Windows Phone 8.1 ve Lumia Cyan Güncellemeleri Geliyor

Windows Phone 8.1 ve Lumia Cyan Güncellemeleri Geliyor

Windows tarafından 14 Nisan 2014 tarihinde yayınlanması beklenilen ile serisine gelecek olan Lumia Cyan Güncellemesinin detayları yavaş yavaş şekillenmeye başladı.

2014 Haziran ayı gibi cihazlara gönderilmesi beklenilen Güncellemesi ile serisinde varlığını sürdüren birçok sorun ortadan kaldırılacak ve destekleyen cihazlara sürümünün de gücü arkaya alınarak yeni özellikler sunulacak.

Lumia Cyan güncellemesi ise özellikle son Lumia Black Güncellemesi sonrasında karşılaşılmaya başlanılan Kamera Sorunları elden geçirilmiş ve çözüme kavuşmuş olacak.

Birçok kullanıcısı için büyük bir sorun olan Kamera Sorunsalı bu şekilde atlatılmış olacak.

Windows Phone 8.1 ve Lumia Cyan Güncellemeleri Geliyor
ve Lumia Cyan Güncellemeleri Geliyor

Ayrıca kesinlik kazanmayan diğer bir bilgiye göre de Lumia ICON ve Lumia 930 modelleri için bu güncelleme ile Göz Atma Ekranının yayına girmesi bekleniyor.

Fotoğraf Albümünde de bazı iyileştirmelere gitmesi beklenilen ve firmalarının Lumia Cyan Güncellemesi ile Stabiliteyi Arttırıcı adımlar atması da bekleniyor.

Henüz resmi bir liste yayına alınmadığı için sadece duyum ve sızdırma haberler ile karşınızdayız. Ancak Lumia Cyan Güncellemesi ve 8.1 Güncellemesi için gelen tüm haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

YAZAR HAKKINDA

Kadir AKBALIK
Kadir AKBALIK Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.
Mobil cihazlarınızdan ücretsiz olarak android oyunlar indirebilirsiniz.
En iyi program ve oyun indirme sitesi indirshop
DMCA.com Protection Status