Vodafonen Kobilere Özel İş Ortağım Kupası Başlıyor

İş Ortağım Kupası’yla KOBİ’ler, Türkiye’yi Abu Dhabi’de hem yeşil sahada hem de kırmızı halıda temsil edecek.

VODAFONE, KOBİ’LERİ FUTBOL KEYFİNE ORTAK OLMAYA ÇAĞIRIYOR

Vodafone İş Ortağım müşterisi KOBİ’ler, İş Ortağım Kupası’nda heyecan verici bir spor deneyimi yaşayacaklar. Kupanın elemeleri İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya’da, finalleriyse Rıdvan Dilmen’ın de katılımıyla İstanbul’da gerçekleşecek.

Şampiyon takım, hem Abu Dhabi’deki Vodafone Kupası’nda Türkiye’yi temsil etme hakkı kazanacak hem de sporun “Oscar”ları olarak bilinen Laureus Ödülleri’ne katılma şansı yakalayacak. Finallerde 2. ve 3. olan KOBİ’lerin ise, masrafları Vodafone tarafından karşılanarak, takımca yurt dışında bir derbi maçını izleme fırsatı elde edecekler.

Ayrıca finale kalan 10 takımın tüm üyelerinin 1 senelik mobil iletişim giderleri Vodafone tarafından karşılanacak. Finale kalan tüm takım oyuncuları, İstanbul’da düzenlenecek yemekte Rıdvan Dilmen ile keyifli saatler geçirme şansına sahip olacak.

5 Soruda İş Ortağım Kupası:

1. Turnuvalar hangi şehirlerde olacak?

İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa. Diğer şehirlerimizdeki KOBİ’lerimiz de kendi imkanlarıyla bu şehirlerdeki turnuvalara katılabilecekler.

2. Turnuvalara kimler katılabilir?

4 ve üzeri hatta sahip Vodafone İş Ortağım müşterileri 7 çalışanları (5+2) ile turnuvaya katılabilecek. Diğer operatörlerdeki müşteriler ise en az 4 hatlarını Vodafone’a taşıyarak turnuvaya katılma hakkı elde edecek.

3. Turnuvaya katılım nasıl gerçekleşecek?

(Başvuru tarihleri: 6 Aralık – 31 Aralık 2010)

1) Web: Turnuvanın internet adresinden önkayıt formunu doldurun, sizi arayalım.

(Link: http://isortagimkupasi.com/Application.aspx)

2) Telefon: Turnuva kayıt merkezi numarasını (0542 757 0 700) arayarak önkayıt bilgilerinizi bırakabilirsiniz.

(Detaylar için: http://isortagimkupasi.com/Nasil_Katilirim.aspx)

4. Kazanan takım nasıl belirlenecek?

Şehir Elemeleri: 8-16 Ocak tarihleri arasında turnuva illerinde yapılacak elemeler sonucunda (tek maç eleme sistemi), her şehirden finale kalan iki takım İstanbul’da gerçekleşecek olan play off grubuna katılmaya hak kazanacaktır.

Finaller: Play off grubu 5+5 iki grup olarak düzenlenecek ve kura ile belirlenecek iki maçlık seriler sonunda gruplarında en fazla puana sahip iki takım çapraz eşleşme ile yarı final oynamaya hak kazanacaktır.

(Turnuva Detayları için: http://www.isortagimkupasi.com/TournamentSchedule.aspx)

5. Turnuvanın ödülleri neler?

1. Kazanan takım, 7-10 Şubat 2011 tarihleri arasında Abu Dhabi’de yapılacak olan Vodafone Kupası’nda Türkiye’yi temsil etme hakkı kazanıyor.

2. Kazanan takım, sadece sahada temsil eden değil, 9 Şubat gecesinde dünyanın en prestijli spor ödülü olan Laureus Spor Ödülleri gecesinde de smokinle kırmızı halıda yürüyen Türk takımı oluyor.

3. Kazanan takım, Abu Dhabi’deki Vodafone Kupası’nda hayalleri süsleyen futbol ünlüleri ile tanışma şansını yakalıyor.

4. Finallerde 2. ve 3. olan takımlar, masrafları Vodafone tarafından karşılanarak, yurt dışında bir derbiye katılma şansı yakalıyor.

5. 10 Finalist takımın tüm üyelerinin, 1 senelik mobil iletişim giderleri Vodafone İş Ortağım tarafından karşılanıyor.

6. 10 Finalist takımın tüm üyeleri, finaller sonrasında İstanbul’da düzenlenecek yemekte Rıdvan Dilmen ile keyifli saatler geçiriyor.

Vodafonen Kobilere Özel İş Ortağım Kupası Başlıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir