Whatsapp messenger uygulaması

Whatsapp messenger uygulaması

Mesajlaşma konusunda insanlara çağ atlatan, günümüzde çoğu insan tarafında kullanılan ücretsiz mesajlaşma uygulamasıdır. Eskiden SMS gönderme geleneği varken günümüzde mesajlaşma uygulamalarının varlığıyla internet bağlantısı aracılığıyla daha kolay ve ücretsiz hale geldi. Bu uygulamalardan en çok kullanılan ve sürekli yeni gelen güncellemeleri ile geliştirilen, yıllardır kullanıcılarına kolaylık sağlayan harika bir Messenger uygulaması Whatsapp’tan söz ediyoruz. Whatsapp […]yorumlar.net

Mesajlaşma konusunda insanlara çağ atlatan, günümüzde çoğu insan tarafında kullanılan ücretsiz mesajlaşma uygulamasıdır. Eskiden SMS gönderme geleneği varken günümüzde mesajlaşma uygulamalarının varlığıyla internet bağlantısı aracılığıyla daha kolay ve ücretsiz hale geldi. Bu uygulamalardan en çok kullanılan ve sürekli yeni gelen güncellemeleri ile geliştirilen, yıllardır kullanıcılarına kolaylık sağlayan harika bir Messenger uygulaması ’tan söz ediyoruz.

uygulaması dünyanın birçok ülkesinde yayılmış ve SMS yerine kullanılan size farklılıklar sunan güzel bir mesajlaşma uygulamasıdır. Öncelikle ’ı nasıl kullanacağınızdan bahsedelim. Akıllı telefonlarınıza uygulama marketlerinden ücretsiz olarak indiriyorsunuz ardından kendinize kullanıcı hesabı açarak kullanmaya başlıyorsunuz. Rehberinizde ’ı kullanan ne kadar kişi varsa bunları görebiliyor ve anında iletişime geçebiliyorsunuz. Profilinize girerek çeşitli ayarlar yapabiliyorsunuz. Profil fotoğrafınızı güncelleyip, durum mesajı yazarak ve var olan şablonlardan kendinize uygun resimleri seçerek duygularınızı yansıtabiliyorsunuz.

  WhatsApp Mesajlarınız Google Drive'a Yedeklenecek
Whatsapp
Whatsapp

Whatsapp’ın mesajlaşma kolaylığı özellikleriyle devam ediyor. Listenizdeki arkadaşlarınız ya da yakınlarınızla mesajlaşmakla kalmıyor, onlara fotoğraf, video, ses kaydı, dosya ve çeşitli ögeler gönderebiliyorsunuz. Konuşmalarınız ve gönderileriniz siz dilediğiniz sürece Whatsapp’ta kayıtlı olarak tutuluyor. Ayrıca size gelen video ve fotoğraflar galeride Whatsapp adı altında bir dosyada depolanıyor. Whastapp’ın size sunduğu çeşitli figürler, şablonlar ve Stickerlar ile konuşmalarınıza heyecan neşe ve eğlence katıyorsunuz. Bu uygulamadan doyasıya yararlanmak istiyorsanız sizde hemen uygulama marketlerinden kolaylıkla indirebilirsiniz.

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Ezgi Eroğlu
Ezgi Eroğlu 5 yılı aşkın bir süredir gazetecilik yapan yazarımız, teknolojik gelişlemeleri takipçilerimiz için haberleştirmektedir.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status