Pasaport Kayıt İşlemleriWindows Phone 8.1 Güncellemesi Resmi Olarak Yayında

Windows Phone 8.1 Güncellemesi Resmi Olarak Yayında

Hatırlarsanız bundan yaklaşık iki hafta önce her yıl olduğu gibi bu yıl da düzenlenen Microsoft BUILD etkinliğinde, Windows Phone 8.1 duyurulmuştu. Kullanıcıların merakla beklediği bu güncelleme bugün itibarıyla indirilmeye sunuldu. Şu an itibarıyla bu güncelleme her ne kadar geliştiriciler için yayınlanmış olsa da sizler de denemek için indirim kurabilirsiniz. Bunun için öncelikle Preview for Developers […]


Hatırlarsanız bundan yaklaşık iki hafta önce her yıl olduğu gibi bu yıl da düzenlenen Microsoft BUILD etkinliğinde, duyurulmuştu. Kullanıcıların merakla beklediği bu güncelleme bugün itibarıyla indirilmeye sunuldu.

Şu an itibarıyla bu güncelleme her ne kadar geliştiriciler için yayınlanmış olsa da sizler de denemek için indirim kurabilirsiniz. Bunun için öncelikle Preview for Developers programına kayıtlı olmanız gerekiyor. Eğer kayıtlıysanız cihazınızın Ayarlar > Telefon güncelleme bölümüne giderek bu yeni güncellemeyi kurabilirsiniz.

Microsoft’un geliştirici programına kayıt olmak için ise öncelikle Windows Phone App Studio sitesine giriş yapıp buradan bir proje oluşturmanız gerekiyor. Ücretsiz ve kolay bir şekilde proje oluşturduktan sonra önizleme uygulamasını Windows Phone 8’li cihazınıza kuruyorsunuz. Sonrasında ise bu uygulamadan giriş yapıp güncellemeye ulaşabiliyorsunuz.

  Grapher Calculator – Windows Phone 8 Hesap Makinası Uygulaması

Emre Çetinkaya – Teknokulis


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status