WhatsApp’ta Sizi Engelleyene Mesaj Atmak

WhatsApp’ta Sizi Engelleyene Mesaj Atmak

Sizi WhatsApp uygulamasından engelleyen birisine söyleyecekleriniz mi var? Ya da kendinizi affettirmek mi istiyorsunuz? O halde bu haberimiz tam size göre. Dünyanın en popüler sohbet uygulaması olan WhatsApp üzerinde yer alan bir özellik de birisini engelleyerek size mesaj atmasının önüne geçmek. Gerek küslük, gerek bir tartışma ya da tam bir şeyler ifade ederken sizi uygulama […]


Sizi uygulamasından engelleyen birisine söyleyecekleriniz mi var? Ya da kendinizi affettirmek mi istiyorsunuz? O halde bu haberimiz tam size göre.

Dünyanın en popüler sohbet uygulaması olan üzerinde yer alan bir özellik de birisini engelleyerek size mesaj atmasının önüne geçmek. Gerek küslük, gerek bir tartışma ya da tam bir şeyler ifade ederken sizi uygulama üzerinden engellemesi, sebebi her ne olursa olsun sizi engelleyen kişiye söyleyecek bir şeyleriniz var ise bu taktik işinize yarayabilir.

Bu yöntem ile sizi engelleyen kişiye mesaj atmanız mümkün. Ancak elbette biraz uğraşmanız gerekecek. Size gerekli olan tek şey, engelleyen kişi haricinde başka bir kullanıcısı.

Siz, engelleyen kişi ve diğer bir 3’üncü kişiden oluşan bir grup kurarak, üçüncü kişiden grubu terk etmesini rica ederek, sizi engelleyen kişi ile WhatsApp grubunda baş başa kalarak sohbetinize, affettirme operasyonunuza kaldığınız yerden devam edebilirisiniz.

  Whatsapp Sınırlamaları Kaldırıyor

Ancak buradaki püf nokta, üçüncü kişinin bu grubu kurması gerektiği. Çünkü siz engelli olduğunuz için uygulama bu grubu kurmanıza olanak sağlamıyor ve sadece üçüncü kişi ile sizin dahil olduğunuz bir grup açmış oluyorsunuz.

Oluşturulacak WhatsApp grubunda üçüncü kişinin çok hızlı bir şekilde ayrılması ve sizin de aynı hızla mesajınızı bırakmanız avantaj olabilir. Zira engelli olduğunuz kişi grubu fark eder etmez hem gruptan çıkabilir, hem de üçüncü kişiyi de engelleyebilir ve size köprü görevi yapabilecek birisi kalmayabilir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status