Whatsapp messenger uygulaması

Mesajlaşma konusunda insanlara çağ atlatan, günümüzde çoğu insan tarafında kullanılan ücretsiz mesajlaşma uygulamasıdır. Eskiden SMS gönderme geleneği varken günümüzde mesajlaşma uygulamalarının varlığıyla internet bağlantısı aracılığıyla daha kolay ve ücretsiz hale geldi. Bu uygulamalardan en çok kullanılan ve sürekli yeni gelen güncellemeleri ile geliştirilen, yıllardır kullanıcılarına kolaylık sağlayan harika bir Messenger uygulaması Whatsapp’tan söz ediyoruz.

Whatsapp uygulaması dünyanın birçok ülkesinde yayılmış ve SMS yerine kullanılan size farklılıklar sunan güzel bir mesajlaşma uygulamasıdır. Öncelikle Whatsapp’ı nasıl kullanacağınızdan bahsedelim. Akıllı telefonlarınıza uygulama marketlerinden ücretsiz olarak indiriyorsunuz ardından kendinize kullanıcı hesabı açarak kullanmaya başlıyorsunuz. Rehberinizde Whatsapp’ı kullanan ne kadar kişi varsa bunları görebiliyor ve anında iletişime geçebiliyorsunuz. Profilinize girerek çeşitli ayarlar yapabiliyorsunuz. Profil fotoğrafınızı güncelleyip, durum mesajı yazarak ve var olan şablonlardan kendinize uygun resimleri seçerek duygularınızı yansıtabiliyorsunuz.

Whatsapp
Whatsapp

Whatsapp’ın mesajlaşma kolaylığı özellikleriyle devam ediyor. Listenizdeki arkadaşlarınız ya da yakınlarınızla mesajlaşmakla kalmıyor, onlara fotoğraf, video, ses kaydı, dosya ve çeşitli ögeler gönderebiliyorsunuz. Konuşmalarınız ve gönderileriniz siz dilediğiniz sürece Whatsapp’ta kayıtlı olarak tutuluyor. Ayrıca size gelen video ve fotoğraflar galeride Whatsapp adı altında bir dosyada depolanıyor. Whastapp’ın size sunduğu çeşitli figürler, şablonlar ve Stickerlar ile konuşmalarınıza heyecan neşe ve eğlence katıyorsunuz. Bu uygulamadan doyasıya yararlanmak istiyorsanız sizde hemen uygulama marketlerinden kolaylıkla indirebilirsiniz.

Whatsapp messenger uygulaması

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir