini alması
• Red ya da Red+ tarifelerinden birini alması
Abonelerimiz, Vodafone Red Dünyası’na aşağıdaki kanallardan ücretsiz olarak katılabilecektir:
• RED yazıp 1111’e SMS (ücretsiz) göndererek
• MyVodafone
• 444 0 542 Müşteri Hizmetleri numaramızı arayarak
Vodafone Red Ayrıcalıklar Dünyası’nda üyelerimize özel müşteri hizmetleri servisinden mobil ekip Red Team’e; Back – Up Kişisel Asistanlık Hizmetleri’nden İndirimli Shuttle Servisi’ne kadar çok farklı hizmetler sunuyoruz.

Vodafone Red Özel Müşteri Hizmetleri
Vodafone Red Team
Vodafone Red Back-Up Kişisel Asistanlık Hizmeti
İndirimli Shuttle Servisi
Türkiye’de ve Tüm Dünyada İndirimler
Son Model Telefonlarda Öncelikler

Vodafone’dan Ayda 11 TL’ye Nokia N8, Samsung Wave 2, HTC HD Mini veya HTC Desire HD Cep Telefonu Kampanyası

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir