Wallpaper Nasıl Yapılır?

Wallpaper Nasıl Yapılır?

Bilgisayar ve cep telefonlarımız için en fazla aradığımız şeylerden bir tanesi wallpaper oluyor. Şık bir açılış ekranına bakmak ve onunla diğer insanları etkileyip olumlu tepkiler almak birçok insanı mutlu eden sempatik bir detay.


Bilgisayar ve cep telefonlarımız için en fazla aradığımız şeylerden bir tanesi wallpaper oluyor. Şık bir açılış ekranına bakmak ve onunla diğer insanları etkileyip olumlu tepkiler almak birçok insanı mutlu eden sempatik bir detay.

Her insan ise wallpaper kullanma konusunda farklı zevklere sahip. Kimisi sevdikleri filmler, film karakterlerini ya da oyunları wallpaper olarak tercih ederken kimileri de sevdiği insanlarla yakaladıkları o ölümsüz anları tercih ediyor.

 

Wallpaper

 

Fakat bazen istenilen fotoğrafı bulmak hiç kolay olmuyor. Ne kadar aranırsa aransın uygun çözünürlük ve kalitede ya da hayal edilen şekilde bir fotoğraf karşımıza çıkmıyor. Bu durumu geride bırakmanın yolu ise kolları sıvayıp wallpaper yapma seçeneğinden geçiyor.

Ancak aklınıza hemen kullanımı karmaşık grafik tasarım programlarını getirerek kendinizi korkutmayın. Çünkü sizleri o dertlerden kurtararak hayalinizdeki wallpaper görüntüsünü ekranınıza taşımanız artık Canva ile çok daha kolay.

Web tabanlı bir grafik tasarım programı olan Canva, ücretsiz sunduğu onlarca farklı şablon ve efekt ile sizi profesyonel bir grafikere dönüştürüyor. Kolay ve anlaşılır arayüzü sayesinde sadece sürükle bırak yaparak istediğiniz tasarımı rahatça yapabilirsiniz. Ayrıca fotoğraf üzerinde istediğiniz her işlemi yapma imkanı ile görsellere istediğiniz şekli ve boyutu kazandırarak en uygun wallpaper yaratmak sizin elinizde.

Sunduğu şablonlar üzerinde oluşturacağınız duvar kağıtlarının, yazı tipini, arka plan ve renkleri dâhil her şeyini değiştirip hayalinizdeki özgün duvar kağıdına Canva ile ulaşabilirsiniz.

 

Neden Canva’yı Kullanmalıyım?

  • İstediğiniz duvar kağıdını ve diğer tasarımları (Sosyal Medya Gönderileri, Belgeler, Bloglar ve e-kitaplar, Pazarlama Malzemeleri, Sosyal Medya ve E-Posta Başlıkları, Etkinlik ve daha fazlası) herhangi bir program bilgisi olmadan (İllustrator, Photoshop ) Canva ile yapabilirsiniz..
  • Kullanımı çok basittir. Ayrıca kullanmanız için size bir rehber eşlik eder.
  • Tasarımlarınızı sosyal medyada ve arkadaşlarınızla tek tuşla paylaşabilir veya ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
  • Tasarımlarınızı diğer kullanıcılarla ortak düzenleyebilirsiniz.
  • Bilgisayarınızın tarayıcısından, telefonlar ve tabletler için uygulama üzerinden herhangi bir cihazda çalışır. İstediğiniz zaman tasarımlara ulaşabilirsiniz
  • Herkesin kolayca ulaşabildiği Canva, ücretsizdir!

 

Canvayı ücretsiz denemek için tıklayın.

Canva ile yapılan birkaç Wallpaper Örneği,

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler