Vodafone’dan LG G3 ve Sony Xperia Z2 Kampanyası Yolda

Vodafone’dan LG G3 ve Sony Xperia Z2 Kampanyası Yolda

Pazara sürülen ancak henüz ülkemizde satışına başlanılmayan LG G3 ve Sony Xperia Z2 için Vodafone Sözleşmeli Satış Paketleri hazırlanmaya başlandı. Resmi olarak Vodafone kanadından bir bilgi henüz pazara bildirilmemiş olsa da gelen haberlere göre Haziran ayı başında iki model için de Kampanyalı Satış çalışması başlamış olacak. Özellikle LG G3 modeli için oldukça umutlu olan Vodafone […]


Pazara sürülen ancak henüz ülkemizde satışına başlanılmayan LG G3 ve Sony Xperia Z2 için Vodafone Sözleşmeli Satış Paketleri hazırlanmaya başlandı.

Resmi olarak Vodafone kanadından bir bilgi henüz pazara bildirilmemiş olsa da gelen haberlere göre Haziran ayı başında iki model için de Kampanyalı Satış çalışması başlamış olacak.

Özellikle LG G3 modeli için oldukça umutlu olan Vodafone firması kampanya detayları için LG Firmasının satış fiyatlarını açıklamasını bekliyor.

Kampanya bazlı bakıldığında ise Vodafone firmasının HTC One M8 ve Samsung Galaxy S5 ile aynı paket sistemi ile LG G3 ve Sony Xperia Z2 modellerini satışa sunması bekleniyor.

Vodafone’dan LG G3 ve Sony Xperia Z2 Kampanyası Yolda
Vodafone’dan LG G3 ve Sony Xperia Z2 Kampanyası Yolda

24 ay ve 36 ay vade seçenekleri ile satışa çıkacak olan iki modelde pazarda kullanıcı tarafından büyük ilgi görecek gibi görünüyor.

Özellikle LG G3 modelinin biraz daha uygun olması Paket Fiyatına da yansıyacaktır diye düşünüyoruz. Ancak 32 GB ve 3 GB Ram değerine sahip modelin diğer Amiral Gemileri ile aynı seviyede satışta olması bekleniyor.

Bakalım Vodafone LG G3 ve Vodafone Sony Xperia Z2 Kampanyaları ne zaman duyurulacak.

 

  Vodafone Abonelerine Özel Orijinal Beşiktaş Forması Hediye

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status