Windows Mobile Türkçe TV Uygulaması TV Turca

Dubebe.com tarafından geliştirilen bir uygulama olan TV Turca sayesinde Windows Phone İşletim Sistemi kullanıcıları yepyeni Türkçe bir TV İzleme Uygulamasına kavuştular. Türkçe Dil Desteği sunmadığı için ülkemizde satışına başlanılmayan Windows Phone 7 için en iyi Türkçe Dil Desteği sunan uygulamalardan birisi olmayı başaran TV Turca uygulaması birçok popüler kabalın internet üzerinden rahatlıkla izlenebilmesine de imkân […]Dubebe.com tarafından geliştirilen bir uygulama olan TV Turca sayesinde Windows Phone İşletim Sistemi kullanıcıları yepyeni Türkçe bir TV İzleme Uygulamasına kavuştular.

Türkçe Dil Desteği sunmadığı için ülkemizde satışına başlanılmayan Windows Phone 7 için en iyi Türkçe Dil Desteği sunan uygulamalardan birisi olmayı başaran TV Turca uygulaması birçok popüler kabalın internet üzerinden rahatlıkla izlenebilmesine de imkân sağlamış oluyor.

1 Mb lık bir dosya olan TV Turca Uygulaması MarketPlace puanlama sisteminde 6 Tam puan üzerinden 5 Puan almış durumda.

Uygulama sayesinde TV kanallarını internet bağlantınız üzerinden Ücretsiz bir şekilde izleyebiliyor, Tamamen Türkçe olarak kanalların yayın akışlarına ulaşabiliyor, Youtube üzerinden çekilen sinema, sineme arkası görüntüler gibi ekstralara ulaşabiliyorsunuz.

  Windows Phone 8 İşletim Sistemi 29 Ekim'de Pazara Sunulacak
Windows Mobile TV Turca Mobil TV Uygulaması
TV Turca Mobil TV Uygulaması

TV Turca uygulamasında 37 adet kanal mevcut durumda. NTV, HaberTürk, NTVSpor, CNN, TRT1, ATV, SHOW, Kanal D gibi birçok Popüler kanal bu liste içerisinde kendisine yer bulmuş durumda.

 

TV Turca Uygulaması Canlı Yayın
TV Turca Uygulaması Canlı Yayın

İnternet üzerinden izlenebilen kanalların 3G Bağlantı ile kullanılması imkânsıza yakın. Bulunulan bölge 3G alt yapısında başarılı bir yerde ise o zaman bir ihtimal. Ama onun dışında kanallar 3G ile açılmayacaktır. Bu arada veri aktarımının da deli bir vaziyette olması sonrasında faturaların da kabarmasına sebep olacaktır.

TV Turca Uygulamasını İNDİRMEK için Tıklayınız.

 

 

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status