Windows Phone 8.1 İle Çalışan HTC One M8 Yolda

Windows Phone 8.1 İle Çalışan HTC One M8 Yolda

Android İşletim Sisteminden sıkılan ancak HTC One M8 serisinden de vaz geçmek istemeyen kullanıcılar için Windows Phone 8.1 İşletim Sistemine sahip HTC One M8 müjdesini verebiliriz. Donanımsal ve Kasa yapısı olarak hali hazırdaki modelden hiçbir eksik ya da fazlası olmayacak olan HTC One M8 Windows serisinin tek farkı ise Android 4.4 Kit Kat yerine Windows […]yorumlar.net

Android İşletim Sisteminden sıkılan ancak HTC One M8 serisinden de vaz geçmek istemeyen kullanıcılar için İşletim Sistemine sahip HTC One M8 müjdesini verebiliriz.

Donanımsal ve Kasa yapısı olarak hali hazırdaki modelden hiçbir eksik ya da fazlası olmayacak olan HTC One M8 Windows serisinin tek farkı ise Android 4.4 Kit Kat yerine sürümü ile pazara çıkması olmuş olacak.

 

HTC Windows Platformuna Ağırlık Vermeye Başlıyor

Amiral gemilerini Android İşletim Sistemi üzerinden pazara süren HTC firmasının birkaç hafta içerisinde resmen duyurması beklenilen One M8 serisi ile bir anlamda Windows Mobile İşletim Sistemine de yavaş yavaş Amiral Gemisi Transferi yapmaya başlayacağı izlenimini uyandırmış durumda.

  Windows Phone 8.1 Sürümü İçin 1800PocketPC Ekibi Görsel Tasarladı

Windows Phone 8.1 İle Çalışan HTC One M8 Yolda
Windows Phone 8.1 İle Çalışan HTC One M8 Yolda

Microsoft Adından Söz Ettirme Yolunda

Masa Üstü ve Notebook gibi ürünlerde tüm egemenliği eline geçirmiş olan Windows İşletim Sistemi pazara geç girmesinin ve ağır hareket etmesinin bedelini ödemiş ve Nokia firmasını satın alarak pazarda kendisine sadık bir marka oluşturmayı başarmıştı.

Uygulama Marketini büyütmeye başlayan firma daha sonrasında firmalardan aldığı Lisans Ücretini kaldırmış ve dileyen firmaya Windows Phone İşletim Sistemini Ücretsiz kullandırmaya başlamıştı.

Bu sessiz ve derin atılan tohumlar yavaş yavaş yeşermeye başladı ve ilk meyvelerini de veriyor.

HTC One M8 Windows Phone 8.1 serisi sonrasında birçok tepe modelin WP 8.1 İşletim Sistemi ile pazara çıkması oldukça muhtemel bir durum haline gelmiş durumda.

 

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status