Wacom Yeni Çizim Tableti Cintiq 13HD Touch Modelini Duyurdu

Yazı İçinde Bulabileceğiniz Bilgiler Neler?

Wacom bugün, önde gelen profesyonel dijital içerik yaratıcıları için Cintiq 13HD touch’ın duyurusunu yaptı. Yaratıcı kalem monitörleri serisine en son eklenen Cintiq 13HD touch, tasarımcılara, sanatçılara ve görüntü editörlerine doğal bir kalem ve dokunma deneyimi sunmak üzere tasarlandı.

Wacom’un yenilikçi yaratıcı kalem monitörü, kağıt ve tuval üzerinde çizim veya resim yapma deneyimini taklit eden dijital bir iş akışı sağlayarak özel dokunma ve kalem kapasitesi sunuyor.

Cintiq 13HD touch’ın kompakt, ince ve zarif tasarımı hem Mac hem de PC bilgisayarlara kolayca bağlanıyor. Tam bir konfor sağlamak için, Cintiq 13HD touch’ın ayarlanabilir tablası masa üstüne ya da dizüstüne konduğunda düz, 22°, 30° ve 50° olmak üzere toplam dört ayardan birinde kullanılabilecek şekilde optimize edildi.

 

Yüksek Çözünürlüklü Ekran Kalitesi

Cintiq 13HD touch’ın profesyonel sanatçılar, grafik tasarımcıları ve fotoğrafçılar için mükemmel olan parlak ekranları, canlı renk kalitesi sağlamak için 16,7 milyon rengi görüntüleyebiliyor.

Ayrıca, geniş ekran formatındaki HD LED monitörlerin 178° izleme açısı ve 1920×1080 çözünürlüğü, ince ayrıntılara sahip grafik veya resimlerle çalışanlar için özellikle birebir.

Wacom Yeni Çizim Tableti Cintiq 13HD Touch Modelini Duyurdu
Wacom Yeni Çizim Tableti Cintiq 13HD Touch Modelini Duyurdu

 

Üst Sınıf Dokunuşu

2048 basınç hassasiyeti seviyesi ile eğim tanıma özelliklerini sunan Pro Pen, Cintiq 13HD touch üzerindeki yaratıcı deneyimin genel olarak başını çekerken, kullanıcının özgürleştirici ve içgüdüsel bir biçimde masaüstünde dolaşmasına veya bir resmi veya çizimi döndürmesine, yakınlaştırıp uzaklaştırmasına imkân tanıyan yeni eklenen multi-touch entegrasyonudur.

Kalem ve dokunmatik özelliklerinin birleştirilmesiyle, kullanıcılar doğal hissettiren ve üretimi hızlandıran, kusursuz bir iş akışı keşfederler.

İş akışını ve verimliliği daha da iyileştirmek için, sık kullanılan kısa yol komutaları, Cintiq 13HD touch’ın dört adet kişiselleştirilebilir ve uygulamaya özel ExpressKeys™ ve Rocker Ring seçeneğiyle kullanıcının parmaklarının ucunda. Bu kısa yolların kullanılması klavyeye olan bağımlılığı asgariye indirerek değerli zamanınızdan tasarruf ettirir.

Halihazırda kullanımda olan etkinliği kanıtlanmış Cintiq 13HD, Cintiq 22HD, Cintiq 22HD touch, Cintiq 27QHD, Cintiq 27QHD touch ile Cintiq Companion 2’nin yanında, Wacom’un Cintiq 13HD touch ürünü, markanın çeşitli iş akışı gerekliliklerini ve bütçelerini artarak destekleyen kalem monitör portföyüne değerli bir katkıdır.

Wacom Yeni Çizim Tableti Cintiq 13HD Touch Modelini Duyurdu
Wacom Yeni Çizim Tableti Cintiq 13HD Touch Modelini Duyurdu

 

Fiyatlandırma ve Piyasaya Çıkış

Yeni Cintiq 13HD touch Mart ayının ilk günlerinde Wacom’un e-mağazasında ve diğer seçkin perakendecilerde 999.95 $’dan (USD) satışa sunulacaktır.

Wacom Yeni Çizim Tableti Cintiq 13HD Touch Modelini Duyurdu
Wacom Yeni Çizim Tableti Cintiq 13HD Touch Modelini Duyurdu

 

Wacom Hakkında

1983’te kurulan Wacom, merkezi Japonya’da (Tokyo Borsası 6727) bulunan, pazarlama ve dağıtım faaliyetlerini 150’yi aşkın ülkede desteklemek üzere iştirakleri ve bağlı ofisleri tüm dünyaya yayılmış olan küresel bir şirkettir. Wacom’un insanları ve teknolojiyi doğal ara yüz teknolojileriyle bir araya getirme vizyonu, şirketi dünyanın en önde gelen etkileşimli kalem tablet ve ekran, ayrıca dijital kalem uçları ve dijital imzaların korunmasında ve işlenmesinde çözüm üreticisi konumuna taşımıştır.

Wacom’un sezgisel giriş aygıtlarında kullanılan ileri teknoloji, dünyanın en heyecan verici dijital sanat, film, özel efektler, moda ve tasarımlarının yaratılmasında kullanılmış; iş ve ev kullanıcılarına lider ara yüz teknolojilerini sunarak kendilerini ifade etmelerine olanak sağlamaktadır.

Dünya genelinde milyonlarca insan, akıllı telefonları, tabletleri ya da masaüstü bilgisayarları çalıştırmak ve bireysel yaratıcılıklarını değerlendirmek için kablosuz, pilsiz, basınca duyarlı dijital kalem teknolojisini kullanmaktadır. Şirket ayrıca artan pazara hizmet veren diğer önde gelen üreticilere de ürünlerini OEM çözümleri şeklinde sunmak suretiyle destek vermektedir.

Wacom’un ‘Wacom feel IT technologies’ adı verilen ara yüz teknolojisi, stratejik ortaklara entegreli çözüm olarak da sunulmaktadır. Tablet bilgisayar üreticilerinin çoğu, üstün bir kullanıcı ara yüzü deneyimi sunmak için markanın ileri özelliklerine ve güvenilirliğine bel bağlamaktadır.

Wacom Avrupa ürünleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için bakınız http://www.wacom.com

Wacom Yeni Çizim Tableti Cintiq 13HD Touch Modelini Duyurdu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir