Windows Phone 8.1 Sürümü İçin 1800PocketPC Ekibi Görsel Tasarladı

Windows Phone 8.1 Sürümü İçin 1800PocketPC Ekibi Görsel Tasarladı

Yakın dönemde Akıllı Telefon pazarı için gelmesi beklenilen Windows Phone 8.1 güncellemesi için 1800PocketPC isimli bir grup tarafından Ara Yüz Tasarımı yapıldı ve bir anda internette en fazla beğenilen ara yüzlerden birisi halini almayı başardı. Microsoft tarafından tasarlanan Metro Ara Yüzü üzerinden yapılan çalışma ile daha fazla özelleştirilebilir alan bırakan 1800PocketPC ekibi özellikle canlılık ve […]Yakın dönemde pazarı için gelmesi beklenilen .1 güncellemesi için 1800PocketPC isimli bir grup tarafından Ara Yüz Tasarımı yapıldı ve bir anda internette en fazla beğenilen ara yüzlerden birisi halini almayı başardı.

Microsoft tarafından tasarlanan Metro Ara Yüzü üzerinden yapılan çalışma ile daha fazla özelleştirilebilir alan bırakan 1800PocketPC ekibi özellikle canlılık ve alan kullanımı noktasında da Windows Phone İşletim Sistemine büyük bir katkı sağlamış durumda.

Tabi ki resmi olarak bu şekilde bir ara yüz kullanılıp kullanılmayacağı tamamen Microsoft firmasının tercihi ancak kısa sürede birçok kişiden beğeni alan bu tasarım için de akıllarda neden olmasın sorusu oluşmuş durumda.

 

  Mobil Pazarda SnapDragon İşlemciler Liderliği Ele Aldılar
Windows Phone 8.1 Sürümü İçin 1800PocketPC Ekibi Görsel Tasarladı
.1 Sürümü İçin 1800PocketPC Ekibi Görsel Tasarladı

 

Konsept bir tasarım olarak internete eklenen görsellere aşağıdaki resimlerde yer vermeye çalıştık. Siz de bu görseller ve mevcut görselleri ile alakalı düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

 

Windows Phone 8.1 Sürümü İçin 1800PocketPC Konsept Tasarım
Sürümü İçin 1800PocketPC Konsept Tasarım
Windows Phone 8.1 Sürümü İçin 1800PocketPC Konsept Tasarımları
Sürümü İçin 1800PocketPC Konsept Tasarımları

 

 

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Kadir AKBALIK
Kadir AKBALIK Teknoloji'nin mobil odağında aldığı eğitim sonrasında, internet haberciliğinde bu bilgilerini okuyucularımıza aktarmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. oldum olası şu windowsun mobil işletim sistemini sevemedim. yani geçmişten gelen bir hoşnutsuzluk var adamların eski pda işletim sistemlerini hatırladıkça soğuyorum bu telefonlardan

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status