Pasaport Kayıt İşlemleriVR Merkezleri kurulmaya başlandı!

VR Merkezleri kurulmaya başlandı!

Cebinizdeki bütün parayı harcamadan dünyadaki gidilmesi gereken her yeri görmenizi sağlayabilecek bir teknoloji olan VR teknolojisi, geliştikçe yeni sektörler oluşturmaya başladı. İşte karşınızda!   VR teknolojisinin ne olduğunu, nasıl bir deneyim olduğunu merak ediyorsanız ve denemek istiyorsanız bütün setini kurmak için kulaklığına, bilgisayarına ayrı ayrı para vermek zorunda değilsiniz. VRNISH internet sitesi bunun için kuruldu. […]


Cebinizdeki bütün parayı harcamadan dünyadaki gidilmesi gereken her yeri görmenizi sağlayabilecek bir teknoloji olan VR teknolojisi, geliştikçe yeni sektörler oluşturmaya başladı. İşte karşınızda!

 

VR teknolojisinin ne olduğunu, nasıl bir deneyim olduğunu merak ediyorsanız ve denemek istiyorsanız bütün setini kurmak için kulaklığına, bilgisayarına ayrı ayrı para vermek zorunda değilsiniz. VRNISH internet sitesi bunun için kuruldu. İşte karşınızda yeni bir VR Sektörü! Size en yakın VR Merkezlerini bulmak için kurulmuş olan bu site dünyada açılan VR Merkezlerinin bilgileriyle dolu durumda.

Bu web sitesinin en büyük yararı, tüm dünyada bulunan VR merkezlerinin bir araya getirilmesini ve bu deneyimi yaşamak ya da bilgi almak isteyen herkes tarafından bulunmasını sağlaması. Sitenin çok basit arama yapısının olması da büyük kolaylık sağlamakta. Siteye girdikten sonra ülkenizi ve görmek istediğiniz deneyim türünü seçmeniz, karşınıza VR merkezlerinin listesinin çıkması için yeterli. Size yakın olan ve ulaşabileceğiniz bütün merkezlerin konum listesi karşınıza çıkacak!

  LG Türkiye Pazardan Çekiliyor, Distribütörler Satış Kanallarını Devralıyor

Tabii ki dünyanın her yerinde eşit sayıda VR merkezi yok. Türkiye genelinde toplamda şuan için 4 adet merkez var. Bu sektörün daha yeni yeni çıkmış olması ve tam olarak halk tarafından da tanınmamış olması bu merkez sayısının kısıtlı olmasının ana nedenlerinden birkaçı. Umuyoruz ki en yakın zamanda ülkemizdeki internet cafe ya da playstation cafe sayısı kadar VR merkezi açılır.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status