Pasaport Kayıt İşlemleriWindows 10 Mobile İçin Instagram Uygulaması Nihayet Geldi

Windows 10 Mobile İçin Instagram Uygulaması Nihayet Geldi

Mobil Dünyanın en büyük Fotoğraf Paylaşım Uygulaması halini alan Instagram Uygulaması nihayet Beta Sürümü de olsa Instagram Uygulamasına kavuştu. Android İşletim Sistemi ve IOS İşletim Sistemi üzerinden milyonlarca kullanıcıya ulaşmayı başaran Instagram Uygulaması diğer bir işletim sistemi olan Windows 10 Mobile için nihayet harekete geçti. Bir türlü Akıllı Telefon Kullanıcıları tarafından çok yoğun bir kullanım […]


Mobil Dünyanın en büyük Fotoğraf Paylaşım Uygulaması halini alan Uygulaması nihayet Beta Sürümü de olsa Uygulamasına kavuştu.

Android İşletim Sistemi ve IOS İşletim Sistemi üzerinden milyonlarca kullanıcıya ulaşmayı başaran Uygulaması diğer bir işletim sistemi olan Windows 10 Mobile için nihayet harekete geçti.

Bir türlü Akıllı Telefon Kullanıcıları tarafından çok yoğun bir kullanım oranına sahip olamayan Windows 10 Mobile İşletim Sistemi artık Beta sürümü ile bir Instagram Uygulamasına sahip.

Tabi ki uygulamanın ilerleyen haftalarda Beta Sürümünden çıkması ve Tam Sürümle kullanıma devam edilmesi bekleniyor.

 

ınstagram android

 

2 Yıl Öncede Gelmişti

Instagram tarafından 2 sene öncesinde de bir Windows Mobile atağı yapılmış ancak hazırlanan uygulama beta Sürümünde bırakıldığı için kullanıcılar büyük bir sıkıntı yaşamıştı.

Sonrasında ise 3. Parti Uygulamalar üzerinden Instagram kullanımı mümkün hale gelmiş ve Windows Mobile kullanıcıları bu uygulamalara yönelmişti.

Facebook tarafından satın alınan Instagram bu sebeple artık daha geniş bir alana yayılma düşüncesi içinde.

Bu düşüncenin ilk örneği ise Android ve IOS İşletim Sistemleri dışında Windows 10 Mobile İşletim Sisteminde de kullanıma girmek.

 

Windows Mobile Instagram Uygulaması
Windows Mobile Instagram Uygulaması

 

Masaüstü Cihazlarda da Kullanımı Açılabilir

Instagram Uygulaması şu aşamada Masa üstü cihazlarda genellikle ulaşılabilir olsa da Paylaşım Yapmak gibi birçok özellik kullanılamıyordu.

Bu sebeple de Instagram Uygulaması bir anlamda şu aşamada sadece Mobil Uygulama olarak karşımıza çıkıyor.

Ancak özellikle Fotoğrafçılar ve Tasarımcılar bu konudan mustarip ve farklı çözümler üretmiş durumdalar.

Bu sebeple de yakın dönemde Facebook bünyesine geçen Instagramın masaüstü yazılımı veya web yapılanması da tüm özellikleri ile son kullanıcının beğenisine sunulacak gibi görünüyor.

  Instagram 20 Milyondan Fazla Spam Hesabı Temizledi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status