Windows Phone 8.1 ve Lumia Cyan Güncellemeleri Geliyor

Windows tarafından 14 Nisan 2014 tarihinde yayınlanması beklenilen Windows Phone 8.1 ile Nokia Lumia serisine gelecek olan Lumia Cyan Güncellemesinin detayları yavaş yavaş şekillenmeye başladı. 2014 Haziran ayı gibi cihazlara gönderilmesi beklenilen Nokia Güncellemesi ile Nokia Lumia serisinde varlığını sürdüren birçok sorun ortadan kaldırılacak ve destekleyen cihazlara Windows Phone 8.1 sürümünün de gücü arkaya alınarak […]Windows tarafından 14 Nisan 2014 tarihinde yayınlanması beklenilen 8.1 ile Lumia serisine gelecek olan Lumia Cyan Güncellemesinin detayları yavaş yavaş şekillenmeye başladı.

2014 Haziran ayı gibi cihazlara gönderilmesi beklenilen Güncellemesi ile Lumia serisinde varlığını sürdüren birçok sorun ortadan kaldırılacak ve destekleyen cihazlara 8.1 sürümünün de gücü arkaya alınarak yeni özellikler sunulacak.

Lumia Cyan güncellemesi ise özellikle son Lumia Black Güncellemesi sonrasında karşılaşılmaya başlanılan Kamera Sorunları elden geçirilmiş ve çözüme kavuşmuş olacak.

Birçok kullanıcısı için büyük bir sorun olan Kamera Sorunsalı bu şekilde atlatılmış olacak.

Windows Phone 8.1 ve Lumia Cyan Güncellemeleri Geliyor
8.1 ve Lumia Cyan Güncellemeleri Geliyor

Ayrıca kesinlik kazanmayan diğer bir bilgiye göre de Lumia ICON ve Lumia 930 modelleri için bu güncelleme ile Göz Atma Ekranının yayına girmesi bekleniyor.

Fotoğraf Albümünde de bazı iyileştirmelere gitmesi beklenilen ve Nokia firmalarının Lumia Cyan Güncellemesi ile Stabiliteyi Arttırıcı adımlar atması da bekleniyor.

Henüz resmi bir liste yayına alınmadığı için sadece duyum ve sızdırma haberler ile karşınızdayız. Ancak Lumia Cyan Güncellemesi ve Güncellemesi için gelen tüm haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

  Satışta Zorlanmaya Başlayan Microsoft, Surface RT Modelinde İndirime Gitti
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status