Pasaport Kayıt İşlemleriWindows 8.1 Güncellemesi İçin Çıkış Tarihi Belli Oldu

Windows 8.1 Güncellemesi İçin Çıkış Tarihi Belli Oldu

Windows 8 İşletim Sistemine geçişten sonra başlayan sancılı dönemi atlatmak amacıyla hazırlanan Windows 8.1 Güncellemesi için geri sayım başladı. Microsoft kanadından çalışmaların tamamlanması ile birçok ek düzenleme ile Windows 8.1 İşletim Sistemi kullanıcılara sunulmaya başlanacak. Bu güncellemelerden en fazla talep görecek olanı ise Başlat Çubuğu olacak gibi görünüyor. Microsoft, kullanıcı ara yüzünü daha fazla kişiselleştirilebilir […]


8 İşletim Sistemine geçişten sonra başlayan sancılı dönemi atlatmak amacıyla hazırlanan 8.1 Güncellemesi için geri sayım başladı.

kanadından çalışmaların tamamlanması ile birçok ek düzenleme ile 8.1 İşletim Sistemi kullanıcılara sunulmaya başlanacak. Bu güncellemelerden en fazla talep görecek olanı ise Başlat Çubuğu olacak gibi görünüyor.

, kullanıcı ara yüzünü daha fazla kişiselleştirilebilir hale getiren .1 güncellemesini 17 Ekim tarihinde yayınlayacağını açıkladı. Bu büyük çaplı güncellemeyi Türkiye saati ile 15:00’dan itibaren Windows Mağazası üzerinden indirilebilir hale gelecek.

Deneme sürümleri ile daha önce kullanıcı karşısına çıkan .1 sürümünün özellikle eski işletim sistemine alışık olmasından dolayı yeni işletim sistemine geçmek istemeyen kullanıcıları hedeflediği ortada.

  Ücretsiz Windows 10 Güncellemesi İçin Son Tarih 31 Aralık 2017
Windows 8.1 Güncellemesi İçin Çıkış Tarihi Belli Oldu
.1 Güncellemesi İçin Çıkış Tarihi Belli Oldu

Daha fazla özelleştirme ile birlikte Başlat Çubuğunu kullanıcılara kazandıracak olan Windows 8.1 Güncellemesi bir taraftan da son dönemde oldukça popüler hale gelen Ücretli Başlat Çubuğu hizmeti veren firmaların da işini baltalamış olacak.

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status