WhatsApp Videolu Arama Özelliğini De Sunacak Mı?

WhatsApp mesajlaşma imkanı sağlamanın yanı sıra konuşmak için artık rahatlıkla kullanılmaya başlanan bir uygulama olarak sıkça tercih ediliyor.

Şu sıralar tek eksiği videolu arama olan WhatsApp videolu aramayı da kullanıcılarının hizmetine sokacak. Böylece istenildiği şekilde kullanım imkanı sağlayarak daha fazla kullanım alanı oluşturacak.

Dünyanın en fazla kullanıcı potansiyeline sahip anlık mesajlaşma platformu WhatsApp, geçtiğimiz haftalarda Android kullanıcıları için sesli görüşme özelliğini aktif etmiş, kullanıcılar bu özelliğe büyük ilgi göstermişti.

Geçtiğimiz saatlerde internette yayınlanan bir görüntü ile WhatsApp kullanıcılarını yeni bir heyecan sardı. Facebook tarafından satın alınan WhatsApp’ın çalışanlarının test ettiği videolu görüşme özelliği internete sızdı.

WhatsApp'ın Sesli Konuşma Özelliğini İndir
WhatsApp’ın Sesli Konuşma Özelliğini İndir

WhatsApp’ın önemli eksiklerinden biri olan görüntülü görüşme özelliği, isminin gizli kalmasını isteyen bir kaynak, en az iki ay sonra test aşamasının sona ereceği belirtiyor. İddialara göre WhatsApp, Mayıs ayı ortasında görüntülü görüşme özelliğini güncelleme yoluyla sunacağı söyleniyor.

WhatsApp mayıs ayında videolu görüşme ile aynı platformdan hizmet vermeyi planlıyor. Oldukça yaygın bir kullanıcı kitlesine sahip olan uygulamanın bu şekilde daha fazla sayıda kullanıcıya hizmet vereceği düşünülüyor.

İnternet üzerinden yayınlanan bir video sayesinde videolu aramalar için yapılan hazırlıklar kullanıcılar tarafından görüntülendi. Kullanıcıları merakla uygulamanın videolu aramayı hizmete sokmasını bekliyor.

Kaynak: http://www.teknolojioku.com

WhatsApp Videolu Arama Özelliğini De Sunacak Mı?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir