Whatsapp’tan bir yeni özellik daha

Whatsapp’tan bir yeni özellik daha

Whatsapp kullanıcıları için her geçen gün beta sürümünde yeni özellikler deneyip, kullanıcılarını mutlu etmeye devam ediyor. Whatsapp çok yakın bir zamanda, bir kaç gün önce, dosya paylaşım özelliğini beta kullanıcıları ile beraber test etti. Testin olumlu geçmesinin ardından; artık Whatsapp, bütün dosya tiplerini kendi platformunda gönderip almaya izin veriyor. Bugün yayınlanan yeni beta güncellemesine göre […]


kullanıcıları için her geçen gün beta sürümünde yeni özellikler deneyip, kullanıcılarını mutlu etmeye devam ediyor. çok yakın bir zamanda, bir kaç gün önce, dosya paylaşım özelliğini beta kullanıcıları ile beraber test etti. Testin olumlu geçmesinin ardından; artık , bütün dosya tiplerini kendi platformunda gönderip almaya izin veriyor.

Bugün yayınlanan yeni beta güncellemesine göre ise emoji arama çubuğunu uygulamaya eklediğini bildirdi. Bu özellik aslında daha önceki beta sürümlerinde denenmişti. Fakat emoji arama çubuğunu kullandığınızda ’ın çökmesine neden olduğu için hiç bir zaman kullanıcılara ulaşamamıştı. Yeni beta güncellemesi ile tekrar kullanıcılarına kavuşan bu yeni özellik, yarattığı sorunlardan tamamen kurtulmuş durumda.

  WhatsApp'ın Sesli Konuşma Özelliğini İndir

Emoji menüsünün alt kısmında bulunun bu arama çubuğunda, bulmak istediğiniz emojinin ismini veya emojiyle alakalı kelimeleri yazdığınızda Whatsapp size bu emojiyi bulup gösteriyor. Emojileri bulmak için çok pratik bir yöntem olmasının da dışında, anlamı şuana kadar çözemediğiniz emojilerin de ne anlama geldiğini bulmak için büyük bir fırsat. Bu sayede artık anlamı bilmediğiniz ve anlamını bilmeden kullandığınız emojiler, bilinmezlikten çıkıyor.

Beta kullanıcılarının büyük bir beğenisine sahip olan bu arama çubuğu, çok yakın bir zamanda genelde yapılacak bir güncelleme ile herkese kavuşacak gibi gözüküyor.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status