WhatsApp Uygulamasına Güncelleme Geldi

Yazı İçinde Bulabileceğiniz Bilgiler Neler?

Pazara çıktıktan sonra Operatörlerin SMS yükünü azaltan ve bir anlamda zarar etmelerine sebep olan WhatsApp Uygulamasına bazı yeni özellikler eklendi ve kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Türkçe Dil Desteğine sahip olması,  Symbian, Android, İOS ve başka birçok işletim sistemi için destek sunması ve kullanım kolaylığından dolayı hızlı bir kullanım oranı yakalayan WhatsApp Uygulaması bir anlamda kullanıcılar için Ücretsiz SMS ve MMS Uygulaması halini aldı.

Mesaj Şifreleme Özelliği Geldi

WhatsApp Uygulamasına eklenen yeni özellikler arasında en dikkat çekeni mesajların şifrelenmesine imkan tanıyan geliştirme oldu. Mesajlarının başkaları tarafından okunmasını istemeyen kullanıcılar artık Şifreleme özelliğini aktif ederek kendilerine özel bir WhatsApp sahibi olabilirler.

WhatsApp Uygulamasına Güncelleme Geldi
WhatsApp Uygulamasına Güncelleme Geldi

Resimler Otomatik Olarak İnecek

Son güncelleme ile uygulama üzerinden paylaşılan resimlerin dilerseniz Otomatik olarak cihazınıza indirilmesine de imkân sağlayabiliyorsunuz. Bu sayede arkadaşlarınızdan gelen resimler sizin müdahalenize gerek kalmadan açılıyor ve sizin kullanımınıza sunuluyor.

WhatsApp ve buna benzer yazılımlar sayesinde son yıllarda SMS gönderim ve MMS gönderim oranlarında düşüş yaşanmaya başladı. Özellikle kendi aralarında sıkça SMS gönderen gençlerin bu tarz uygulamalara geçmeye başlaması SMS ve MMS rakamlarının da hızlı bir düşüşe geçmesine sebep olmuş durumda.

 

WhatsApp Uygulamasını İndirmek İçin TIKLAYINIZ...

 

İlgili Video İçin TIKLAYINIZ… 

WhatsApp Uygulamasına Güncelleme Geldi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir