Pasaport Kayıt İşlemleriWindows Phone 7.8 Güncellemesi Çok Yakında Hazır Hale Gelecek

Windows Phone 7.8 Güncellemesi Çok Yakında Hazır Hale Gelecek

Birçok Windows İşletim Sistemi tabanlı Akıllı Telefon kullanıcı Windows Phone 8 standartlarını desteklemediği için yükseltme alamamış ve bu sebeple Windows Phone 7 İşletim Sisteminde kalmışlardı. Son dönemde Windows 8 üzerine oldukça yoğun bir çalışma yapan Microsoft firması bu arada Windows Phone 7.5 kullanan müşterilerini de unutmadı. Bu kapsamda birçok sorunun çözüldüğü ve bir anlamda biraz […]


Birçok İşletim Sistemi tabanlı Akıllı Telefon kullanıcı Phone 8 standartlarını desteklemediği için yükseltme alamamış ve bu sebeple Phone 7 İşletim Sisteminde kalmışlardı.

Son dönemde Windows 8 üzerine oldukça yoğun bir çalışma yapan firması bu arada Windows Phone 7.5 kullanan müşterilerini de unutmadı.

Bu kapsamda birçok sorunun çözüldüğü ve bir anlamda biraz daha İşletim Sistemine yakın bir hale getirildiği yeni sürüm olan Windows Phone 7.8 İşletim Sistemini yakın dönemde eski cihazlar için kullanılabilir hale getireceğini açıkladı.

Yani birkaç gün içerisinde Windows Phone 7.8 sürümü indirilebilir hale gelecek ve Windows 8 İşletim Sistemine geçiş yapamayan eski Windows kullanıcıları da sevindirilmiş olacak.

  Windows Phone 8 Tamamlandı ve Üreticilere Gönderildi
Windows Phone 7.8 Çok Yakında Hazır Hale Gelecek
Windows Phone 7.8 Çok Yakında Hazır Hale Gelecek

Bu güncelleme ile işletim sisteminin kullanımı biraz daha stabil hale gelirken hız ve performans artışı da sağlanmış olacak.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status