Whatsapp kullanıcıları için bir kolaylık daha yapıyor!

Whatsapp kullanıcıları için bir kolaylık daha yapıyor!

Son zamanlarda kullanıcıların ilgisini çekmek ve daha kullanışlı bir arayüz oluşturmak için bir çok eklenti yapan , şimdi ise gece modu için kolları sıvamış durumda!

 

Bugün gelen haberlere göre , şimdi de Gece Modu ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyormuş. Art arda gelen bir çok eklentinin ardından, bugün ortaya çıkan bu haber ile birlikte Gece Modu eklentisi çok konuşulacağa benziyor.

2014 yılında Facebook şirketi tarafından satın alınmıştı. Whatsapp platformunun 1.2 milyarlık kullanıcı kitlesi gün geçtikçe artarken son eklenen her özellikle birlikte kullanıcıların Whatsapp’ı kullanırkenki keyifleri de gözle görülür bir şekilde artmakta.

Gelecek olan bu yeni arayüz ile gece karanlığında mesajlaşırken gözümüzü alan beyaz tonları tersine dönerek daha koyu renklere sahip bir arayüz karşımızda olacak.

Ayrıca bu gece modu eklentisiyle beraber Whatsapp, gece karanlığında çekeceğiniz fotoğrafların da daha net çıkmasını sağlayacağını açıkladı. Bu özellik karanlık ortamlarda görüntülü konuşma yaparken de çok işimize yarayacak gibi gözüküyor. Öncelikle kullanıcılarının kavuşacağı bir özellik olan Gece Modu eklentisi, çok kısa bir süre sonra da kullanıcılarının kullanımına sunulacak.

Bu arayüz değişikliği sayesinde artık yorgan altından mesajlaşanlar veya geceleri görüntü konuşma yapanlar çok büyük bir rahatlık çekecek gibi gözüküyor. Kullanıcılar büyük bir merakla gelecek olan güncellemeyi bekliyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.
Mobil cihazlarınızdan ücretsiz olarak android oyunlar indirebilirsiniz.
En iyi program ve oyun indirme sitesi indirshop
DMCA.com Protection Status