WhatsApp’ın Sesli Konuşma Özelliğini İndir

WhatsApp‘ın beklenen özelliği sonunda kullanıma sunuldu. Artık Android telefon kullanıcıları WhatsApp‘ı sesli kullanabilecek. Sesli kullanımda bir çığır açmaya hazırlanan WhatsApp’ın nasıl telefona indirileceği büyük merak konusu oldu. Siz cepseyir okurları için WhatsApp’ı nasıl telefonunuza yükleyip sesli konuşma yapacağınızı araştırdık. Sesli konuşma özelliğini akıllı telefonlarında kullanmak isteyen kullanıcıların yapacakları şey çok basit. Akıllı telefonunuzdan WhatsApp’ın resmi internet sayfasına girmeniz yeterli. […]‘ın beklenen özelliği sonunda kullanıma sunuldu. Artık telefon kullanıcıları ‘ı sesli kullanabilecek.

Sesli kullanımda bir çığır açmaya hazırlanan ’ın nasıl telefona indirileceği büyük merak konusu oldu.

Siz cepseyir okurları için WhatsApp’ı nasıl telefonunuza yükleyip sesli konuşma yapacağınızı araştırdık.

Sesli konuşma özelliğini akıllı telefonlarında kullanmak isteyen kullanıcıların yapacakları şey çok basit. Akıllı telefonunuzdan WhatsApp’ın resmi internet sayfasına girmeniz yeterli. Buradaki download tuşuna basmanız sizin sesli konuşma özelliğini telefonunuza indirmeyi başlatmanızı sağlayacak.

WhatsApp'ın Sesli Konuşma Özelliğini İndir
WhatsApp’ın Sesli Konuşma Özelliğini İndir

 

Teknoloji dünyasında yeniliklere açık olan WhatsApp’ın GSM operatörleri tarafından sevilmediği kesin. Çünkü daha öncesinde de sms devrini ortadan kaldıran WhatsApp bu sefer de konuşmaya olanak sağlayacak.

  WhatsApp Kullanıcılarının Dikkatine
iPhone Hafızada Yer Açma
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status